Čitam nešto ove sajtove iz regiona. Svi nas hvale. Najjači mi je tekst iz B92:
------------------------------------------------------------------------
Posle tri pobede Crnogorci su konačno zaustavljeni, ali Engleska ne može da se podiči remijem na svom “Vembliju” jer su gosti ostali lideri grupe G.
------------------------------------------------------------------------
![]()



Reply With Quote




Bookmarks