View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 495 of 2251 FirstFirst ... 3954454854914924934944954964974984995055455959951495 ... LastLast
Results 12,351 to 12,375 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #12351
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za sad imamo vise bodova od svih drugoplasiranih ekipa, vidjecemo idemo iz utakmice u utakmicu, samo neka gaze.

  2. #12352
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Čitam nešto ove sajtove iz regiona. Svi nas hvale. Najjači mi je tekst iz B92:

    ------------------------------------------------------------------------
    Posle tri pobede Crnogorci su konačno zaustavljeni, ali Engleska ne može da se podiči remijem na svom “Vembliju” jer su gosti ostali lideri grupe G.
    ------------------------------------------------------------------------
    Dick Laurent is dead!

  3. #12353
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Ja se "bojim" da će rezerve da grizu da se dokažu, tako da ne znam.
    Da, treba mozda isprobati jednog dva nova lika da se ima dublji bazen igraca koji mogu zadovoljavati A repki..
    Mozda onog Radoncica iz Sjeverne Koreje pozvati. Izgleda da su ga Korejanci nagovarali da igra za njihov nacionalni tim. Znaci, mora da ima nesto u njemu..ne treba previse isprobavati ali jednog dva lika ne bi marilo

    edit; Juzne Koreje

  4. #12354
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se, mozda bi trebalo malo baciti pogled i na Vesovica, mislim da ce biti igraca od njega...
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  5. #12355
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    gledam ove vijesti i ni na jedan kanal nista nidje da prikazu te momke kad su sleceli ko zna je su li uopste to snimali
    kakani mediji nasi
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #12356
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,750
    Thanks Thanks Given 
    9,168
    Thanks Thanks Received 
    6,619
    Thanked in
    2,595 Posts

    Default

    sve mi se cini da radoncic ima bas veliku familiju jer ja, ponavljam redovno gledam ima li ga dje na strijelce i mnogo manje nego prije kao i istog damjanovica koji ove godine ne dade 5 golova a bolji je 5x od dzenana. Dakle Vucinic mora a uz njega su sasvim dobri Djalovic, Beciraj, Delibasic pa i giga vukovic. Da batalimo sa dzambom kako ga je mateus zvao

  7. #12357
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo je na tv vijesti jutros, oko 5 i kusur su slećeli, bilo je stotinjak ljudi sa zastavama i pjesmom te ih sačekaše,

    htio sam i ja da idem no sam se opjanio do 3 h jedva sam do kuće doša

  8. #12358
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    eh jutros rano vjerovatno.
    dobro je da je snimljeno pa ce bit posle
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #12359
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    sve mi se cini da radoncic ima bas veliku familiju jer ja, ponavljam redovno gledam ima li ga dje na strijelce i mnogo manje nego prije kao i istog damjanovica koji ove godine ne dade 5 golova a bolji je 5x od dzenana. Dakle Vucinic mora a uz njega su sasvim dobri Djalovic, Beciraj, Delibasic pa i giga vukovic. Da batalimo sa dzambom kako ga je mateus zvao
    haha, ne ne ja ga vamo u americi vidim ponekad na jednom fudbalskom kanalu koji prikazuje isjecke korejanske lige tako sam ga zapamtio i onda malo procitao na netu o njemu..ne kazem ja da je on ronaldo ili ko ali ako Kranjcar mozda prati igrace mozda pomisli da ga isproba jer su prijateljske dobra prilika za to..ko zna mozda ne valja ali koreja je dobar tim i ako ga oni traze treba barem snimke pogledati..a igrac se ne mjeri samo sa golovima nego sveukupnom igrom..zato i igramo dobro pod cicom...a kako znam radoncic je veliko pleme hehe

  10. #12360
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,750
    Thanks Thanks Given 
    9,168
    Thanks Thanks Received 
    6,619
    Thanked in
    2,595 Posts

    Default

    nista no iz svake nahije po jednog igraca onda

  11. #12361
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad je repriza utakmice, ocu jos jednom da gledam
    AJMO CRNA GORO !!!

  12. #12362
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    kad je repriza utakmice, ocu jos jednom da gledam
    Ja cu prije skinut ako je postavio Montenegrino-CT na net?Nisam vidio do sad mozda od ovoliko postova od sinoc do jutros.

  13. #12363
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Ja cu prije skinut ako je postavio Montenegrino-CT na net?Nisam vidio do sad mozda od ovoliko postova od sinoc do jutros.
    Imas u dio foruma Sportske vijesti video postavljeno za preuzimanje snimak sa Sport Klub HR a kasnije ide i snimak sa RTCG-a pa birajte
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=57635&page=5

  14. #12364
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Imas u dio foruma Sportske vijesti video postavljeno za preuzimanje snimak sa Sport Klub HR a kasnije ide i snimak sa RTCG-a pa birajte
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=57635&page=5
    Vidio sam maloprije kad pretrazih neshto sam se bio pogubio
    Sacekacu taj sa RTCG-a da slusham Maxima kretena opet...

  15. #12365
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakav je zvuk na ovaj snimak sa sport kluba ?
    mislim zvuk sa stadiona, cuju li se nasi? da ne skidam bezveze ?
    AJMO CRNA GORO !!!

  16. #12366
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cico Kranjčar: Crna Gora sad je favorit za prvo mjesto!

    http://gol.hr/clanak/nogomet/euro201...u-skupini.html
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  17. #12367
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    ljudi reprezentacija nam je nerealna, dzudovic jedini kikser u ekipi i extra sto nece igrat sljedeci mec, taman da se vrati savic na stopera a pavicevic na desnog beka... sredina najjaca na svijet hahahaha kako me iznenadjuju pekovic i zverotic iz meca u mec kakve su ono masine, naravno ne treba zaboravit kascelana koji trci ka lud i novakovica koji je novi thiago motta drincica i djalovica bih maka' iz reprezentacije, drincica zato sto imamo igrace kao on, slomio je nogu tako da nikad nece bit onaj stari a i nije crnogorac... djalovic samo nek je zdra'o svaka mu cast za trcanje ali tehnika i rad sa loptom je mnogo losa...taman da se da sansa delibasicu umjesto djalovica i dovest zvijezdu juznokorejskog fudbala radoncica (alternativa na klupi) koji je karijeru poceo u rudar iz PV igrao malo za partizan(cak i LS) i sad je najbolji fudbaler u juznu koreju...
    Drinčić je Crnogorac rodjen u Srbiji a Džudović je najbolje ocijenjeni igrač poslije Božovića na jučerašnjoj utakmici!

  18. #12368
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    kakav je zvuk na ovaj snimak sa sport kluba ?
    mislim zvuk sa stadiona, cuju li se nasi? da ne skidam bezveze ?
    Mozes cuti ovdje kakav je zvuk:

  19. #12369
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    blokirase ti snimak
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #12370
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ne mora da znaci uopste. mi u grupi imamo 5 timova a ostali po 6 tako da je to 6 bodova manje (2 utakmice manje).
    Drugoplasiranom u grupama sa po 6 reprezentacija se brishu bodovi i golovi protiv poslednje reprezentacije u grupi.
    Slazem se.

  21. #12371
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    blokirase ti snimak
    .. znaci ne vidi se vise snimak? Sinoc su javili od youtube da je blokiran samo za Englesku a da ostale zemlje i dalje mogu da vide,danas je stigao info da je blokiran u cijelom svijetu...ako je blokiran da brisem jer nema svrhe da stoji..

  22. #12372
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Koliko se dobija para za ulazak na Euro 2012? Zna li ko?
    Ako uđemo na Euro imaćemo para da sve terene u CG napravimo da valjaju.

  23. #12373
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Koliko se dobija para za ulazak na Euro 2012? Zna li ko?
    Ako uđemo na Euro imaćemo para da sve terene u CG napravimo da valjaju.
    Bojim se nesto da bi te pare skliznule u neciji dzep.
    Najvaznije je ovo sto je ispred nas,za ostalo cemo se brinut kad dodje vrijeme za to.Ovim remijem smo nacerali Engleze da odvale sve sa kojima se do kraja budu sretali.To nam itekako ide na ruku.Po meni,4 boda i tu smo,drugi u grupi.
    Raise my hammer,take my aim

  24. #12374
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imamo Bugare kuci i Vels u goste.. Ako u ta dva meca ne uspijemo da izvucemo makar 4 boda, onda i pored svega sto smo dosad napravili, ne zasluzujemo da idemo na EP..

    Ja iskreno ne vjerujem da necemo iskoristiti ovu sansu i potvrditi rezultate koje smo napravili u prva cetiri meca..

    Zamislite samo nas na otvaranju evropskog, ili jos bolje na zatvaranju.
    Last edited by password123; 13-10-10 at 15:14.

  25. #12375
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vels je vec pa pa, tako da bi im mogli obrijat bod, ako ne i tri (sto bi reko Tonci Praci )

Page 495 of 2251 FirstFirst ... 3954454854914924934944954964974984995055455959951495 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •