View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 492 of 2251 FirstFirst ... 3924424824884894904914924934944954965025425929921492 ... LastLast
Results 12,276 to 12,300 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #12276
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    alo djalovica mijenjat? aloooooo? covjek je mashina, non stop presing na igraca sa loptom, bori se kao lav, brukaaaaa. nijesu fudbal samo golovi.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #12277
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Neka to, Curva, Džudović je bio ekstra noćas, liše onog kartona. Doktorski se nije primio na onaj pokušaj iznuđivanja penala i dok nije "požutio" kvalitetno je držao Krauča. Da je kakva druga avetinja bila na njegovom mjestu, ne bi onako mirno u šesnaestercu s Bašom odrađivao posao i "čistio" lopte.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  3. #12278
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zverotic moze tri dana trcat kako je spreman, svaka mu dala!

  4. #12279
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ja ću morat da upadnem sa konstatacijom da Drinčić nije uopšte blistao u reprezentativnim mečevima. E sad koliko je to do Filipovića, koliko do njega, ostaje da se vidi kad se vrati. Mada s obzirom na to kako je Peković igrao za vrijeme Filipovića i kako je odigrao noćas, i od Drinčića se može još dosta izvuć.

    Samo što mi ne bi uskočio u prvih 11 preko Zverotića trenutno, sile nema.

    Usput, primijeti li neko da je Peković jedan od rijetkih koji NIJE zaradio žuti noćas?

  5. #12280
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,970
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Najjaci smo ... samo kad se vrati joveta i drincic... mislim samo da beciraj treba da dobije vecu minutazu...

  6. #12281
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je smao boskovic lose odigrao u smislu, ne umijepass da da brate!
    :)

  7. #12282
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobili smo jos jednog pekmena. i oba su nerealni )))
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  8. #12283
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    je li Vladimir Božović bio na klupi večeras?
    mislim da je on bio fino rješenje umjesto Boškovića za kontre pri kraju meča, i da bi se Bećiraj bolje rvao u sredini umjesto Delibašića, no to je sad nebitno.
    Bošković se nažalost, jednostavno ne uklapa u taktiku. Na krilu ne može da potrči, za sredinu nije oštar poput Pekovića i bande, i Cico ima vremena do juna da nađe njegovog mogućeg nasljednika.
    Jedina greška večeras koju smo imali je bio onaj pas Novakovića unazad, i kad tu nismo primili gol, znao sam da uzimamo bod.

    Savršena noć, mada se svojski trudim da zaboravim onu prečku Jovanovića.

  9. #12284
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    meni je smao boskovic lose odigrao u smislu, ne umijepass da da brate!
    ne zna sto ce s loptom
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  10. #12285
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne sprdajte se ljudi kakav drincic on se odavno pozdravio sa fudbalom a vi ga dizete tu ka da je cambiasso dzudovic mnogo dobar u ovim kvalifikacijama ALI njegova "brzina" me izludjuje, bolje stavit savica na stopera nego njega, nego nismo mi tu da odlucujemo no cico! ja opet kazem djalovic samo sto trci nista viseeeee delibasic je pele za njega... koliko me iznervirao ovu utakmicu djalovic znaci nije umio primit i predat loptu! jovetic, vucinic, delibasic sa ovim napadom rusimo sveeeeee

  11. #12286
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    ne sprdajte se ljudi kakav drincic on se odavno pozdravio sa fudbalom a vi ga dizete tu ka da je cambiasso
    čovjek je prvotimac kluba koji igra ligu šampiona, i svakako je njegov povratak - napredak u odnosu na Novakovića ili Kašćelana, koji su naravno, muški odradili sve što se od njih tražilo.

  12. #12287
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bozovic
    pavicevic basa savic jovanovic

    vukcevic zverotic pekovic jovetic

    delibasic vucinic


    jedino brazil bi nas moga dobit !

  13. #12288
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovako... prije kvalifikacija, mislim da bi svi mi premijom smatrali 7 bodova, u smislu da se dobiju dvije kuci, da se odigra remi sa bugarima i da se izgubi na vembliju. Ipak, 10 bodova, i realna borba za ne samo drugog, vec i najboljeg drugog. Sa Joveticem, Drincicem ce ovo tek biti nesto posebno. U ovom Cicovom sistemu, Drincic ce prosto da blista, vidjecete.

  14. #12289
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    HEROJI NA TEREN I SRCE NA TRAVU, ZA NAROD, ZA SLAVU, ZA DRZAVU!

    vukcevic opet los u napadu ali za pozrtvovanje za vracanje 10 tka
    moze on bolje i to mnogo bolje. mali savic svaka mu cast.
    ni jednu utakmicu nisampropustio u pg ali bas ni jednu i samo ce mi biti krivo ako ne nadjem karte za bugare i engleze, jer prosle kvalifikacije sam svaku bio , prijateljsku svaku i sad od jednom kad su se svi pomamili i kad ce se karte uzimati po politickoj liniji da bi se poziralo dje cemo mi pravi navijaci koji su bili tu kad se lose igralo

    HEROJI NA TEREN I SRCE NA TRAVU, ZA NAROD, ZA SLAVU, ZA DRZAVU!

  15. #12290
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    čovjek je prvotimac kluba koji igra ligu šampiona, i svakako je njegov povratak - napredak u odnosu na Novakovića ili Kašćelana, koji su naravno, muški odradili sve što se od njih tražilo.
    dobar je on igrac ne sporim ja, ali kazem da nikad nece biti igrac kao prije!!!

  16. #12291
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li mi ko potvrditi tacnu infoirmaciju kad dolaze fudbaleri da ne bi zakasnili kad odemo ? neko kaze u 3,ja cuh u 5

  17. #12292
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Moze li mi ko potvrditi tacnu infoirmaciju kad dolaze fudbaleri da ne bi zakasnili kad odemo ? neko kaze u 3,ja cuh u 5
    prije 5 nema sanse.....posle 5 znaci izmedju 5 i 6 dolaze, budite na aer. oko 5!
    :)

  18. #12293
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potvrdjena informacija od strane golmana Janjusevica... vidimo se u 5 !

  19. #12294
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Pi! Uzeše nam dva boda majku im...
    Sad ozbiljno. Presrećan sam. Uh, koliko mi je lakše kad sam na stadionu pogotovo na sjevernoj tribini jer tu vičeš, pjevaš i nemaš razloga ni vremena za nervozu. Ja sam mislio da će nas napunit ka' teglu pekmeza i drhtao sam čitav meč. O, tih muka. Na kraju oduševljenje. Čini mi se da nije prošao sekund od zadnjeg sudijskog zvižduka kad su se čule sirene i petarde po Podgorici. Čak i vuvuzele. Imamo razloga da slavimo, ljudi, pa što god da bude kasnije jer smo se makar pokazali Evropi u najboljem svijetlu. Ovo su momci raznih nacionalnosti, iz različitih gradova, ali svi se bore za ovaj grb svim srcem i treba da se svi ponosimo njima.
    O utakmici ne bih puno jer je ovo specijalno veče ali ću samo reći da smo imali manje sreće u odnosu na duele protiv Bugara i Švajcaraca a više u odnosu na Velšane. Na Wembleyu što ćeš bolje? Da je upalo ono Jovanovićevo bilo bi brutalno i prećerivanje, a? Krivo mi je samo zbog žutog Simonu u zadnjim sekundama ali što sad da radimo... Istorijska utakmica i zbog Pekovića koji je ostao bez kartona
    Dick Laurent is dead!

  20. #12295
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    ljudi reprezentacija nam je nerealna, dzudovic jedini kikser u ekipi i extra sto nece igrat sljedeci mec, taman da se vrati savic na stopera a pavicevic na desnog beka... sredina najjaca na svijet hahahaha kako me iznenadjuju pekovic i zverotic iz meca u mec kakve su ono masine, naravno ne treba zaboravit kascelana koji trci ka lud i novakovica koji je novi thiago motta drincica i djalovica bih maka' iz reprezentacije, drincica zato sto imamo igrace kao on, slomio je nogu tako da nikad nece bit onaj stari a i nije crnogorac... djalovic samo nek je zdra'o svaka mu cast za trcanje ali tehnika i rad sa loptom je mnogo losa...taman da se da sansa delibasicu umjesto djalovica i dovest zvijezdu juznokorejskog fudbala radoncica (alternativa na klupi) koji je karijeru poceo u rudar iz PV igrao malo za partizan(cak i LS) i sad je najbolji fudbaler u juznu koreju...
    Sjedi 1.
    Kakvi crni Radoncic pa Damjanovic je bolji od njega 3x.

    Nemojte nocas struchnjaci, treneri, analitichari da ve zamolim, no sjedite i uzivajte u ovoj pobjedi od 0:0 shto su momci podarili ovom narodu!

  21. #12296
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ja ću morat da upadnem sa konstatacijom da Drinčić nije uopšte blistao u reprezentativnim mečevima. E sad koliko je to do Filipovića, koliko do njega, ostaje da se vidi kad se vrati. Mada s obzirom na to kako je Peković igrao za vrijeme Filipovića i kako je odigrao noćas, i od Drinčića se može još dosta izvuć.

    Samo što mi ne bi uskočio u prvih 11 preko Zverotića trenutno, sile nema.

    Usput, primijeti li neko da je Peković jedan od rijetkih koji NIJE zaradio žuti noćas?
    I ne samo to nego je i iznudio zuti karton! Pomak na bolje!

  22. #12297
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    skinite gace svi bre
    :)

  23. #12298
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali ona peta Dzudovica na kraj...ono je za anale...

  24. #12299
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedva cekam novu FIFA rang-listu
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  25. #12300
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

Page 492 of 2251 FirstFirst ... 3924424824884894904914924934944954965025425929921492 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •