Page 10 of 775 FirstFirst ... 678910111213142060110510 ... LastLast
Results 226 to 250 of 19363

Thread: stvari koje vas nerviraju

  1. #226
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    ne baksuziraj, Maddog.

    koliko bi dugo paradirali u Podgorici, šta misliš?
    Ja im dajem minut i 20 sekundi.
    Ja ne podrzhavam gay populaciju, smatram to shtetnim, i prvi sam protiv promovisanja toga.

    ALI, ovi koji bi da uzimaju zakon u svoje ruke, koji razbijaju grad,bez ikakvog povoda, koji samo trazhe izgovor da ugrozhavaju zhivote gradjana, pa se jednom to radi zbog Kosova, drugi put zbog gay parade, treci put jer je Partizan/Buducnost izgubio,i tako dalje, njih bih se rijeshio u stilu Sloba Milosevica, ili kineza na Trgu Tjenanmen. TENKOVIMA.
    Deserve's got nothing to do with it.

  2. #227
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    hahahahha... Pojedine boli uvo za gej paradu, no su iskocili da se dzabe obucu
    Pojedini bi da bacaju forice po internetu, a nisu gramatiku savladali.

  3. #228
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Question

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Ja ne podrzhavam gay populaciju, smatram to shtetnim, i prvi sam protiv promovisanja toga.[/B]
    Pa predloži ljudima ovdje, kod nas, šta da se radi po tom pitanju.

  4. #229
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Pa predloži ljudima ovdje, kod nas, šta da se radi po tom pitanju.
    Najbolje je to ignorisati,i tome ne pridavati nikakav znachaj. Isqlirati. Ne praviti veliku temu od toga. Cim oni vide da im se ne pridaje pazhnje, i oni ce se zasititi paradiranja...

    Ipak, nasilnici su NEUPOREDIVO veci problem od gay populacije, i prvo taj problem treba reshavati.
    Deserve's got nothing to do with it.

  5. #230
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Uđosmo u skretanje s teme, ali ne sipaju se tolika sredstva, tolika propaganda se ne vrši da bi oni odustali ako ih ignorišemo.

    Prvo sam za taj metod, ali šta ako on ne da rezultat nego uradi suprotno? Šta onda? Ljudi mislite o tome, ako već nije prekasno.

  6. #231
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Pojedini bi da bacaju forice po internetu, a nisu gramatiku savladali.
    Nazalost to nije fora, to je istina.
    Tako je bilo i kad je bilo miting za Kosovo

  7. #232
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Iluzorno je očekivati da su svi ljudi ispravni, nažalost. Takvu stoku u zatvor treba poslati.

    Ali ovdje je suština problema druga.

  8. #233
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Iluzorno je očekivati da su svi ljudi ispravni, nažalost. Takvu stoku u zatvor treba poslati.

    Ali ovdje je suština problema druga.
    pa ja sam samo prokomentarisao za ove koji izadju da kradu

  9. #234
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Question

    Ološa ima svuda.

    A ne nervira te nasilno nametanje pravila manjine većini?

  10. #235
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Uđosmo u skretanje s teme, ali ne sipaju se tolika sredstva, tolika propaganda se ne vrši da bi oni odustali ako ih ignorišemo.


    To je dio procesa ulaska regiona u neshto shto zovemo razvijenim svijetom. To se nama ne dopada,ali je nuzhnost.Proces je sveobuhvatan, i pored tolikog dobrog neminovno donosi i neshto loshe shto se ne mozhe izbjeci. To je prosto realnost.

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog
    Prvo sam za taj metod, ali šta ako on ne da rezultat nego uradi suprotno? Šta onda? Ljudi mislite o tome, ako već nije prekasno.
    U kom smislu ne da rezultat? Homosexualizam je poremecaj, jednostavno bolest, i nece se povecati broj bolesnih niti smanjiti u zavisnosti od uspjeshne/neuspjeshne gay parade. Isto kao shto mozhemo svi mi sad izaci da bijemo narkomane,ali to nece mnogo uticati na bilo shta.

    Za razliku ovoga, nasilje na ulicama izazvano od strane raznih huligana je neshto shto se da lako sprijechiti i sankcionisati, i to na milion nachina. I to je mnogo veci problem, nego nekakav skup par stotina ljudi cije stavove ne dijelimo ali koji, u krajnjoj liniji, nemaju ama bash nikakav uticaj na nashe zhivote. I to je upravo sushtina priche-ne dozvoliti da bilo ko uzima zakon u svoje ruke, kakav god povod bio. Jer oni koji su tome skloni ne zanimaju se mnogo povodima,vec anarhijom,koja im treba zbog licne koristi.E nece moci.
    Deserve's got nothing to do with it.

  11. #236
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Ako nemaju ama baš nikakav uticaj na naše živote, ja se sada povlačim iz rasprave na ovoj temi. Daj Bože da si u pravu. Vrijeme će pokazati.

  12. #237
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Od svih huligana koji su se okupili mozhda je 100 njih protiv gej parade, ostatak je vjerovatno da izraze nezadovoljstvo na stanje u cijeloj Srbiji.
    Dinar nikad manje nije vrijedio, otkup od seljaka je po starim cijenama a osnovne cijene namirnica su poskupile ulje i mlijeko prvenstveno a plate u drzhavnoj upravi i penzije su zamrznute najmanje do januara zbog aranzhmana sa MMF-om.
    Ovo je bila jedna od rijetkih prilika da se nadje toliko njih odjednom jer opozicija im je taman kao ova nasha.

    A naravno ovih shto koriste priliku da se obuku i obuju ce uvijek biti.

    Balkan.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #238
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Ako nemaju ama baš nikakav uticaj na naše živote, ja se sada povlačim iz rasprave na ovoj temi. Daj Bože da si u pravu. Vrijeme će pokazati.
    Naravno. Mozhda i ja grijeshim,ali je jedno nesporno. Ovi nasilnici sada imaju mnogo bitniji i direktan uticaj na nashe zhivote (konkretno sada u BG,ali ne zavaravajte se da bi PG izgledala puno bolje kada bude ovakav dogadjaj), i zato su oni prioritet.
    Deserve's got nothing to do with it.

  14. #239
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Bojim se da gledaš samo kratkoročno. Nasilja danas ne bi ni bilo da nije ovaj povod u pitanju. Đe su ti silni nasilnici kad su radnički protesti?

    Ljudi samo malo razmislite.

  15. #240
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Bojim se da gledaš samo kratkoročno. Nasilja danas ne bi ni bilo da nije ovaj povod u pitanju. Đe su ti silni nasilnici kad su radnički protesti?
    Naravno da ih to ne zanima. Zanima ih samo ono,gdje mogu nesmetano da iskazhu kako ih je evolucija malo zaobishla, i ono, gdje se mogu okoristiti.

    Neshto je puno tih povoda. Jednom zbog utakmice, drugi put Kosovo, pa gay parada, pa jer stranci shetaju po BG, i tako dalje...
    Deserve's got nothing to do with it.

  16. #241
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Prava ološ ne bira povod protesta, glavno je da ga ima i da se infiltrira, napravi rusvaj i iskali svoje komplekse i slično.

    Nešto tu smrdi onda.

  17. #242
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Prava ološ ne bira povod protesta, glavno je da ga ima i da se infiltrira, napravi rusvaj i iskali svoje komplekse i slično.

    Nešto tu smrdi onda.
    Upravo tako. Jedina je razlika,shto ja znam tachno shta smrdi. Odnosno,shta ne funkcionishe. Institucije, koje treba da se sa takvim jednom za uvijek obracunaju.

    Pritom ne shtedeci ni njihove patrone iz raznih partija, politickih organizacija i vjerskih zajednica. Koji ovakvu olos koriste za promociju svojih nazadnih, retrogradnih i fashistichih ideja. Koje su mnogo opasnije i shtetnije,nego chinjenica da postoji oko 1000 homosexualaca u BG.
    Deserve's got nothing to do with it.

  18. #243
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Imamo svoj ugao procjene prioritenih problema. Vrijeme će pokazati ko je bio u pravu. Bio bih srećan da ja nisam.

  19. #244
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Od svih huligana koji su se okupili mozhda je 100 njih protiv gej parade, ostatak je vjerovatno da izraze nezadovoljstvo na stanje u cijeloj Srbiji.
    Dinar nikad manje nije vrijedio, otkup od seljaka je po starim cijenama a osnovne cijene namirnica su poskupile ulje i mlijeko prvenstveno a plate u drzhavnoj upravi i penzije su zamrznute najmanje do januara zbog aranzhmana sa MMF-om.
    Ovo je bila jedna od rijetkih prilika da se nadje toliko njih odjednom jer opozicija im je taman kao ova nasha.

    A naravno ovih shto koriste priliku da se obuku i obuju ce uvijek biti.

    Balkan.
    Otkad postade ti marxista chovjeche?
    Deserve's got nothing to do with it.

  20. #245
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,978
    Thanks Thanks Given 
    643
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Imamo svoj ugao procjene prioritenih problema. Vrijeme će pokazati ko je bio u pravu. Bio bih srećan da ja nisam.
    sto si se ti na$ekira oko ove teme, pojacana aktivnost na forumu otkad poce gej parada..
    koliki god mi protivnici bili, odrzace se.. ka sto se odrzala i u zg i bg tako ce i kod nas..
    ako mislimo u evropu, tj evroatlanske integracije moramo vazan korak da napravimo po pitanju slobode *****cina..

  21. #246
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Ološa ima svuda.

    A ne nervira te nasilno nametanje pravila manjine većini?
    Ko to nasilno namece svoje misljenje?

  22. #247
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Mene je u pocetku nerviralo sto je u ovoj drzavi mnooogoo mnnooogoo toga u k*rcu... Pa sam skontao da nerviranje nije zdravo... I poceo da se nerviram sto se nerviram... Nakon toga su pochele da me bolU brige i da me nije stalo... I od tad me ledja vishe ne bole

  23. #248
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juce mi je frizer rekao da su mi iskocile 7-8 sijedih...:mad:

  24. #249
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene nerviraju ova djeca i njihov klik-klak,izludje me onaj zvuk

  25. #250
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/211...bijaju-Beograd

    :sad:

    ne znam može li me danas išta više iznervirati i poremetiti




    Pravi mi je onaj: "Get the **** out of my way, I gotta save the internet!!"


    I am so post-rock I shit sad birds.


Page 10 of 775 FirstFirst ... 678910111213142060110510 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  4. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •