nista me vise ne nervira, jer je tolka kolicina stvari za poludit, da nema svrhen sjekirat se vise
Na skali 1-10 to je nedje 57.
Ti ipak ne znas osobu koja ne da mljacka i lopata, nego zvucni zid probija.
Asistenti koji su boga za muda uvatili.
Feminizirani tipovi.
Ejr Maks nosaci.
Radnice u prodavnicu kojima je svako kriv za njihove usrane zivote.
Ljudi koji po svaku cijenu oce sve da znaju i da su sa svakim dobro.
Sjeticu se jos.
Last edited by Mad_dog_KO; 04-10-10 at 11:13.
Bijo si poziw koi se neodbija
nista me vise ne nervira, jer je tolka kolicina stvari za poludit, da nema svrhen sjekirat se vise
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
To je taj rad sparco
Dodje taj period, da te boli uvo za sve i da samo ladno to posmatras...
If at first you don't succeed, skydiving is not for you.
uh meni je uvijek taj period
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Kad neko zaškripi kašikom o tanjir.
Štrakćanje olovkom.
-Kad udjem u taksi a gospodin taksista bez pitanja zapali cigar, kao da sam ja duzna da se gushim u duvanskom dimu...
-kad podjem da bacim smece a macka mi iskoci iz kontejnera
Weakness of attitude becomes weakness of character.
uh meni je uvijek taj period
there is no dark side of the moon. as a matter of fact it's all dark.
ahahahhaha, moze li mi ko obezbijedit jedno 40, 50 reputacija da razdijelim ovijema ljudjima?
kako dobar topic, uzivam![]()
Nervira me enrike iglesijas ako se on moze nazvat stvari.
Ја чекам посао али волим ову земљу!
А што пијем кад ми шкоди
ко ће кући да ме води?
nervira me kada se nerviram zbog stvari koje me nerviraju, a ne bi trebalo da me nerviraju.![]()
The more things change, the more they stay the same.
Nerviraju me lemuri i dugme.
Kada mi je prazan frižider.
Jer kad je pun - svaka nervoza ima lijek![]()
Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
Fransoa la Rošfuko, francuski filozof
Trenutno ništa.
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
oni koji kukaju kako ništa ne znaju i kako oće okinut' ispit, a dobiju 100 poena.
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Profesor na pravni shto ispituje sa cigarom,kafom & nogama na sto,i josh te zajebava maksimalno...da mi ga je na 10min u 2x2,uh..
Sm1Le4MeNow(banned)
kad dodju nesrece u kladionicu i nemaju ispisan listić nego smišljaju za pultom i na 20 tiketa uplaćuju po pe'se centi....
kad susim ves po kisi.
http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
Les chiens aboient, la caravane passe.
Zezš? Ja mislio ti ne nosiš veš...
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
to su joj gace od kucka te susi
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Plastična pakovanja koncipirana tako da ti nakon 2000 pokušaja otvaranja zadaju akutni meningitis.
"And if they didn't believe me, they believe me now."
Forum trenutno![]()
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks