View Poll Results: Scudetto osvaja

Voters
309. You may not vote on this poll
  • Bari

    2 0.65%
  • Bologna

    1 0.32%
  • Brescia

    2 0.65%
  • Cagliari

    1 0.32%
  • Catania

    2 0.65%
  • Cesena

    4 1.29%
  • Chievo Verona

    1 0.32%
  • Fiorentina

    6 1.94%
  • Genoa

    3 0.97%
  • Internazionale

    70 22.65%
  • Juventus

    41 13.27%
  • Lazio

    50 16.18%
  • Lecce

    1 0.32%
  • Milan

    73 23.62%
  • Napoli

    7 2.27%
  • Palermo

    2 0.65%
  • Parma

    5 1.62%
  • Roma

    32 10.36%
  • Sampdoria

    4 1.29%
  • Udinese

    2 0.65%
Page 88 of 362 FirstFirst ... 387884858687888990919298138188 ... LastLast
Results 2,176 to 2,200 of 9040

Thread: Calcio Seria A 2010/2011

  1. #2176
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Sve što imam da kažem je... Buventus.

  2. #2177
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Sta pricate vi ovuda Juve, Milan i Roma da nemaju sanse i da nisu u formi, pa oni se vec 5 godina bore za 2 mjesto, pa ne sumnjam da ce i ove godine biti tako, samo da se josh malo "zalete". xDD
    humor mu nije jacha strana.
    OI OI OI OI OI OI OI PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI!!!!!!

  3. #2178
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ja mišljah da će Inter loše da startuje, kad ono... Mislim da nemaju takmaca u Italiji trenutno, prosto gube najmanje bodova, dobijaju utakmice i kad loše igraju, prečvrsti su.

    AC - po imenima imaju super napad, al meni je u praksi Interov bolji. Eto'o i Milito su kompatibilni, mogu da igraju zajedno, odgovara i 4-4-2 kao i sa trojkom u napadu. Ibrahimović dobro igra samo kad je 4-4-2, Pato isto tako, ovo što ga bacaju na krilo u 4-3-3 je greota. Robinjo tek treba da se pokaže, ima klasu, al je to brazilac razmaženi. O Ronaldinju je sve rečeno, ne bih se ponavljao.
    No njih će jebat odbrana i ovi starci na sredini. Nek penzionišu to sad na zimu, pa se mogu nadat nečem. Al su opet zajeban takmac, Ibra može sam da rješava utakmice protiv malenih timova. A možda se ove godine pokaže i u jačim utakmicama.

    Juventus - tuga jesenja.

    Roma - njima je Borijelo najveće pojačanje. Koliko god ga neki omalovažavali, to je dobar napadač i uvjek koristan. Sa Vučinićem će to bit super tandem. Još ako se Totti sa zdravljem dofati pod ruku, biće zeznuta Roma u nastavku. Imaju finu odbranu, sredina isto tako, imaju jednog Meneza koji može da odigra odlično.. ja mislim da će i pored lošeg starta ove godine oni dobro da doguraju na kraju. Eto viđećemo.

  4. #2179
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Kakva tezhina...
    Nije on tezina, on je zajebant!

  5. #2180
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako su jadni ovi Bilan i Rubentus,sve nesto pokusavaju svake sezone,kupuju,najavljuju trofeje,a uvijek isto...haha meni ih je cak i žao postalo....:blah:
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  6. #2181
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,391
    Thanks Thanks Given 
    1,379
    Thanks Thanks Received 
    1,489
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Nije on tezina, on je zajebant!
    Ja sam El ninja stavio na ignore ali opet vidim da ne moze, a da mi ne napishe nesto "pametno" molim te zaobidji me jer svi twoji komentari su nepotrebni prije svega, a posle svega ne bih ni da troshim rijechi na takve glupe komentare...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  7. #2182
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,391
    Thanks Thanks Given 
    1,379
    Thanks Thanks Received 
    1,489
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St_Lunatic View Post
    humor mu nije jacha strana.
    A brate to nije humor to je realnost zadnjih 5 godina, ja bih to vishe nazvao crni humor, jer ova "silovanja" jednog tima u sada vec 6 godina zaredom mozhe da dovede do teskih psihickih oboljenja, sto navijacha, sto igracha drugih timova.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  8. #2183
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ja mišljah da će Inter loše da startuje, kad ono... Mislim da nemaju takmaca u Italiji trenutno, prosto gube najmanje bodova, dobijaju utakmice i kad loše igraju, prečvrsti su.

    AC - po imenima imaju super napad, al meni je u praksi Interov bolji. Eto'o i Milito su kompatibilni, mogu da igraju zajedno, odgovara i 4-4-2 kao i sa trojkom u napadu. Ibrahimović dobro igra samo kad je 4-4-2, Pato isto tako, ovo što ga bacaju na krilo u 4-3-3 je greota. Robinjo tek treba da se pokaže, ima klasu, al je to brazilac razmaženi. O Ronaldinju je sve rečeno, ne bih se ponavljao.
    No njih će jebat odbrana i ovi starci na sredini. Nek penzionišu to sad na zimu, pa se mogu nadat nečem. Al su opet zajeban takmac, Ibra može sam da rješava utakmice protiv malenih timova. A možda se ove godine pokaže i u jačim utakmicama.

    Juventus - tuga jesenja.

    Roma - njima je Borijelo najveće pojačanje. Koliko god ga neki omalovažavali, to je dobar napadač i uvjek koristan. Sa Vučinićem će to bit super tandem. Još ako se Totti sa zdravljem dofati pod ruku, biće zeznuta Roma u nastavku. Imaju finu odbranu, sredina isto tako, imaju jednog Meneza koji može da odigra odlično.. ja mislim da će i pored lošeg starta ove godine oni dobro da doguraju na kraju. Eto viđećemo.
    tacno tako. ovo je samo pocetak ali opet su "pratioci" intera vec dosta bodova prosuli. i prosle sezone je inter bio po deset bodova ispred rome pa je na kraju bilo gusto ali ako se nastavi ovim tempom inter ce na proljece imati dovoljnu zalihu bodova da se ladno prepusti utakmicama u Ligi Sampiona.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  9. #2184
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Kako su jadni ovi Bilan i Rubentus,sve nesto pokusavaju svake sezone,kupuju,najavljuju trofeje,a uvijek isto...haha meni ih je cak i žao postalo....:blah:
    vi ste to radili jedno od 1989 do 2007 pa mozemo i malo da lutamo , cak ste i u rumunsku ligu htjeli da se prebacite zbog nemoci sad malo uzivajte u plodovima svoje kradje :dring:
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  10. #2185
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ljudi, dajte malo pozitive.

    Evo, da pofalim Havijera Pastorea. Počeo je da igra strašno, i to polako upada u oči najjačim timovima Evrope. Kažu da postoji interesovanje Intera, a mogli bi se priključit i njihove gradske komšije jer im treba jedna klasična desetka nakon odlaska Kake.

  11. #2186
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,020
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ja sam El ninja stavio na ignore ali opet vidim da ne moze, a da mi ne napishe nesto "pametno" molim te zaobidji me jer svi twoji komentari su nepotrebni prije svega, a posle svega ne bih ni da troshim rijechi na takve glupe komentare...
    Kako da zhivim s tim...
    Slazem se.

  12. #2187
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako se Juve usrao u sebe prodajom (pozajmicom) Djovinka i Dega.Bukvalno nema ko da pocne akciju.Svaka lopta ide Krasicu na krilo,ili je nabulaju iz odbrane u protivnicki 16,pa sta bude.Barem da Akvilani igra,nego su tu majstori Melo i Markizio.Del Piero sa 35 godina im je bio najbolji na terenu juce.
    Milan se dako sredi.Sredina je trenutno najveci problem,a ako budu igrali Flamini i Boateng u prvih 11,to ce da se promijeni.I samo da ih vise batale povrede.Dovedu zamjenu Patu,jer znaju da je staklen,pa se i on povrijedi.Strasno.
    A Pastore je opet odusevio.U nekim kombinacijama moguce je da,recimo,Ronaldinjo podje recimo u Fenerbahce,ili u Ameriku na ljeto,da se dovede Pastore i da se Milan vrati na stari,dobri romb u sredini.Cak mislim da bi to bilo savrseno i za Pata i Ibru naprijed.Ali za tu formaciju trebaju i sjajni bekovi,tako da otom potom.
    Raise my hammer,take my aim

  13. #2188
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ja sam El ninja stavio na ignore ali opet vidim da ne moze, a da mi ne napishe nesto "pametno" molim te zaobidji me jer svi twoji komentari su nepotrebni prije svega, a posle svega ne bih ni da troshim rijechi na takve glupe komentare...
    Da Inter ne dominira tako, ne bi te onda dirao slobodno... sta ces, razumi coeka...

  14. #2189
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slavisa View Post
    vi ste to radili jedno od 1989 do 2007 pa mozemo i malo da lutamo , cak ste i u rumunsku ligu htjeli da se prebacite zbog nemoci sad malo uzivajte u plodovima svoje kradje :dring:
    Je li moguce da jedan navijac Rubentusa moze (ima obraza) da kaze nesto ovako....aaaaaaa,treba rijec "kradja" da izbjegabvas u sirokom luku druze,jer znas dobro po kom klubu je ta rijec postala prepoznatljiva....
    Aj sad krug oko zgrade ili kuce na prociscavanje......
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  15. #2190
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,391
    Thanks Thanks Given 
    1,379
    Thanks Thanks Received 
    1,489
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slavisa View Post
    vi ste to radili jedno od 1989 do 2007 pa mozemo i malo da lutamo , cak ste i u rumunsku ligu htjeli da se prebacite zbog nemoci sad malo uzivajte u plodovima svoje kradje :dring:
    Bar josh uvjjek Inter nije osvojio Seriu B.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  16. #2191
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    avodim izjave komisije za zalbe(CAF) i federalnog suda (CF).Kljucne tacke su:

    -pg 74-75 Caf tvrdi da nije bilo nikakvog cupola ili Moggi sistema, suprotno Gazzetti.

    -pg 76 tvrdi da ne postoji stavka 6 protiv Juventusa i zato uvodi novu stavku ( koja je mnogo kritikovana).Razlog zasto je ovako skandalozno to je da pokusavaju uvjeriti ljude da je Juventus imao bodovne koristi iako nije namjestio nijednu utakmicu.Kako? Jedini nacin da se dobiju bodovi je pobjedama ili remijima, a ako juve nije namjestao onda je takmicenje legitimno.Zar ne?

    -pg 83 CAF kaze da je izbor sudija vrsen po svim pravilima FIGC-a a samim tim svi telefonski razgovori moggija su legitimni i nisu utjecali na izbor.

    -pg 101 CAF Siguran sam da ste culi za sistem zutih kartona kojim je moggi rjesavao da kljucni igraci protivnickog tima dobiju kartone da ne igraju protiv juveta.Na ovoj stranici kazne govori da takav sistem nije postojao.

    -pg 65 CF tvrdi da su moggi i giraudo radili nezavisno od juventusa i njegovih vlasnika. Drugim rijecima trebalo je kazniti samo njih dvojicu a ne cijeli tim (to je rupa u zakonu koja je zadrzala Milan u Ligi prvaka)

    -Pg 61 CF tvrdi da Juventus nema veze sa opstankom Fiorentine nakon sto je De Sanctis namjestio utakmicu Lecce-Parma koje je spasila Fiorentinu.

    -pg 66 CF tvrdi da iako nije namjestao utakmice da je Moggi bio u mogucnosti da to radi. Pa znaci ako imate auto i bocu vina da ste u mogucnosti da vozite pijani i da vam zbog toga mogu suditi.

    -pg 74 CF kaze da ne postoji nijedan dokaz o namjestanju utakmica.

    -pg 77 CF kaze da je dokaz protiv Juventusa to sto su zavrsili kao prvi na kraju sezone. Stvarno krivi su sto su prvi. Znaci ako vozite to je dokaz da kradete auta. Smijete li se vec ?

    CF sudija Piero Sandulli je imao intervju za „Il giornale“ 27.7.2006. gdje je upitan zbog cega je odobrio ovu kaznu. Odgovor je bio „Nije bilo kriminalnih aktivnosti;sezona 2004/2005 nije namjestena. Jedina sumnja koju smo imali bila je Lecce-Parma(nema veze sa Juventusom i Moggijem) koju smo puno puta pregledali ( bez snimka ) .U svakom slucaju sezona je legitimna“. Dodacu samo da on ima kriminalni dosije zbog nezakonitih radnji dok je bio u gradskom vijecu Rima, i to da je navijac Lazija.

    Cf sudija Mario Serio je izjavio u intervjuu za „La republicu“ 27.7.2006 da je unatoc nedostatku dokaza protiv Juventusa izbacen u Seriju b i da su mu oduzete titule radi zajednickih interesa ljudi koji su bili ukljuceni u istragu. Pogledajte grupu na facebooku da vidite koje su kljucne licnosti u istrazi i kako su povezane s interom.

    Takodje moram dodati da na sudu nisu preslusane trake. Samo su predstavljeni transkripti(koji su mijenjani).

    Takodje odbrani nije bilo dozvoljeno da koristi video dokaze.

    Nije bilo dozvoljeno ni izvodenje svjedoka.

    Odbrana je imala malo vise od tri dana da se pripremi i takode nezakonito su mediji dobili informacije prije odbrane. Da li je ovo uopste cudno? Interov podpredsjednik je vlasnik Gazzette dello sport a nju vode dva velika interova investitora(Verdelli i Cannavo) dok Corriere dello sport vodi interov tim menadzer Bartolozz
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  17. #2192
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Konacno moram vam reci za sto je optuzen nas tim. Optuzba se zasniva na tome da su 3 utakmice namjestene, ovo je kljucno u slucaju ali dokazuje i koliko je smijesno.

    Utakmica 1 Lecce-Parma-da tacno ste procitali. Ova utakmica nema veze sa Juventusom ali je omogucila Fiorentini da ostane u seriji a 2005. Optuzba je da je Moggi rekao sudiji De Sanctisu da namjesti mec na zahtjev vlasnika Fiorentine Della Valle. Moggi ne podnosi ustvari De Sanctisa a i on ne podnosi Juventus. De Sanctis ( priznati interov navijac ) je ustvari ponistio cist pogodak u superkupu koji je kostao Juventus titule, koja je otisla interu. Svi snimljeni razgovori povezuju Della Vallea sa Bergamom, Carrareom i Mazzeiem ( svi z FIGC ) a nijedan sa Moggijem.

    Utakmica 2 Juventus-Udinese – stvarna namjestana utakmica je Udinese – Bologna sedmicu prije. Ideja je da je sudija u toj utakmici davao kartone igracima Udinesea da ne bi mogli igrati protiv Juventusa. Kartone su dobili Pinzi i Di Michele ali su obojica igrala protiv Juventusa jer nisu bili u opasnosti od suspenzije radi kartona.

    Utakmica 3 Juventus – sampdoria. Optuzba je da je Moggi sredio da sudija dozvoli gol iz ofsajda Juventusu za pobjedu od 1-0. Utakmica je zavrsila 0-1 s tim da je Aimo Diana postigao gol iz ofsajda. Rezultat se i danas moze naci na espn.com.

    Da kzemo jos i da su Cesare Ruperto ( CAF sudija ) i Piero Sandulli ( drzavni sudija ) zakljucili da nije bilo namjernog davanja kartona niti namjestanja utakmica, a takodje i sudije su se potpuno legalno birale. Drugim rijecima sezona je bila legalna. Telefonski razgovori su pokazali nesportsko ponasanje koje je kaznjivo uzimanjem bodova i novcanim kaznama.
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  18. #2193
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    sto je frka i opet prica oko juventusa. oni su radili sto su radili i kaznjeni su zbog toga. zavrsena prica.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  19. #2194
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ha ha .. nisu sine nego si ti previse pglu za ovo
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  20. #2195
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad posle 5 godina pokusavaju da se operu...sine dje ste bili tad....
    ''... It's not what you look at that matters, it's what you see...''

  21. #2196
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Planet Earth
    Posts
    705
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Subota 20.45 Gaženje

    "Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja." J.Krishnamurti

  22. #2197
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahhahaha da momci da!!!

    Ako cete bit po gradu nedje mogu interisti zajedno gledat ovo jer nemam arenu ovamo rak je izio svu zajedno sa slavisom
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  23. #2198
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,391
    Thanks Thanks Given 
    1,379
    Thanks Thanks Received 
    1,489
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Za sutra glavni fix roma - INTER 2-2 (iz dva u dva).
    Njima je pola ekipe out, a i da su u punom sastavu opet bi bila ista pricha.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  24. #2199
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,213
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    2.15 poklon kvota
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  25. #2200
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    poklonice vama nesto niksicki princ.. a to nece biti prijatno
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

Page 88 of 362 FirstFirst ... 387884858687888990919298138188 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  2. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  3. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 16:02
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •