Results 1 to 5 of 5

Thread: poklanjam stene

  1. #1
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default poklanjam stene

    Ovako stene ima 2 mj primio je prvu vakcinu 2 mu nisam jos dao niti cu nemam kad oko njega radit zato ga i poklanjam ako treba nekom nek se javi inace je mjesanac sljedecih:
    Majka : Mjesanac toy pudle i joksirskog terijera takozvani yorkie Po

    otac : NLT-njemacki lovni terijer

    stene ima sve karakteristike NLT-a povukao je na oca ima iste markere i gradju kao i ponasanje i narav jednom recju lud kao struja potpuno zdrav ociscen od parazita samo jos da primi revakcinu i to je to tacno ima sada 2mj i 3 dana

    odgojeno u kuci znaci ne vrsi nuzdu po kuci vec je naucen da trazi da se izvede jedino ako ga iskulirate i ne pustite vani onda zavrsi to u kuci ali ide na plocice u wc

    Lokacija PG i da ne zaboravim ima i bosanski pasos u kome je upisan kao pudla hahahaha i tu su podaci sta je primio u prvoj vakcini.
    Last edited by mrzi me da pisem; 28-08-10 at 13:43.

  2. #2
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ima li iko zainteresovan da uzme ovo malo cudoviste ????

  3. #3
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    16,248
    Thanks Thanks Given 
    281
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    ___________________________

    slikam slike povoljno

  4. #4
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    20 10 ulica
    Posts
    2,922
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    *ebe sistem mali fin je
    tutti quanti cantano e bevono per te!

  5. #5
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    dzaba sto je fin upravo sam ga ostavio u azil na koniku pa ako kome se svidja nek ide tamo da ga uzme

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K: Cau cau stene
    By fortuna91 in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 16-03-10, 17:38
  2. Poklanjam stene boksera osobi s iskustvom !
    By Bizant in forum Kućni ljubimci
    Replies: 12
    Last Post: 23-11-09, 18:09
  3. Kupujem stene
    By bojan_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 37
    Last Post: 06-02-08, 20:00
  4. Stene
    By Extrim in forum Ostali oglasi
    Replies: 23
    Last Post: 21-05-07, 18:52
  5. poklanjam stene rota
    By Ahil in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 16-04-06, 13:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •