Originally Posted by emanuil Ima dosta odlomaka iz dnevnika Sv.carice Aleksandre Fjodorvne o braku i porodičnom životu,a samim tim i o ljubavi,jer je brak ime za ljubav.Nešto najljepše i najčistije što sam mogao da pročitam,onako iskreno samo kako žena to može. http://www.svetosavlje.org/bibliotek...Aleksandra.htm Divno Imas zelenu od mene
"Tiha voda brijeg roni..."
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Forum Rules
Bookmarks