Quote Originally Posted by emanuil View Post
Ima dosta odlomaka iz dnevnika Sv.carice Aleksandre Fjodorvne o braku i porodičnom životu,a samim tim i o ljubavi,jer je brak ime za ljubav.Nešto najljepše i najčistije što sam mogao da pročitam,onako iskreno samo kako žena to može.


Divno Imas zelenu od mene