fatic ne na beka nego u vezni red, neki trkac prijeko potreban pa makar iz afrike ga nedje dovodili, basa i bojovic sto prije......
vucinic, znate kako ljudi vidi se da on ima volje i trazio je barem 5 puta loptu ali nikako da mu je uspiju dodat, jedina zamjerka je nocas bila kada je nije dao novakovicu pri kraju a ovaj bi dosao sam na golmana. Vucinic nista ne znaci ako nema ko da mu da dobru loptu. Iskreno skoro sve je golove dao iz prekida i onaj petom na klasu protiv estonije kao i odlican gol protiv italije kad mu je neko ubacio odlicnu loptu. Ali nazalost od te utakmice mu se ljudska lopta nije bacila...



Reply With Quote




Bookmarks