Hvala Montero. Eo vijest je odavde http://www.montenegrofamily.com/me/d...mcal_year=2025
da li je ovo normalno hahahah. Pise desavanja u novebruVidi kalnedar sa lijeve strane Februar 2025 godine haha. E kakvi smo, uh...
E lakše ćeš ŠArića naći nego tu informaciju..
Ovo je nakonkretnije na šta sam naletio
Podgorica / Međunarodni sajam knjiga
(31. maj - 5. jun, Sportski centar „Morača“)
Međunarodni sajam knjiga u Podgorici nije samo velika prodavnica knjiga koje se prodaju po povoljnijim sajamskim cijenama, već i mjesto susreta knjiga, pisaca, čitalaca, izdavača i bibliotekara iz raznih zemalja Evrope. To je i prilika da se i lično upoznate sa nekim omiljenim piscima, da im postavite neko pitanje.
Najave sajamskih popusta su već krenule, pa izdavačka kuća „Aruna“ najavljuje specijalne popuste od 50 do 70 % na cijene njihovih izdanja.
Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga
Hvala Montero. Eo vijest je odavde http://www.montenegrofamily.com/me/d...mcal_year=2025
da li je ovo normalno hahahah. Pise desavanja u novebruVidi kalnedar sa lijeve strane Februar 2025 godine haha. E kakvi smo, uh...
Pa kako su sakrili ovu vijest, ne bi me čudilo da sajam bude u stonoteniskoj sali.
Farenhajt
Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga
ove godine je malo kasnije, znači.
bar su promijenili lokaciju.![]()
bolja je lokacija no dogadjaj![]()
"Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".
Kakva tuga...
\\OFL•GIC
pa dobro, imaju vremena do juna, možda se predomisle i smjeste ga na malu pijacu čak.
mozda Podgoricu nazovu Delta, a Deltu - Podgorica.
"Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".
e da potvrdim da je u garažnom dijelu DELTE sajam![]()
garazni prostor koji ce biti adaptiran za potrebe sajma!
Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo
Samo da se dogovorimo.
Da li je garažni prostor DC onaj parking na tri sprata ili neki velelepni podrum koji nije otvoren za komercijalnu upotrebu?
Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga
Već neko vrijeme radim u tom kompleksu i moram da te obavijestim da u njemu velelepni podrumi ne postoje.
Doduše,ima jedna tajna prostorija.Do nje se dolazi preko tajne poluge u XYZ.Povučeš polugu,otvore se tajna vrata i onda kroz splet hodnika,ako preživiš zamke...
Znaš već.
To je kripta u kojoj su sarkofazi zadnjih 5 generacija Miškovića.
"And if they didn't believe me, they believe me now."
Sledeci sajam ce biti odrzan u nekom malo vecem auto servisu.
Nije los onaj prostor.ako treba da ga uporedujem sa onim stovaristem na cemovsko reka bih da je bolji.
http://nebojsacelebic.b0x.me/
Biće simpatično.
Fora je sledeća...
Naziv sajma je KNJIGA JE U GARAŽI
Jer dao bog niko ništa ne čita
Ono profesor šegrtari kod nekog auto mehaničara, i nešto ne zna da uradi i pita ovoga 'majstore, kako bješe ovaj trap da se sredi?', a majstor mu odgovara 'pa zaboga, piše ti u knjizi!'... i tu se upale sva svijetla i odjednom zablista garaža delte šitija u svom punom sjaju.
I naravno maknu one ležeće pa i trkači da mognu svoje odraditi.
Ili u garazu dodje neki sofer masni i trubi jer ceka za pregled a majstor cita knjigu i place.
Ili majstor koji lijepi postere pisaca mjesto golija zena.
Zovite me vi iz ministarstva kulture, da djaga ti, imam ideja masu a para nimalo.
Ја чекам посао али волим ову земљу!
А што пијем кад ми шкоди
ко ће кући да ме води?
Prilicno klaustrofobicno.
Mozda bi Sportski centar bio najbolji izbor, ali izmedju Delte i one proslogodisnje mukice je mrtva trka.
Elem, najbitnije je da nadjem sta mi fali i sta mi treba i nesto za sta ne znam a dobro je, hoho; samo da mi nije u sred ispitnog roka, ali eto... ja se radujem![]()
Koliko je zainteresovanih za sajam, mogli su slobodno da ga organizuju na onoj jednoj kocki otvorenog parkinga ispred DCZivo me zanima kako ce to da izgleda u garazi, mada, kako neko rece i ona rupa od Distributivnog je nevjerovatna.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks