Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 163

Thread: Podgorica - sajam knjiga

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E lakše ćeš ŠArića naći nego tu informaciju..

    Ovo je nakonkretnije na šta sam naletio

    Podgorica / Međunarodni sajam knjiga
    (31. maj - 5. jun, Sportski centar „Morača“)


    Međunarodni sajam knjiga u Podgorici nije samo velika prodavnica knjiga koje se prodaju po povoljnijim sajamskim cijenama, već i mjesto susreta knjiga, pisaca, čitalaca, izdavača i bibliotekara iz raznih zemalja Evrope. To je i prilika da se i lično upoznate sa nekim omiljenim piscima, da im postavite neko pitanje.
    Najave sajamskih popusta su već krenule, pa izdavačka kuća „Aruna“ najavljuje specijalne popuste od 50 do 70 % na cijene njihovih izdanja.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  2. #27
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Hvala Montero. Eo vijest je odavde http://www.montenegrofamily.com/me/d...mcal_year=2025

    da li je ovo normalno hahahah. Pise desavanja u novebru Vidi kalnedar sa lijeve strane Februar 2025 godine haha. E kakvi smo, uh...

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa kako su sakrili ovu vijest, ne bi me čudilo da sajam bude u stonoteniskoj sali.

    Farenhajt
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  4. #29
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ove godine je malo kasnije, znači.
    bar su promijenili lokaciju.

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Cula sam da je od 5.-10. maja u Distributivni. Zna li neko tacnu informaciju (na net ne mogu nista naci), radno vrijeme, kako je bilo ranijih godina?
    Treba mi knjiga za ljeto
    Sve ti je ovo tačno osim par sitnica.

    datum je 7-13 jun
    Lokacija: Garaže Delta sitija?!
    radno vrijeme 10-21
    ulaz: 1 Eur


    naš program govori djelima...
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  6. #31
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bolja je lokacija no dogadjaj
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default

    Kakva tuga...
    \\
    OFL•GIC

  8. #33
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    pa dobro, imaju vremena do juna, možda se predomisle i smjeste ga na malu pijacu čak.

  9. #34
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda Podgoricu nazovu Delta, a Deltu - Podgorica.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    e da potvrdim da je u garažnom dijelu DELTE sajam
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  11. #36
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    garazni prostor koji ce biti adaptiran za potrebe sajma!
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da se dogovorimo.
    Da li je garažni prostor DC onaj parking na tri sprata ili neki velelepni podrum koji nije otvoren za komercijalnu upotrebu?
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  13. #38
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Da li je garažni prostor DC onaj parking na tri sprata ili neki velelepni podrum koji nije otvoren za komercijalnu upotrebu?
    Već neko vrijeme radim u tom kompleksu i moram da te obavijestim da u njemu velelepni podrumi ne postoje.
    Doduše,ima jedna tajna prostorija.Do nje se dolazi preko tajne poluge u XYZ.Povučeš polugu,otvore se tajna vrata i onda kroz splet hodnika,ako preživiš zamke...
    Znaš već.
    To je kripta u kojoj su sarkofazi zadnjih 5 generacija Miškovića.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  14. #39
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Sledeci sajam ce biti odrzan u nekom malo vecem auto servisu.

  15. #40
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Već neko vrijeme radim u tom kompleksu i moram da te obavijestim da u njemu velelepni podrumi ne postoje.
    Doduše,ima jedna tajna prostorija.Do nje se dolazi preko tajne poluge u XYZ.Povučeš polugu,otvore se tajna vrata i onda kroz splet hodnika,ako preživiš zamke...
    Znaš već.
    To je kripta u kojoj su sarkofazi zadnjih 5 generacija Miškovića.
    a ti li si onaj
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  16. #41
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije los onaj prostor.ako treba da ga uporedujem sa onim stovaristem na cemovsko reka bih da je bolji.
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Biće simpatično.

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Fora je sledeća...
    Naziv sajma je KNJIGA JE U GARAŽI
    Jer dao bog niko ništa ne čita
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  19. #44
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Biće simpatično.
    Simptomatično.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Fora je sledeća...
    Naziv sajma je KNJIGA JE U GARAŽI
    Jer dao bog niko ništa ne čita
    Dako naprave i neki performans - profesor književnosti u mehaničarskom kombinezonu, glibav od ulja, iz kanala traži gedoru od pomoćnika da pritegne nešto. A ovaj mu dodaje knjigu, i bača neku foru na račun sajma knjiga u garaži. Pfffff.

  21. #46
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Ono profesor šegrtari kod nekog auto mehaničara, i nešto ne zna da uradi i pita ovoga 'majstore, kako bješe ovaj trap da se sredi?', a majstor mu odgovara 'pa zaboga, piše ti u knjizi!'... i tu se upale sva svijetla i odjednom zablista garaža delte šitija u svom punom sjaju.
    I naravno maknu one ležeće pa i trkači da mognu svoje odraditi.

  22. #47
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Ili u garazu dodje neki sofer masni i trubi jer ceka za pregled a majstor cita knjigu i place.
    Ili majstor koji lijepi postere pisaca mjesto golija zena.
    Zovite me vi iz ministarstva kulture, da djaga ti, imam ideja masu a para nimalo.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  23. #48
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Hoce li se vrpca, naravno svecano, rezat?

  24. #49
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prilicno klaustrofobicno.
    Mozda bi Sportski centar bio najbolji izbor, ali izmedju Delte i one proslogodisnje mukice je mrtva trka.
    Elem, najbitnije je da nadjem sta mi fali i sta mi treba i nesto za sta ne znam a dobro je, hoho; samo da mi nije u sred ispitnog roka, ali eto... ja se radujem

  25. #50
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko je zainteresovanih za sajam, mogli su slobodno da ga organizuju na onoj jednoj kocki otvorenog parkinga ispred DC Zivo me zanima kako ce to da izgleda u garazi, mada, kako neko rece i ona rupa od Distributivnog je nevjerovatna.

Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ateizam
    By Bijesno pile in forum Religija i filozofija
    Replies: 4250
    Last Post: 19-03-11, 20:05
  2. MANS ,prijave ,savjesni vladari
    By Milos111111 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 189
    Last Post: 03-02-11, 00:02
  3. trziste u Crnoj Gori
    By wulfy in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 47
    Last Post: 03-12-09, 18:16
  4. *gOog|iSm_ :) whO whAt wheRe whEn??? (:
    By Fashionista in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 04-09-08, 14:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •