e ovoooooooo!!!
![]()
aj kad si vec navalio ja sam sad pojeo piletinu u sosu od gongorzole
upravo pojeo
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ocu ja cevape
Bijo si poziw koi se neodbija
hvala tipopih i ovo
kako se nezdravo hranim![]()
cannelloni... jedu mi se zadnjih 500 godina posto ih u podgorici niko ne pravi![]()
Pravim ja. I to vrhunske![]()
Majku Vam Vasu... Gledam ovaj topic i ogladnjeh od ovih slika, a nema po' sata kako sam jeo...![]()
zanimljivo, nishta
mislim da se svima koji su pravili slave smuchila sva hrana na odredjeno vrijeme
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Iglice![]()
Zavoleli smo se, poneto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Feta sir sa maslinovim uljem, origanom i bosiljkom
![]()
The more things change, the more they stay the same.
Obalio 10 cavapa na kajmaku u "pod Volat",sad bih jedno 5 kugli sladoleda iz "Sonje"...Odoh taman sad![]()
Popara feat. Pita (Niksicko vocal mix edit)
![]()
![]()
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks