^^Ja ipak mislim da likovi koriste više naloga uglavnom zbog toga što su banovani.
A što se tiče slika... mene niko ne zna, ali imam svoju sliku na profilu. Da nijesi iz DB-a?![]()
^^Ja ipak mislim da likovi koriste više naloga uglavnom zbog toga što su banovani.
A što se tiče slika... mene niko ne zna, ali imam svoju sliku na profilu. Da nijesi iz DB-a?![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks