Page 54 of 334 FirstFirst ... 44450515253545556575864104154 ... LastLast
Results 1,326 to 1,350 of 8333

Thread: CdM.

  1. #1326
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ihtuse...koliko naloga imaš?

  2. #1327
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako je crn ovaj ihtus, to je nevjerovatno. On i Maja, najteze osobe na svijet.

    Hvala Lijepo.

  3. #1328
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,936
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Hvala Lijepo.

    E ovo je bilo nisko!

  4. #1329
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Meni ovaj Vidocq je crnjak, bas mi je ogavan, posebno taj avatar, crnjak.

  5. #1330
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Facebook group:

    Svi mi koji poludjesmo od "hvala lepo".
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #1331
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cetinje-Podgorica
    Posts
    3,111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ladovina..
    " Ko te kara,nek ti piše pjesme! "


  7. #1332
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,405
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Inace sve hocu da vas pitam sta mislite o tome sta je sa ljudima koji imaju vise naloga...

    1. Zato sto ih je strah da kazu sto misle pred svima
    2. Zato sto pricaju sa sobom pa nema ko da im odgovori
    3. Stalno im odzvanja eho u glavi pa im je lakse ako misle da to neko drugi govori?


    Zaista ne bih stavljao sada Pool ali bih bas volio da cujem sto mislite. E da..... jeli vas strah da stavite svoju sliku na forum...cisto da ljudi znaju ko to pise.....


    Hocu da kazem mene i posebno didija vecina vas zna ....dakle biste li stavili svoju sliku?
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  8. #1333
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Gorane, napravi BB cod za www.blip.tv

  9. #1334
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ^^Ja ipak mislim da likovi koriste više naloga uglavnom zbog toga što su banovani.
    A što se tiče slika... mene niko ne zna, ali imam svoju sliku na profilu. Da nijesi iz DB-a?

  10. #1335
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default

    Ako zelim smuvat neku cicu sa foruma, bolje sliku da ne stavljam.
    \\
    OFL•GIC

  11. #1336
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne zelim da muvam forumase tako da necu stavljat sliku :mrgreen::mrgreen:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  12. #1337
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Jes da je mala CG, ali nema potrebe da i ovdje dijelimo svoje lične opise

  13. #1338
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Inace sve hocu da vas pitam sta mislite o tome sta je sa ljudima koji imaju vise naloga...

    1. Zato sto ih je strah da kazu sto misle pred svima
    2. Zato sto pricaju sa sobom pa nema ko da im odgovori
    3. Stalno im odzvanja eho u glavi pa im je lakse ako misle da to neko drugi govori?


    Zaista ne bih stavljao sada Pool ali bih bas volio da cujem sto mislite. E da..... jeli vas strah da stavite svoju sliku na forum...cisto da ljudi znaju ko to pise.....


    Hocu da kazem mene i posebno didija vecina vas zna ....dakle biste li stavili svoju sliku?
    Odnosi se na one koji su banovani, pa se odmah registruju pod drugim nickom...
    #fakenews

  14. #1339
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo da kazem da mi je clan pod nickom 'Maja' idol.


    Hvala Lijepo.

  15. #1340
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Jes da je mala CG, ali nema potrebe da i ovdje dijelimo svoje lične opise
    naravno, full opis smo prezentovali na face-u, twiter-u, my space-u. forum treba ostati oaza gdje možemo zadržati anonimnost.
    The more things change, the more they stay the same.

  16. #1341
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    bio je jedan trid sa gadljivim slikama ne mogu ga nac

  17. #1342
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Inace sve hocu da vas pitam sta mislite o tome sta je sa ljudima koji imaju vise naloga...

    1. Zato sto ih je strah da kazu sto misle pred svima
    2. Zato sto pricaju sa sobom pa nema ko da im odgovori
    3. Stalno im odzvanja eho u glavi pa im je lakse ako misle da to neko drugi govori?


    Zaista ne bih stavljao sada Pool ali bih bas volio da cujem sto mislite. E da..... jeli vas strah da stavite svoju sliku na forum...cisto da ljudi znaju ko to pise.....


    Hocu da kazem mene i posebno didija vecina vas zna ....dakle biste li stavili svoju sliku?
    Sliku imam u svom profilu, ali ne volim onaj thread na Sve i svasta dje se kace fotke. Podsjeca me na poziranje na FB a to mi je ruzno. Mozda sam pomalo staromodna
    Ako se trazi nedje slika ne bi me bilo muka da stavim, jer kao sto rece ako nista a ono me ljudi znaju sa blogovanja, a dosta njih odavde, cak me nekad zovu po nicku a to mrzim .
    Uvijek stojim iza svake svoje rijeci i nikad nijesam imala nijedan nalog osim ovog.
    Eto tako

  18. #1343
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    A što se tiče ljudi koji imaju više naloga... to je prije zbog toga što su banovani pa se opet registruju, nego što imaju višestruku ličnost. Dobro, možda ima i takvih, ali u zanemarljivom procentu
    Tako da svakako treba ukinuti ove višestruke ličnosti na forumu. Neko je čak i rekao što može da posluži u te svrhe.

    Drugo, u vezi straha zbog stavljanja slike... ako neko ne želi da stavi sliku ne znači da se boji nečeg. A i mene ne zanima da neko zna ko sam ja. Ne vidim svrhu toga. Svako od nas ima svoje 'pravo' društvo koje ga zna. Internet nam omogućava i ovu vrstu diskutovanja, a jedna od najboljih karakteristika istog je to što neko ne mora sve da zna o tebi. A i mislim da i druge ne treba da bude briga ko to tamo nešto piše, sve dok ne ugrožava virtuelni red i mir.

  19. #1344
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default


    Gorane,podsjetio si me na jednog usera starog koji je imao dva naloga pa se svadjao sam sa sobom(da ga ne odajem)...

    Sto se slika tice useri koji se kriju i vole da su misteriozni probudjuju Sherloka Holmsa u nama i raste zelja istrazivanja zarad njihova otkrica (znaju oni kako da igraU) :mrgreen:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  20. #1345
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidim opet su tu neki koji su se regali preko proxy servera, a stari nick im je banovan.

    Izdvojio sam manje od tri minuta vremena da administraciji nadjem modifikaciju koja ce sprijeciti banovane da se registruju preko proxy servera, ali vidim da im je bilo muka da izdvoje minut, pa da je instaliraju, mada im je lakse to jednom odraditi, nego stalno primati prituzbe clanova koji prijavljuju likove koji imaju duple naloge.

    Kako ocete.


    Hvala Lijepo.

  21. #1346
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Vidim opet su tu neki koji su se regali preko proxy servera, a stari nick im je banovan.

    Izdvojio sam manje od tri minuta vremena da administraciji nadjem modifikaciju koja ce sprijeciti banovane da se registruju preko proxy servera, ali vidim da im je bilo muka da izdvoje minut, pa da je instaliraju, mada im je lakse to jednom odraditi, nego stalno primati prituzbe clanova koji prijavljuju likove koji imaju duple naloge.

    Kako ocete.


    Hvala Lijepo.
    Ka' administracija u cg, no mozhda i odrade na kraju neshto...

    Hvala Lijepo...
    #fakenews

  22. #1347
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ništa bez peticije na trg.

    Ako se ikad to završi, ja bih da se objavi spisak "višestrukih ličnosti".

    PS. Hvala Lijepa.

  23. #1348
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Vidim opet su tu neki koji su se regali preko proxy servera, a stari nick im je banovan.

    Izdvojio sam manje od tri minuta vremena da administraciji nadjem modifikaciju koja ce sprijeciti banovane da se registruju preko proxy servera, ali vidim da im je bilo muka da izdvoje minut, pa da je instaliraju, mada im je lakse to jednom odraditi, nego stalno primati prituzbe clanova koji prijavljuju likove koji imaju duple naloge.

    Kako ocete.


    Hvala Lijepo.
    nije do proxy-a, jedino da banujemo sve free mail naloge, tipa gmail i sl, yahoo i hotmail su vec banovani, pa ako sumnjas da se neko vratio a banovan je, p osalji pm pa ce se srediti
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #1349
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,262
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Koga briga za duple naloge. Ako im nije muka da se svako malo registruju, da avetaju, pa da popiju ban - neka ih. Pretpostavljam da će se pravila foruma poštovati, milom ili silom, a siguran sam da će poslije određenog vremena dosadit narodu da se registruju samo da bi nekog peckali. Ignore opcija postoji, i na forumu i, što je još važnije, u našim glavama. Ako me neko iritira svojim pisanjem, neću čitat šta piše i doviđenja.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #1350
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ako im nije muka da se svako malo registruju, da avetaju, pa da popiju ban - neka ih.
    Upravo tako.
    Korisnik pod imenom alkaida je prošao kroz bar 30 agregatnih stanja,a sad više nisam siguran da je tu.
    Pomalo je prazno bez njega,ali šta je tu je.Moramo dalje.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

Page 54 of 334 FirstFirst ... 44450515253545556575864104154 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •