Page 797 of 4705 FirstFirst ... 29769774778779379479579679779879980080180784789712971797 ... LastLast
Results 19,901 to 19,925 of 117616

Thread: Kladionioca

  1. #19901
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rekoh ja pao 2

  2. #19902
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Pa si sad postavio...
    ne izmisljam ja ovo ako oces dacu ti link pa provjeri...
    a sto da stavljam ja ovo ranije???nije dojava samo misljenje tamo nekog lika koji zna isto koliko ja i ti samo je imo vise srece
    stavio sam da pokazem da nisu bas svi pali na partizan
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  3. #19903
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    posra me partizan...
    a tacno sam znao da nemoze partizan Pao dobit u 2 meca,i da nemoze partizan ima 4-1,a PAO 0-5,i da nemoze pertizan vjecno u pionir dobijat,ali dzabe...
    Raise my hammer,take my aim

  4. #19904
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,761
    Thanks Thanks Given 
    9,177
    Thanks Thanks Received 
    6,630
    Thanked in
    2,599 Posts

    Default

    roberts 8 maric 6 goveda a igrah ovaj hokej sto povedilla rece i ovu trojicu da se nadavaju koseva

  5. #19905
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    down town
    Posts
    992
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    rekoh ja pao 2
    reka si ali duboko u dusi si vjerovao u pobjedu partizana :mrgreen:

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    posra me partizan...
    a tacno sam znao da nemoze partizan Pao dobit u 2 meca,i da nemoze partizan ima 4-1,a PAO 0-5,i da nemoze pertizan vjecno u pionir dobijat,ali dzabe...
    pa sto koji K igras protiv osjecaja, ili si mozda mislio braca su to, obradovic, pekovic... pusti ce nas kad nemaju sanse... iskreno ja sam tako mislio. a milo mi je sto sam gresio...

  6. #19906
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam igrao pao 2 jer je kvota bila 2.25 odlicna

  7. #19907
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a jbg odigrao sam nekako na silu i obilo mi se o glavu...
    Raise my hammer,take my aim

  8. #19908
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,881
    Thanks Thanks Given 
    128
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Veceras L.A. Lejkerski kontra Majamija i Wasington u hokeju NHL kvota je oko 2.50
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  9. #19909
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    1,284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nazalost poraz ali vjerujemo u pobjedu PAO-a protiv Marussija, Obradovic je nesto malo zadrzao Duleta, vjerujem obecao mu je to
    i pored poraza puno srce, dokaz ko su najbolji navijaci na svijetu, nadjite mi 1 mec Barce ili bilo kog drugog u kojem navijaci pola sata posle poraza od 15 razlike nece da idu kuci i bez prestanka pjevaju! Necete to naci, bilo gdje drugo u to doba bi 90% navijaca vec bilo u krevet... sta reci nego, ZA DRUGE SE NAVIJA, PARTIZAN SE VOLI!
    Last edited by Alkatraz_hn; 04-03-10 at 22:35.

  10. #19910
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alkatraz ovo je podforum "Kladionica" cisto da te podsjetim....

  11. #19911
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    dobih li ovo ljudi, uplatih cisto da ispratim sofrov tip dana
    dodje mi real kroz iglene usi


  12. #19912
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Almagro Wawrinka 1 1.60
    Troicki Isner 2 2.60
    Djokovic Querrey 2 7.00
    Ulog 10/10
    Obrazlozenje: Pribojavam se malo za Almagra, Isner ima 50:50, dok mi je Qurrey sigurica. Querrey i Isner su odigrali turnir u Akapulku, na sljaci, i ostavili odlican utisak. Prije toga su vedrili i oblacili na tvrdoj podlozi. Troicki i Djoksa su ladili damu u Dubajiju i samo igrom slucaja (servirao sva tri seta u finalu prvi) je Djoksa pobijedio u finalu. Troicki je istog kvaliteta kao Isner. Mozda i slabiji. Psiha mu je itekako slabija. Dok je Querry trenutno prava "bomba" za kladionicare. Almagro se nije micao sa sljake ovih dana.

    PS. Ovo deset u mom svijetu znaci da u dzepu imam samo 10€ i vala cu ih sve odigrati.

  13. #19913
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo predloge za sjutra....
    CDM TIKETE....
    Laksi Real 1

    Srednji Roma 3+

    Teski Fiorentina 1

    pozdrav....
    :)

  14. #19914
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    real sevilja x2

  15. #19915
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,058
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo od mene za sutra
    citadela-empoli 1
    galipoli-padova 2

  16. #19916
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad citam ovo i ne mogu da vjerujem http://www.index.hr/sport/clanak/nav...ja/479213.aspx

  17. #19917
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za sjutra
    Deportivo-Tenerife-1
    Wolfsburg-Bochum-1

  18. #19918
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    LE HAVRE-DiJON tip2 kv.4.00 ili x2 1.90

    Siguran sam da su ovo klubovi koji saradjujure 4 sezone obe pobede na strani na kontra kvote rezultatima 1:2 i prelazom 1-2.Sledece sezone oba puta 3 boda dobija Dizon rezultatom 2:1.Naredne sezone Dizon vraca svih 6 bodova,na svom terenu iz 1-2,a u Avru 1:0.Onda je Avr usao u prvu ligu pa se sledece sezone nisu sastajali.Ove sezone su prvo igrali u Dizonu rez. 1:2,iz1u2.E sad, danas je moguce i x2 i1-2 i 2,keca iskljucujem posto je Dizon tik iznad zone ispadanja a Avr ima male sanse za promociju.Ja cu opaliti cistu dvojku a ziherasi nek igraju X2 ili zaobidju ovaj par.

  19. #19919
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li kakvih predloga(dojava)za 2. holandsku....????

  20. #19920
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheBasta View Post
    ima li kakvih predloga(dojava)za 2. holandsku....????
    mozda go ahed eagles protiv dodrehta

  21. #19921
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    probat real sevilja 2-2, prosle godine je bilo iz 2-2,
    ne odgovara im igra sevilje

  22. #19922
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by povedilla View Post
    sad citam ovo i ne mogu da vjerujem http://www.index.hr/sport/clanak/nav...ja/479213.aspx
    Nije namjera bila momka,vidjelo se to,,,u suzama je napustio teren,sigurno mu nije bilo lako,,,

  23. #19923
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zinabo View Post
    probat real sevilja 2-2, prosle godine je bilo iz 2-2,
    ne odgovara im igra sevilje
    meni je smijeshna kvota na real 1.40...pa nije sevilla herez ili tenerife

  24. #19924
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_Grande_VooLe View Post
    Nije namjera bila momka,vidjelo se to,,,u suzama je napustio teren,sigurno mu nije bilo lako,,,
    mozda ali ipak ono je izgledalo krajnje uzasno

  25. #19925
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A Veendam v FC Omniworld,trebala bi doc jedinica.........

Page 797 of 4705 FirstFirst ... 29769774778779379479579679779879980080180784789712971797 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (1 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •