View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 347 of 2251 FirstFirst ... 2472973373433443453463473483493503513573974478471347 ... LastLast
Results 8,651 to 8,675 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #8651
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Najgore bi bilo da nam bude prva utakmica Engleska u Londonu.
    A mozda bi bas odgovaralo da s njima igramo prvu i to bas tamo. Na prvu loptu da ih iznenadimo.

    Mislim da su oni poznati kao slabi starteri, i kad ih je Makedonija zaustavila jednom, cini mi se da je bilo na startu. Mada opet tad nije bio Kapelo. A i ako ne prodju dobro u Juznoj Africi, ne vjerujem da ce uc u prvu utakmicu u kvalifikacijama sa nekim entuzijazmom.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  2. #8652
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I da ne pricamo u slucaju povoljnog rezultata koliko bi nam to znacilo za naredne utakmice. Odskocna daska, krila, euforija... Vise se ne bi nikoga plasili.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  3. #8653
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da se ja pitam, zadnju bi igrali kuci s Englezima. Mec s Ukrajinom je pokazao da Englezi ne igraju kad im ne treba...

    A sto se Londona tice, mislim da i to treba odlozit za mozda 3,4 mec dok se trener i ekipa ne ukapiraju malo bolje...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  4. #8654
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Mene brine dolazak Terija u PG, lako ćemo za Vembli.

  5. #8655
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hahahahaha kad navale djevojke u prve redove..

    Pardon, supruge...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #8656
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Auckland
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O Englezima ne treba trosit rijeci. Pogotovo me brine sto je Kapelo trener, mislim da tu nemamo sto da trazimo. Nego eto barem ce nasi dobit sansu da se pokazu. Ako odigramo dobro nadam se da ce neki od ovih mladjih dobit sansu da odu u Englesku... Sto se tice Bugara i Velsana, tu moramo da uzimamo maximum bodove ako ista mislimo napravit. Mene licno najvise brine Svajcarska.
    1 GK Diego Benaglio September 8, 1983 (age 26) 23 0 Wolfsburg
    2 DF Stephan Lichtsteiner January 16, 1984 (age 26) 22 0 Lazio
    3 DF Reto Ziegler January 16, 1986 (age 24) 7 1 Sampdoria
    4 DF Philippe Senderos February 14, 1985 (age 24) 35 3 Everton
    5 DF Steve von Bergen June 10, 1983 (age 26) 7 0 Hertha BSC
    6 MF Benjamin Huggel July 7, 1977 (age 32) 34 1 Basel
    7 MF Tranquillo Barnetta May 22, 1985 (age 24) 46 6 Bayer Lever.
    8 MF Gökhan Inler June 27, 1984 (age 25) 30 1 Udinese
    9 FW Alexander Frei July 15, 1979 (age 30) 70 40 Basel
    10 FW Blaise Kufo May 25, 1975 (age 34) 27 7 Twente
    11 MF Johan Vonlanthen February 1, 1986 (age 24) 39 7 Zürich
    12 GK Marco Wölfli August 22, 1982 (age 27) 2 0 Young Boys
    13 DF Heinz Barmettler July 21, 1987 (age 22) 0 0 Zürich
    14 MF Marco Padalino December 8, 1983 (age 26) 6 1 Sampdoria
    15 MF Hakan Yakin February 22, 1977 (age 32) 79 20 Luzern
    16 MF Gelson Fernandes September 2, 1986 (age 23) 20 1 Saint-Étienne
    17 DF Christoph Spycher March 30, 1978 (age 31) 44 0 Eintracht Frankfurt
    18 FW Eren Derdiyok June 12, 1988 (age 21) 15 2 Bayer Leverkusen
    — GK Johnny Leoni June 30, 1984 (age 25) 0 0 Zürich
    — DF Stéphane Grichting March 30, 1979 (age 30) 31 1 Auxerre
    — MF Pirmin Schwegler March 9, 1987 (age 22) 1 0 Eintracht Frankfurt

    Pored ovoga ih ima jos jedno 10 koji su mnogo kvalitetni igraci.. Znaci uglavnom sve igraci iz jacih liga iz Evrope.

  7. #8657
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrhunska je grupa!
    Mi nemamo sto da izgubimo, samo mozemo da dobijemo mnogo. Uz malo srece, i zdravlja, svega bi moglo da bude. To znaci da Vucinic, Jovetic i Vukcevic svaku utakmicu moraju da odigraju (sto je nemoguce). Da se Drincic oporavi, neki od ovih mladjih jos razigra na sredini, I Cico nekakvu magiju napravi u odrani, posto igraca nemamo, sem toga Base. Ali su nam zato golmani vrhunski..
    Last edited by ckamalama; 08-02-10 at 05:49.
    roll tide

  8. #8658
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    .
    Naravno ne kažem da su Englezi loši ali pričati o njima bajke će se moći kada na terenu dokažu kvalitet.
    Do sada su daleko od evropskog vrha....
    Da li ti išta znače ovi podaci:


    TRENER: Fabio Kapelo
    ODBRANA: Džonson - Teri - Ferdinand - Ešli Kol

    SREDINA: Džerard, Lampard, Milner, Ešli Jang, Džo Kol, Dejvid Bekam, Šon Rajt-Filips, Geret Beri, Majkl Kerik

    NAPADAČI: Vejn Runi, Daren Bent, Džermejn Defo, Piter Krauč, Majkl Oven


    Da li ti je jasno, brate, da imaju najboljeg trenera na planeti i 100% najjaču odbranu na planeti. Takođe imaju i jednog od najboljih špiceva na planeti u ovom trenutku, a to je Vejn Runi. Nedostatak kreativnosti na sredini terena nadoknađivaće ogromnim trčanjem i snagom, kao što je i poznato - Džerardu, Bekamu i Lampardu to nije nikakav problem.

    Jedini dribler je DŽO KOL, ali on i nije u nekoj formi da bi ga se posebno pribojavali. Sve u svemu, mnogo su i taktički i fizički jači od nas. + su uigraniji, + imaju nerealno dobrog trenera.

    To je ta računica po kojoj NE MOŽEMO ni bod da uzmemo.

  9. #8659
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Ako budemo 3 ili 4 dobro ce bit.
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  10. #8660
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    620
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj bez politike na ovom dijelu foruma!!!
    Last edited by DIDI; 08-02-10 at 08:38.

  11. #8661
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Englezi-tesko da se i bod moze uzet osim ako bi imali zadnju utakmicu u PG a oni vec obezbijedjen plasman
    Svajcarska- previse uzdignut tim na forumu.Prosli su grupu sa metuzalemskom Grchkom i ispodprosjechnim Izraelom i Letonijom,te sebi prisutili i poraz od Luksemburga doma.Takodje u svojoj drzavi nisu prosli relativno laku grupu na EP.Najveca prednost im je i najuticajniji covjek u fudbalu:Sep Blater

    Bugari- svi ih vec znamo,tim koji igra toplo hladno.Iskreno mislim da ce se u utakmicama sa njima vidjet mozemo li do drugog mjesta ili se samo zavaravamo

    Vels-ode im Gigs a brzo ce i Belami,cini mi se da su dosta mlad sastav.Ovako,oni su pomamljeni sa englezima tako da je dobro sto cemo im bit u drugom planu(Toshak vec reka da smo autsajderi).

    U sustini na svom smo terenu favoriti protiv svakog protivnika osim engleza.Samo da nas zaobidju povrede i apsolutno smo konkurentni za drugo mjesto

    Aj pa se vidimo kod brace ukrajinaca,da im vrnemo za ovo neprimanje u STO
    Last edited by Cogerchina; 08-02-10 at 09:31.

  12. #8662
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ja isto mnogo volim svoju državu, i posebno svoju reprezentaciju.
    Naravno, treba pri svemu tome biti objektivan i zadržati neku dozu realnosti kad se daju ovakve procjene.
    Engleska je apsolutni, ali 200% favorit protiv svakoga u grupi. I mislim da će oni završiti ove kvalifikacije sa svih 8 pobjeda. Nešto kao Holandija ili Španija u ovim proteklim za Svjetsko prvenstvo.
    Crnoj Gori ostaje nada da se bori sa Bugarskom i Švajcarskom. O Velsu neću ni da pričam, momci su presmiješni - baš veze s fudbalom nemaju. Sad ćete vi da mi pričate o tome kako su ostrvska ekipa i igraju fudbal sličan onome koji igraju Engleska, Irska, Škotska... Daleko od toga. Katastrofalni su. Jedini opasan fudbaler po meni je Krejg Belami... A onaj Remzi iz Arsenala... samo neka je zdravo.
    + im je odbrana namrtvo loša, a nama napad ubitačan, tako da...

    6 bodova protiv Velsa
    4 boda protiv Bugarske
    4 boda protiv Švajcarske

    = 14

    IDEALNO. I mislim da je ovo model po kojem treba postaviti reprezentaciju.
    Naravno, braniti se svim silama pod Goricom ne bi li nekim NEREALNIM ČUDOM završili 0:0 sa Englezima.. i to bi bilo 15.

    SASVIM DOVOLJNO za prolaz, možda čak i plasman u nekom spletu okolnosti.
    ZNAM DA MOŽE.

  13. #8663
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sad u redu je to ali treba pobijedit sve kuci (osim Engleske) i ne izgubit nijednu utakmicu (osim protiv Engleske)

  14. #8664
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    E sad u redu je to ali treba pobijedit sve kuci (osim Engleske) i ne izgubit nijednu utakmicu (osim protiv Engleske)
    Brate, tako jednostavno mora da bude.
    Svaki drugi pristup utakmicama pod Goricom - bio bi samoubistvo.
    Naši momci moraju da vjeruju u sebe... kako ćemo mi, ako oni ne mogu?
    A ja vjerujem!

  15. #8665
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Brate, tako jednostavno mora da bude.
    Svaki drugi pristup utakmicama pod Goricom - bio bi samoubistvo.
    Naši momci moraju da vjeruju u sebe... kako ćemo mi, ako oni ne mogu?
    A ja vjerujem!
    Vjerujem i ja.A dobro je sto ako dobijemo npr. Velsa oba puta i Bugare I svajcarce doma mislim da bi to bilo sasvim dovoljno za baraz.Jer je dosta izjednacena grupa

  16. #8666
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    Vjerujem i ja.A dobro je sto ako dobijemo npr. Velsa oba puta i Bugare I svajcarce doma mislim da bi to bilo sasvim dovoljno za baraz.Jer je dosta izjednacena grupa
    Mene ne može niko ubijedit da mi ne bi mogli da odigramo na rezultat 0:0 i protiv Švajcarske i protiv Bugarske na strani!

  17. #8667
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vlado umjesto Kranjcara! Bravo dovla, to mora tako da bude i nikako drugacije!!!

  18. #8668
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Engleska je izvikana reprezentacija. To najbolje pokazuju dosadasnji rezultati. Ljudi jednostavno vec desetinama godina ne mogu da osvoje nista u reprezentativnom fudbalu i zbog toga su veoma isfrustrirani.
    Problem je sto mi necemo igrati protiv te Engleske, vec protiv Kapelove ekipe, koja je tek dosla sa svjetskom prvenstva ovjencana titulom i potpuno izlijecenom od decenijske bolesti dezurnog luzera. E ta ekipa ce osvojit 24 boda, u to sam siguran.
    Ako pak, na SP-u prodju kao i sto su do sada (za sto iskreno navijam btw), Kapelo ce podnijeti ostavku, a njihova agonija ce se nastaviti jos vecim intezitetom. Tada bi mozda mogli da chupnemo koji bod od njih ali se bojim da bi ovi drugi chupnuli znatno vise.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #8669
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica!
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nece Kapilo njih ostavit,sto god se desi na SP,tako je glasio novi ugovor

    ja se u potpunosti slazem sa Vladom,i vjerujem da MOZEMO,ali isto tako,i da ne prodju,sto je MOZDA i za ocekivati,svim srcem sam uz njih!
    BBNSC

  20. #8670
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    skinite ovaj pool gore bezveze je...sto se tice reprezantacije,grupa je zanimljiva sa 3 reprezentacije iz grupe mozemo da se nosimo sto se tice engleske neka igraju momci mushki pa shto bude,lopta je okrugla.Da ne zna ko kad ce pocet da se prodaju karte za sve utakmice kvalifikacija Pod Goricom?
    Last edited by DaySleeper; 08-02-10 at 10:48.
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  21. #8671
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    A mozda bi bas odgovaralo da s njima igramo prvu i to bas tamo. Na prvu loptu da ih iznenadimo.

    Mislim da su oni poznati kao slabi starteri, i kad ih je Makedonija zaustavila jednom, cini mi se da je bilo na startu. Mada opet tad nije bio Kapelo. A i ako ne prodju dobro u Juznoj Africi, ne vjerujem da ce uc u prvu utakmicu u kvalifikacijama sa nekim entuzijazmom.
    Ja se samo bojim da oni nama na prvu loptu ne daju 5 komada,pa da dodje do demoralizacije...Idealni scenario-da dodju Wales i Bugarska kuci prve dvije,tu se naprave dobri rezultati(6 bodova),pa onda osokoljeni na Engleze.
    Deserve's got nothing to do with it.

  22. #8672
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadajmo se da ce Teri opet da isklepeta zenu Dzo Kola par dana prije utakmice sa nama...

  23. #8673
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izjavio kranjcar da ce mo u maju odigrat jos 2 prijateljske utakmice

  24. #8674
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    ja sam iz cirkusa
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne znam zasto vi uopste poredite nas i engleze , mi mozemo protiv njih samo ako svi popovi i odze iz crne gore dodju na sjever a sve drugo je sreca
    MASU LUD KRAJ ,brale

  25. #8675
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eto ako po vecini vas odje, mi ne mozemo nista...ok ne mozemo..ali cemo bar jednom timu zakinut bodove koji ce mu biti vazni!!!
    ajte sad polako....a ako ostvarimo uspjeh pokricete se usima....jer sve je zapisano...
    :)

Page 347 of 2251 FirstFirst ... 2472973373433443453463473483493503513573974478471347 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •