Mislim da je preko Hackula, ali on je free (u domenu koriščenja), dok je za slanje preko njega potrebno uplatiti novce. Ipak njegova prednost je što kada odeđ u inostratsvo šalješ poruke preko BiteSMS -a i naplaćuju ih ti makar 5x jeftinije nego da ih šalješ sa svojeg broja.
Ako nije preko Hackula, idi na Sidiju.



Reply With Quote




Bookmarks