View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 340 of 2251 FirstFirst ... 2402903303363373383393403413423433443503904408401340 ... LastLast
Results 8,476 to 8,500 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #8476
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    men'sčini da ih ti mješaš.

    NK Kroacija je bila projekat Tuđmanovog režima u koju se ulagalo šakom i kapom - taj izolovani i kratkotrajni eksperiment nikakve veze sa kvalitetom i ukupnom konkurencijom u hrvatskoj ligi nema.

    ja samo kažem ako je tvoja postavka da je Halidova HNL titula sa NK Zagrebom neko veliko mudo vrijedno pažnje onda su Tumbinih 6 SRJ ligaških titula galaktički fudbal.
    Last edited by mirkoislavko; 06-02-10 at 17:43.

  2. #8477
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Ovo Halid vishe nije fora. Shaljivdzijo...
    Slazem se.

  3. #8478
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ukoliko nekoga interesuje kako je Cico Kranjčar odradio kvalifikacije za Mundijal 2006, evo rezultata:

    Hrvatska - Mađarska 3:0
    Švedska - Hrvatska 0:1
    Hrvatska - Bugarska 2:2
    Hrvatska - Island 4:0
    Hrvatska - Malta 3:0
    Bugarska - Hrvatska 1:3
    Island - Hrvatska 1:3
    Malta - Hrtvatska 1:1
    Hrvatska - Švedska 1:0
    Mađarska - Hrvatska 1:1

    Tabela:

    Hrvatska 24
    Švedska 24
    Bugarska 15
    Mađarska 14
    Island 4
    Malta 3
    ovo ostavljanje bodova na Malti je moglo baš žestoko da ga ujebe (zamalo da postane pravi Azerbejdžanac ko Dejo).... nije to bila rezultatski beznačajna tekma za Hrvate kako neko reče.

    ali eto izvukao je pobjedu u sledećoj tekmi protiv direktnih konkurenata za prvo mjesto u infarkt meču gdje su izmuljali penal uz svesrdnu pomoć Šveđanina iz odbrane koji je malo skrenuo s uma.

    Last edited by mirkoislavko; 06-02-10 at 18:01.

  4. #8479
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ovo Halid vishe nije fora. Shaljivdzijo...
    slažem se s tobom.....
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  5. #8480
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    men'sčini da ih ti mješaš.

    NK Kroacija je bila projekat Tuđmanovog režima u koju se ulagalo šakom i kapom - taj izolovani i kratkotrajni eksperiment nikakve veze sa kvalitetom i ukupnom konkurencijom u hrvatskoj ligi nema.

    ja samo kažem ako je tvoja postavka da je Halidova HNL titula sa NK Zagrebom neko veliko mudo vrijedno pažnje onda su Tumbinih 6 SRJ ligaških titula galaktički fudbal.
    (sad cu se udaljiti od teme i unaprijed se izvinjavam - preskocite, nema se sta tu citati)

    OK... Cicova NHL titula sa jednim autsajderom u konkurenciji dva, tada, ipak, za regionalne prilike, izuzetno kvalitetna tima, nije "mudo vrijedno paznje"... Nije ni plasman na SP bez poraza i kompletna kampanja uoci i na Mundijalu uz jedan poraz... Ni niz drugih stvari - kao, recimo, rezultati u Ligi sampiona.

    Ali, jeste Tumbakovicevih 6 titula u... jednoj titanskoj konkurenciji. Kakvo je to savrsenstvo od konkurenata bilo, prosto me uhvati zal za onim vremenima... Pa, u depresiju padam svaki put kada se sjetim tih sjajnih fudbalskih vremena, predstava za desetine hiljada sladokusaca na stadionima, i milionski auditorijum pred TV ekranima. To su bili subotnji spektakli! Euforija je trajala danima uoci novog kola...

    Da, bilo je to nesto sjajno... Nesto pri cemu je ovaj dio Evrope zanemarivao i Mundijal, i Ligu Sampiona i sve - veliko i slavno fudbalsko prvenstvo SR Jugoslavije... Poseban smek, to takmicenje, po mom je misljenju imalo onih godina kada smo bili pod sankcijama... E, kako je tada bilo osvajati titule, jado moj. Koliko je tu nadljudskih napora trebalo uloziti (posebno kada u Tumbinoj ekipi Ciric spusta rukom loptu na derbijima i slicne majstorije koje su bile iz kola u kolo gledane na najprefinjenijim zelenim terenima od Subotice do Podgorice), koliko je tu energije i borbe trebalo, kakvo je to prvenstvo bilo...

    Izvini, u pravu si... Tumbakovic je najveca klasa u ovom momentu (medju tim slobodnim trenerima), ovo ostalo - niko nista uradio nije, a i da jeste - nije to "neko mudo"... Potpuno. U stvari, mislim da bi UEFA trebala ispraviti najvecu fudbalsku nepravdu na svijetu i Tumbakovicu svaku od osvojenih titula pomnoziti sa 6 - eto toliko je vrijedjela jedna njegova titula!

    Molim te, nemoj vise...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  6. #8481
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I da... Sta je to bilo, osvojiti jednu titulu sa nekim Zagrebom, u nekoj sezoni kada je glavni konkurent Hajduk eliminisan u LS od Majorke nakon produzetaka, kada je Osijek bio tako slab da izbaci tek nekakav Brondbi i Rapid iz Beca, kad Rijeka zamalo izbaci Seltu, a Varteks poslije bude toliko jadan da izbaci samo Aston Vilu...

    Sve je to maciji kasalj u odnosu na konkurente Tumbinog Partizana i ta zlatna SRJ fudbalska vremena, kada smo imali najkvalitetniji sampionat u Evropi, na tu milinu i poeziju od fudbala...

    Rezime svega je da Kranjcar nije toliko los trener, ali i da, prije toga, treba sacekati prve utakmice, pa onda donositi sud.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  7. #8482
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad si već poceo da emotivno lupetaš i brljaviš do besmisla... izgleda da te nešto baš pogodilo.

    elem, od silnog emotivnog naboja ne osvrćeš sa na suštinu. znači, ako sam te razumio, po tebi je jedna titula HNL "sijaset vrijednija" od 6 (slovima: šest) SRJ ligaških titula.

    samo ću te podsjetit da SRJ-SCG-srpska liga ima veći koeficijent od hrvatske već iha godina

  8. #8483
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    sad si već poceo da emotivno lupetaš i brljaviš do besmisla... izgleda da te nešto baš pogodilo.

    elem, od silnog emotivnog naboja ne osvrćeš sa na suštinu. znači, ako sam te razumio, po tebi je jedna titula HNL "sijaset vrijednija" od 6 (slovima: šest) SRJ ligaških titula.

    samo ću te podsjetit da SRJ-SCG-srpska liga ima veći koeficijent od hrvatske već iha godina
    Dobro je , raspada se trener najgori je na svijet i pusti nas vise

  9. #8484
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    sad si već poceo da emotivno lupetaš i brljaviš do besmisla... izgleda da te nešto baš pogodilo.

    elem, od silnog emotivnog naboja ne osvrćeš sa na suštinu. znači, ako sam te razumio, po tebi je jedna titula HNL "sijaset vrijednija" od 6 (slovima: šest) SRJ ligaških titula.

    samo ću te podsjetit da SRJ-SCG-srpska liga ima veći koeficijent od hrvatske već iha godina
    Covjece boziji, niko ne lupeta emotivno ni bilo sto - ne osjecam nikakve emocije prema HNL, ne bih ni prema SRJ ligi da tim za koji ja navijam nije igrao u njoj... Niti gajim kakvu emociju prema Kranjcaru, niti prema Tumbakovicu, nego samo zelim da ti docaram da bi trebao skalati malo sa tim - jer covjek ni sjeo nije na klupu.

    Jedna titula u HNL nije vrijednija od 6 ovih, ali mislim da to nije najveci Kranjcarev domet - da je on radio jos nesto van kakvog eksjugoslovenskog prvenstva? Ili nije?

    U toj citavoj prici, blage veze nema sadasnje stanje, i to moras shvatiti... SRJ/SCG liga je u to vrijeme, kada je on napravio uspjeh sa NKZ bila jako daleko i po koeficijentu, i po kvalitetu, i po svemu drugom (ali bas svemu), ukljucujuci i broj predstavnika u evr. takmicenjima, iza HNL - to nije fikcija, vec cinjenica. Isto kao sto je bila miljama daleko dok je Tumbakovic osvajao titule po Lucanima i Backim Jarcima, a ovaj vodio Dinamo u LS u grupi sa Portom, Ajaksom i Olimpijakosom, eliminisavsi Seltik u kvalifikacijama...

    Znaci, evo, jos jedan apel, da se covjek pusti da sjedne na klupu... Nije zastidje sto je on imenovan za selektora (kad je dobio povjerenje da Hrvate vodi na SP u grupi sa Brazilom, moze valjda i nas u ovim kvalifikacijama), njegova biografija govori da je imao uspjeha i stoga, treba ga pustiti barem jednu utakmicu da vodi tim, pa onda da se svih 650.000 selektora u Crnoj Gori da u paljbu...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  10. #8485
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    Dobro je , raspada se trener najgori je na svijet i pusti nas vise
    a 'vi' ste neka ekipa?

    ili o sebi samom govoriš u 'kraljevskom mi' obliku. ne vidim stvarno ko tebi drma kavez.


    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post

    Jedna titula u HNL nije vrijednija od 6 ovih,
    Ok, znači nije...... pošto si svojim prethodnim stavom, dakle citiram :

    "Ima Kranjcar u svojoj karijeri mnooogo pozitivnih strana - ako nista drugo, barem sijaset vise u odnosu na sva druga rjesenja, koja su se pominjala proslih dana, zajedno."

    u najmanju ruku upravo ovo implicirao.


    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    U toj citavoj prici, blage veze nema sadasnje stanje, i to moras shvatiti... SRJ/SCG liga je u to vrijeme, kada je on napravio uspjeh sa NKZ bila jako daleko i po koeficijentu, i po kvalitetu, i po svemu drugom (ali bas svemu), ukljucujuci i broj predstavnika u evr. takmicenjima, iza HNL - to nije fikcija, vec cinjenica.
    vidim da ću morati da budem picajzla jer ovakve paušalne ocjene predstavljene kao "činjenice" upravo to zahtjevaju...





    Halid je svoju HNL titulu osvojio 2002. Tumba je svoju zadnju titulu sa Partizanom osvojio iste godine. glavni razlog za blagi odskok Hr fudbala (ustvari poglavnikovog čeda NK Kroacija - ostatak lige je bio kurton) krajem 1990-ih, čika Njofra, je u ta doba (2002) bio već par godina pod zemljom, tako da ne znam o kakvom onda tu nedostižnom kvalitetu pričamo. a evo i činjenica

    na osnovu te sezone 2001-02 Prva liga SRJ je imala predstavnika u drugom pretkolu kvalifikacija za LŠ (Partizan), Prva HNL je isto imala predstavnika u drugom kolu kvalifikacija (Zagreb)...

    skor: Partizan pobjedio svog protivnika švedskog šampiona Hamarbi, Zagreb izgubio od Mađara štoćereći Partizan otišao da igra protiv Bajerna, a Zagreb kući (nije im čak ni utješni UEFA kup ostao)...



    u UEFA kupu te godine, HNL je imala jednog predstavnika više u odnosu na SRJ ligu jer je ostao Kroacijin doprinos koeficijentu s kraja 1990-ih.

    skor: od ta tri HNL predstavnika samo je Dinamo preživio do drugog kola, dok je SRJ liga imala dva preživjela predstavnika u drugom kolu.

    dakle nešto tu ne vidim "nedostižnu razliku u korist HNL... i po koeficijentu, i po kvalitetu, i po svemu drugom (ali bas svemu)" jer i nema razlike u korist HNL klubova: SRJ klubovi su tad bili bolji.
    Last edited by mirkoislavko; 06-02-10 at 22:27.

  11. #8486
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ajmo malo procjena:
    Rusija
    Svajcarska
    Irska
    Belgija
    Crna Gora
    Malta
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  12. #8487
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde ne mlati casti ti.Sta ti u stvari oces da dokazes?Sta ti se zove ovo uporedjivanje sa Obilicem?Mislis da smo svi odje pali s marsa,pa ne znamo kako je Obilic osvajao sta je osvajao?Arkan-znaci li ti ovo sta,osim sto ti je doticni idol najvjerovatnije.
    Kako god okrenes,novi selektor je postizao bolje rezultate nego prethodni,sto je korak naprijed u svakom slucaju.
    Na kraju krajeva sve je to nevazno.Vazno je sta ce postic sa CG,pa sve da ranije nije pojma imao,ako nesto uradi sa CG nama ce bit najbolji na svijet.Napadat covjeka prije nego li je makar jednu utakmicu vodio,stvarno...

  13. #8488
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ajmo malo procjena:
    Rusija
    Svajcarska
    Irska
    Belgija
    Crna Gora
    Malta

    Holandija
    Rumunija
    Bugarska
    Makedonija
    Crna Gora

  14. #8489
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bolje pogadjajte ocemo li bit u grupu sa 5 ili 6 reprezentacija lakse cete pogodit
    AJMO CRNA GORO !!!

  15. #8490
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    truli balkan, danam je selektor Kapelo, nasli bi neki problem...ajte strucnjaci....
    :)

  16. #8491
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post

    Ok, znači nije...... pošto si svojim prethodnim stavom, dakle citiram :

    "Ima Kranjcar u svojoj karijeri mnooogo pozitivnih strana - ako nista drugo, barem sijaset vise u odnosu na sva druga rjesenja, koja su se pominjala proslih dana, zajedno."

    u najmanju ruku upravo ovo implicirao.
    Sta je sporno? Ko je od ovih ostalih izborio plasman na SP bez poraza? Ko je vodio neki tim do LS i u LS? Ili pred sjajnim odlicjima SRJ svi drugi, a, izvini sto cu reci, neuporedivo znacajniji uspjesi, padaju u vodu?




    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    vidim da ću morati da budem picajzla jer ovakve paušalne ocjene predstavljene kao "činjenice" upravo to zahtjevaju...

    Halid je svoju HNL titulu osvojio 2002. Tumba je svoju zadnju titulu sa Partizanom osvojio iste godine. glavni razlog za blagi odskok Hr fudbala (ustvari poglavnikovog čeda NK Kroacija - ostatak lige je bio kurton) krajem 1990-ih, čika Njofra, je u ta doba (2002) bio već par godina pod zemljom, tako da ne znam o kakvom onda tu nedostižnom kvalitetu pričamo. a evo i činjenica
    Hajduk i Varteks su, pretpostavljam, devedesetih godina spadali u taj 'kurton'? Ako si rijesio da jednima izbrises jedno cetvrtfinale Lige sampiona, a drugima cetvrtfinale Kupa UEFA, onda - neka bude po tvome...

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    na osnovu te sezone 2001-02 Prva liga SRJ je imala predstavnika u drugom pretkolu kvalifikacija za LŠ (Partizan), Prva HNL je isto imala predstavnika u drugom kolu kvalifikacija (Zagreb)...

    u UEFA kupu te godine, HNL je imala jednog predstavnika više u odnosu na SRJ ligu jer je ostao Kroacijin doprinos koeficijentu s kraja 1990-ih.
    I jos ponekih, koji su, eto, uspjeli doci do cetvrtfinala Kupa UEFA itd...

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    skor: od ta tri HNL predstavnika samo je Dinamo preživio do drugog kola, dok je SRJ liga imala dva preživjela predstavnika u drugom kolu.

    dakle nešto tu ne vidim "nedostižnu razliku u korist HNL... i po koeficijentu, i po kvalitetu, i po svemu drugom (ali bas svemu)" jer i nema razlike u korist HNL klubova: SRJ klubovi su tad bili bolji.
    Naravno da je HNL imala nedostiznu razliku u kvalitetu, no, sada cemo se praviti ludi, pricati o 2002. i prst u uho O tome da su svojevremeno imali dva predstavnika u kvalifikacijama za LS, cetvrtfinaliste Kupa UEFA (klubove iz tog 'kurton' ostatka) itd, ovog cemo puta cutati, samo da nam ti srecan i zadovoljan odes odavde...

    Jednostavno, ti ces kroz 3 posta doci do kakvih ustanickih borbi i cetrdesetih, a onda ce se i Markovi konaci ubrzo naci u toj prici... Primjeri iz sezone 2001/02. su navedeni samo da bi se vidjelo konkretno protiv kakvih je konkurenata Kranjcar sa Zagrebom osvojio titulu u Hrvatskoj, koja nikako nije za ponizavanje... Ne dozivljavaj to kakav atak na SRJ, SCG, ITD. Razumijes?

    Jesi li ti ljubomoran na njega? Mozda si ti htio sjesti na klupu? Ne razumijem... Na to da je covjek osvojio titulu u HNL (dakle, nesto iz njegove biografije sto je ovdje citirano), ti si poceo govoriti o... Obilicu?! Pa, ljudi moji...

    I jos jednom ponoviti - Tumbakovic je mag evropskog fudbala, trener nad trenerima, te trebamo proklinjati sebe i Dejana Savicevica sto dovede neznalicu iz Hrvatske, umjesto trofejnog, po medjunarodnim uspjesima poznatog i prepoznatog, velicanstvenog, kao strah i trepet Lucana, Backog Jarka i Beceja znanog, po posebnom doprinosu jugoslovenskom sportu upamcenog Ljubisu Tumbakovica...
    Last edited by M_O_D_E; 06-02-10 at 23:51.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  17. #8492
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ti mi malo gubiš nit odje.

    prvo kažeš da govorimo o vremenu kad je gospodin Zlaja osvajao HNL sa NKZagrebom i na osnovu toga mi kažeš da je njegova titula neuprodivo značajnija od recimo Tumbine (ili Muslinove ili čije već) jer je konkurencija u HNL tad bila neuporedivo jaca i još se pozoveš na "činjenice".....

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post

    U toj citavoj prici, blage veze nema sadasnje stanje, i to moras shvatiti... SRJ/SCG liga je u to vrijeme, kada je Kranjcar napravio uspjeh sa NKZ bila jako daleko i po koeficijentu, i po kvalitetu, i po svemu drugom (ali bas svemu), ukljucujuci i broj predstavnika u evr. takmicenjima, iza HNL - to nije fikcija, vec cinjenica.

    ... i ja ti onda podastrem činjenice (koje btw potpuno demantuju ovo što si ti pricao o Kranjcaru), na šta mi ti odgovoriš kako sad odjednom više naprasno ne pričamo u vremenu 2002. godine o kom si govorio u prethodnom postu.

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post

    Naravno da je HNL imala nedostiznu razliku u kvalitetu, no, sada cemo se praviti ludi, pricati o 2002. i prst u uho
    znači pričali smo o Zlaji-Halidu i njegovom uspjehu u 2002. godini, a sad pošto si tu istrošio argumente više nećeš da pričamo o tome već prelazimo na druge klubove u HNL (Varteks i Hajduk) koji sa Kranjčarom nemaju aposultno ništa niti sa ovim o čemu pričamo.

    mislim kad već ćaskamo o stvarima koje nemaju veze s vezom ajmo onda i o Zvezdinoj osmini finala u Kupu kupova protiv Barse 1996-97 ili možemo i o sezoni 1991-92 u kojoj nisu igrali Hrvati i Slovenci a Zvezda za dlaku zamalo udje u finale Kupa šampiona.


    ja nisam rekao da HNL timovi nisu bili bolji od SRJ timova u periodu 1995-99/2000, ja sam rekao na nisu bili "nedostižno, jako puno daleko bolji" što si ti potencirao (i produžio na period do 2002.) što je očito i činjenično netačno. HNL klubovi su bili veoma dostižno bolji u periodu 1995-1999 i SRJ klubovi su ih do 2001-2002 i dostigli i prestigli... tako da bazirati tobožnju superornost Kranjčareve titule u odnosu na recimo Tumbinu je potpuno pogrešno.
    Last edited by mirkoislavko; 07-02-10 at 00:48.

  18. #8493
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    ti mi malo gubiš nit odje.

    prvo kažeš da govorimo o vremenu kad je gospodin Zlaja osvajao HNL sa NKZagrebom i na osnovu toga mi kažeš da je njegova titula neuprodivo značajnija od recimo Tumbine (ili Muslinove ili čije već) jer je konkurencija u HNL tad bila neuporedivo jaca i još se pozoveš na "činjenice".....


    ... i ja ti onda podastrem činjenice (koje btw nemaju veze s ovim što si ti govorio), na šta mi ti odgovoriš kako više naprasno ne pričamo u vremenu 2002. godine o kom si govorio u prethodnom postu.


    znači pričali smo o Zlaji-Halidu i 2002. godini, a sad pošto si tu istrošio argumente više ne pričamo o njemu već prelazimo na druge klubove u HNL (Varteks i Hajduk) koji sa Kranjčarom nemaju aposultno ništa niti sa ovim o čemu pričamo.

    mislim kad već ćaskamo o stvarima koje nemaju veze s vezom ajmo onda i o Zvezdinoj osmini finala u Kupu kupova protiv Barse 1996-97 ili možemo i o sezoni 1991-92 u kojoj nisu igrali Hrvati i Slovenci a Zvezda za dlaku udje u finale Kupa šampiona
    Ovako... Za sve si u pravu! Zbilja... Divim se tvom intelektu, razboritosti i potkovanosti - svaka cast... Genijalan si i to je to...

    Shvati... Kranjcar je odlican ovdje! Eto, super je! Ima iskustvo u vodjenju reprezentacije, i to malo dalje od Backog Jarka, ili popijene petice (5:0, 0:5, kako hoces) u Zagrebu...

    Dakle, ima bolje reference od prethodnog selektora, a uz to i od drugih koji su pominjani ovih dana.

    Mozda je svercovao biografiju, potplacivao protivnike da dodje do tih rezultata - ali mi to sad ne znamo i ZBILJA, AKO TI IMAS TAKVA SAZNANJA (A NE SUMNJAM DA IMAS) MOLIM TE, NE, NEMOJ IH PREZENTIRATI...

    To je tek drugi selektor u istoriji nase reprezentacije i sasvim je dobro rjesenje, za sad. Kada pocnu utakmice, vidjecemo kako ce to ici.

    Ajde sad, fino, zavrsi, da te lijepo zamolim...
    Eto, produhovio si me, a vjerujem i mnoge ovdje, tek sad svi znamo u kakvoj smo zabludi bili i hvala ti sto si nam otvorio oci. To sto ti radis je dragocjeno! Ti si moderni misionar eks-jugoslovenskog fudbala! I zaista mi je cast sto si mi posvetio toliko paznje i poradio na mom licnom produhovljenju...

    Eto, stvarno, vise nije ni radi mene, nego makar radi ovog ostalog naroda... Znas... Sjutra ce biti obavljen ovaj zrijeb, ljudi hoce da komentarisu, da prognoziraju, da analiziraju, tako da ne vjerujem da ce vise biti raspolozeni za dodatnu sesiju eks-ju misionara, koliko god ta tvoja prica dragocjena bila.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  19. #8494
    cssr Guest

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    ... Taj Azerbejdzanac?
    cak i trenerski mediokritet kao sto je vec opjevani bivsi selektor file_ je za ovog persijanca ser bobi robson licno
    a te silne trofeje sa nk kroacijom osiguranje iz 90ih mozes da okacis znas dje
    mene samo zanima ko li ga je ovom nasem azerbejdzancu tutnuo kao keca iz rukava
    Last edited by cssr; 07-02-10 at 01:25.

  20. #8495
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Nishta dok Kapelu ne istekne ugovor... Dezhurni pljuvachi.
    Slazem se.

  21. #8496
    cssr Guest

    Default

    jbg, ocigledno da trenerske magove i gurue sa ovih prostora nije lako angazovati u danasnje vrijeme posto su prezauzeti sa svojim misijama u kini (santrac, ciro) koreji (petko) i ostalim bratskim dalekoistocnim zemljama
    sva sreca sto su ovog strucnjaka i vrhunskog znalca upravo najurili iz irana i time uslisili molitve ovdasnjeg navijackog puka
    bravo dejo
    osvajamo

  22. #8497
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Eto mozhda da pushtimo choeka da odradi 2-3 utakmice a? Shta o tome mislite,struchnjaci? Bolji bi ti bio za selektora. $edite tranje.
    Slazem se.

  23. #8498
    cssr Guest

    Default

    rumenko, pa ti ces prvi da derinjas sa tribine i trazis ostavke nakon herojski osvojenog boda protiv uvijek neugodnih kipra ili malte
    pa ce posle opet da se cude sto igraju pred hiljadu ljudi sa sve djacima iz lokalnih osnovnih skola

  24. #8499
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    Ovako... Za sve si u pravu! Zbilja... Divim se tvom intelektu, razboritosti i potkovanosti - svaka cast... Genijalan si i to je to...

    .
    .
    .
    .
    uh, sunce ti... bas si emotivac.

  25. #8500
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Samo da te zamolim da se malo ljepshe ponashash,ako ti nije problem

    Ja cu da se derinjam,da navijam za SVOJU reprezentaciju. A ti si vidim vidovit,vec znash da ce se trazhit ostavke... Zato nam je fudbal tu dje je. Veliki optimisti,i prije svega majstori poput tebe,poznatiji kao sveznamiusveserazumijem. Nemoj se nervirat',kasno je.
    Slazem se.

Page 340 of 2251 FirstFirst ... 2402903303363373383393403413423433443503904408401340 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •