View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 337 of 2251 FirstFirst ... 2372873273333343353363373383393403413473874378371337 ... LastLast
Results 8,401 to 8,425 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #8401
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Vukojebina
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sport89 View Post
    Kranjčar: Želim Hrvatsku u kvalifikacijama Eura
    http://sportskiportal.com/crnogorski...jama-eura.html
    možda 'sredi' od Hrvata kakav bod? :mrgreen:
    Zlobno, pokvareno i pakosno stvorenje. Zmija :D

  2. #8402
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bar neće braniti fudbalerima da cugnu po malo, jer je Cico profesionalac
    Libertas

  3. #8403
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default Zlatko-Cico Kranjčar Selektor Crnogorske Fudbalske Reprezentacije

    Zlatko-Cico Kranjčar Selektor Crnogorske Fudbalske Reprezentacije - Konferencija za stampu.

    - Počastvovan sam što sam bio jedan od kandidata za mjesto selektora Crne Gore i što smo na kraju uspostavili saradnju. Svjestan sam da se očekuje puno, da se očekuje da Crna Gora napravi rezultat. Prihvatio sam poziv predsjednika Savićevića i izazove koji su pred nama dočekujem sa velikim entuzijazmom - rekao je Kranjčar na današnjem predstavljanju u prostorijama FSCG.
    Hrvatski trener je potpisao dvogodišnji ugovor sa Fudbalskim savezom Crne Gore (FSCG), a kao glavni zadatak istakao je unapređenje igre i rezultata hrabrih sokola.
    Naš zajednički cilj je da u narednom periodu napravimo korak više u odnosu na ono što je reprezentacije Crne Gore napravila do sada. Upoznat sam sa kvalitetima ekipe, napravili smo plan rada i potrudićemo se da ostvarimo najbolji mogući rezultat kazao je Kranjčar.
    Kranjčar je istakao da je njegov prethodnik Zoran Filipović ostvario kvalitetne rezultate. Prvi radni zadatak novog selektora očekuje već u nedjelju, kada će zajedno sa predsjednika FSCG-a Dejanom Savićevićem i generalnim sekretarom Momirom Đurđevcem prisustvovati žrijebu kvalifikacionih grupa za odlazak na Evropsko prvenstvo 2012. godine u Poljskoj i Ukrajini.
    - Poslije žrijeba u Varšavi odredićemo ciljeve u kvalifikacionom ciklusu. Svjestan sam da se od mene očekuju mnogo bolji rezultati, nego u prethodnim kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, bez obzira kakva grupu dobili na žrijebu u Varšavi. Možemo mnogo da uradimo da crnogorski fudbal napravi korak više kazao je Kranjčar.
    Upitan da li bi volio da u kvalifikacijama za protivnika dobije reprezentaciju Hrvatske, Kranjčar je odgovorio potvrdno.
    - Volio bih, zašto da ne. Mislim da bi imali šansi u duelima sa Hrvatskom, jer su ekipe sličnih kvaliteta rekao je Kranjčar.
    Predstavljajući Kranjčara, predsjednik FSCG Dejan Savićević naglasio je da je malo i njegovom greškom zakašnjeno sa promocijom novog selektora.

    - Radili smo, pregovarali, dogovarali ali smo našli selektora koji ima puno iskustva za naredni ciklus koji nas očekuje, jer je uspio da se sa Hrvatskom kvalifikuje na Svjetsko prvenstvo 2006. godine. To nam je bio jedan od glavnih motiva da se odlučimo za njega, jer je jedno biti trener u klubovima, a drugo biti selektor. Saradnja je dogovorena na dvije godine. Nadam se da će biti duža i da ćemo napraviti za stepenicu više od prošlih kvalifikacija rekao je Savićević.


    Biografija

    Zlatko Kranjčar je igračku karijeru počeo u Dinamu iz Zagreba, timu čije je boje branio od 1973. do 1983. godine kada je prihvatio ponudu bečkog Rapida.

    Za Dinamo je odigrao 556 utakmica i postigao 99 golova, što je aktuelni klupski rekord u obje kategorije. U dresu zagrebačkog kluba osvojio je titulu prvaka Jugoslavije 1982. godine i dva puta podigao trofej namijenjen pobjedniku Kupa. I u Austriji je ostavio dubok trag, osvojivši dva šampionata, tri nacionalna Kupa i tri Superkupa. Igračku karijeru završio je u dresu Sent Poltena. Bio je standardan član omladinske i mlade reprezentacije Jugoslavije, a debi u dresu seniorske reprezentacije ostvario je u januaru 1977. godine protiv Kolumbije. Za A selekciju Jugoslavije odigrao je 11 utakmica i postigao tri gola. Bio je kapiten Hrvatske u prvoj zvaničnoj utakmici ove zemlje protiv Sjedinjenih Američkih Država, a u dresu vatrenih odigrao je dva meča i postigao jedan gol.
    Trenersku karijeru počeo je u Segesti, nakon koje je vodio vodio klubove iz Hrvatske, Austrije, Egipta, Slovenije, Ujedinjenih Arapskih Emirata i Irana. Najveće upsjehe u klupskom fudbalu ostvario je na klupi Dinama sa kojim je osvojio dva prvenstva i dva Kupa Hrvatske, te na klupi Zagreba kojem je donio jedinu titulu prvaka Hrvatske u preko vijek dugoj istoriji kluba. Kranjčar je 2004. godine imenovan za selektora Hrvatske koju je već u prvom pokušaju odveo na Svjetsko prvenstvo bez poraza u kvalifikacijama. Na klupi Hrvatske ostao je do 2006. godine kada ga je nakon Svjetskog prvenstva u Njemačkoj zamijenio Slaven Bilić.

  4. #8404
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    eto tako ako sam rekao da smo trebali doves nekog naseg odma se misli ja mrzim crnu goru ovo ono ae ne prdite i gore sam rekao bice bolji nego filipovic to sigurno
    Nisam ja nikog sa foruma prozvao nego uopsteno pricam ono sto se svakodnevno vidi kako po komentarima na CDM tako i po gradu. Jednostavno postoji broj ljudi zbog kojih koci sve kako reprezentacija tako i drzava. Samo mi nije jasno sto ne idu tamo dje im je ljepse..... zato sto ne znaju da tamo njih ne vole niti ih zele!
    Kad ce doci dan kad cemo se ujediniti i poceti zajednickim snagama da razvijamo ono gdje smo se i sami razvijali a to je nasa jedina domovina Crna Gora, ona nam je sve dala a vi mozete da pricate sta god ocete!!!

    Samo tako mozemo da imamo kult reprezentacije, i zdrav pogled na buducnost!

  5. #8405
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by UserName View Post
    Nisam ja nikog sa foruma prozvao nego uopsteno pricam ono sto se svakodnevno vidi kako po komentarima na CDM tako i po gradu. Jednostavno postoji broj ljudi zbog kojih koci sve kako reprezentacija tako i drzava. Samo mi nije jasno sto ne idu tamo dje im je ljepse..... zato sto ne znaju da tamo njih ne vole niti ih zele!
    Kad ce doci dan kad cemo se ujediniti i poceti zajednickim snagama da razvijamo ono gdje smo se i sami razvijali a to je nasa jedina domovina Crna Gora, ona nam je sve dala a vi mozete da pricate sta god ocete!!!

    Samo tako mozemo da imamo kult reprezentacije, i zdrav pogled na buducnost!
    nisam ja ni tebi nista rekao brate nego je tvoj post objasnio neke stvari pa sam morao quote

  6. #8406
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    potpis , me zadovoljan i ajmo CRNA GORO OOOOOOOO!!!
    No shto!

    karakteri
    Deserve's got nothing to do with it.

  7. #8407
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uzas ..:lolblue::lolblue::lolblue::lolblue::mad:
    BISOGNA VINCERE !

  8. #8408
    cssr Guest

    Default

    cico kranjcar? poznatiji kao hrvatski azerbejdzanac koji nije uspio sa kockastima na gostovanju da pobijedi cuvenog europskog nogometnog giganta zvanog malta???
    bravo dejo i jos jednom slovima: pljes pljes
    :hammer:

  9. #8409
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,127
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Što se mene tiče nije loš izbor. Doduše nije mi bio ni na kraj pameti, ali mislim da je bolji od Jokana. Sad očekujemo bolje rezultate, promjenu stila igre, više ozbiljnosti.

  10. #8410
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cico Kranjcar je dobar izbor, maltene odlican (kad se vidi ko je sve bio u "igri")

    Hrvatska je igrala jako dobro u kvalifikacijama za SP 2006, bolje od ocekivanja, prvo mjesto u grupi, bez poraza (remi na Malti nije odlucivao o nicemu)
    Jest da na SP to nije izgledalo bajno, ali u CG bi vjerujem svi bili prezadovoljni da se CG plasira na EP, o igri tamo bi se poslije razmisljalo

    Crna Gora ima igrace, ako novi selektor napravi i pravu igru, bice svakome kuku lele ko izvuce CG u svoju grupu

  11. #8411
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    ja sam iz cirkusa
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad bi se moglo sacekat da se vidi choek na djelu ,pa ce mo ga onda osudjivat !
    ja mislim da je odlican izbor u odnosu na one koji su spominjani za kandidate ..
    MASU LUD KRAJ ,brale

  12. #8412
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,809
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    327 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cssr View Post
    cico kranjcar? poznatiji kao hrvatski azerbejdzanac koji nije uspio sa kockastima na gostovanju da pobijedi cuvenog europskog nogometnog giganta zvanog malta???
    bravo dejo i jos jednom slovima: pljes pljes
    :hammer:
    taj je azerbejdzanac prvi trener koji je uveo Dinamo (Kroaciju) u LS, i prvi sa tim timom osvojio duplu krunu !

  13. #8413
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bude li zvao Dejana Damjanovicja ima kichmu da mu polomim
    BISOGNA VINCERE !

  14. #8414
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Sigurno najace ime od onh koj su bili u opciji. Tako da na kraju moramo biti zadovoljni.
    A sto ce stvarno desiti, moramo sacekati i vidjeti.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  15. #8415
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Pg
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    Halid Beslic!:mrgreen:

  16. #8416
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Vukojebina
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad će u svlačionici prije utakmice biti:

    Za Crnu Goru - SPREMNI!

    :mrgreen:
    Zlobno, pokvareno i pakosno stvorenje. Zmija :D

  17. #8417
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ^^
    od svih navodjenih kao jokanovic, trtmanovic,.... ispade odlicno

    treba sacekivat da formira covjek ekipu, ali bice nekoliko novih igraca protiv makedonije. a treba i vidjeti da odigramo sto vise prijateljskih do pocetka kvalifikacije. ima ja mislim mogucnost jos u maju, junu i u avgustu.

  18. #8418
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,616
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by denxho View Post
    ^^
    od svih navodjenih kao jokanovic, trtmanovic,.... ispade odlicno

    treba sacekivat da formira covjek ekipu, ali bice nekoliko novih igraca protiv makedonije. a treba i vidjeti da odigramo sto vise prijateljskih do pocetka kvalifikacije. ima ja mislim mogucnost jos u maju, junu i u avgustu.
    i treba sve termine iskorist.nema potrebe da čekamo sve internacionalce,može probat i domaće igrače,igrače iz srbije i sa istoka koji budu slobodni.takođe i one koji nisu u prvom planu u svojim klubovima(mislim na mlađe naravno).

  19. #8419
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Ne bude li zvao Dejana Damjanovicja ima kichmu da mu polomim
    Ni ja ga ne bih zvao.

    Imamo sasvim dovoljno materijala na toj poziciji, a on je totalni prosjek. Možemo počet od onoga Božovića iz Belgije.

  20. #8420
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da vidimo oce li Burza vratit.....

  21. #8421
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Da vidimo oce li Burza vratit.....
    Još bi mu to trebalo

  22. #8422
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Reprezentaciji bi to trebalo.

  23. #8423
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Reprezentaciji bi to trebalo.
    Bi vala virtuoz

  24. #8424
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Bolje no Damjanović, Bogavac i još nekoliko njih.

  25. #8425
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Bolje no Damjanović, Bogavac i još nekoliko njih.
    Da je valjao što, ne bi CZ jedva čekala da ga šutne

Page 337 of 2251 FirstFirst ... 2372873273333343353363373383393403413473874378371337 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •