View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 336 of 2251 FirstFirst ... 2362863263323333343353363373383393403463864368361336 ... LastLast
Results 8,376 to 8,400 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #8376
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Dobar izbor.
    Deserve's got nothing to do with it.

  2. #8377
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A što se zaboravi Grof Božović...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  3. #8378
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.goal.com/en/news/553/russ...w-from-russian

    Moglo se malo isačekat, pa da se grof pozove, ali biće da je on to odmah u startu odbio, pa su se opredijelili za cica!

  4. #8379
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,809
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    327 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Dobar izbor.
    potpis , me zadovoljan i ajmo CRNA GORO OOOOOOOO!!!

  5. #8380
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako sam se nadala, super sam se udala..
    roll tide

  6. #8381
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja zadovoljan

  7. #8382
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    trebali su nekog siptara doves

  8. #8383
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eto ga prvi, ocekivalo se...



    Kaze Kranjcar da bi volio najvise iz prvog sesira bas Hrvate

    Bice da isposluje nesto...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  9. #8384
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    trebali su nekog siptara doves
    Jesi li dobro danas?? Opet ova kisa dosadjuje jel tako..

    Novom selektoru i nashim igracima zelimo puno srece.Kranjcar svaka cast!

  10. #8385
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Jesi li dobro danas?? Opet ova kisa dosadjuje jel tako..
    iskreno mislim da ga boli k za cg i da je dosa cisto neke pare da uzme trebali su doves nekog iz crne gore a ne sa strane

  11. #8386
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    iskreno mislim da ga boli k za cg i da je dosa cisto neke pare da uzme trebali su doves nekog iz crne gore a ne sa strane

    Ili iz Srbije


    Koliko reprezantacija znas koje vodi domaci trener?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  12. #8387
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Procitas komentare na CDM i sve ti je jasno
    Kakvih tipova ima....
    Umjesto da smo sreci sto se makao Filipovic, dako ista sad uspijemo da uradimo odma se napaze zamjerke jer je Hrvat, Siptar, Albanac..... A mora li se sve gledat kroz to, PIH.
    Moze bit indijanac, ako ce on dobro obavljati trenersku duznost ja sam srecan.
    Eto sad se nadam da sa Kranjcarom mozemo postic nesto

  13. #8388
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ili iz Srbije


    Koliko reprezantacija znas koje vodi domaci trener?
    kompleksi ko je spomenuo srbiju MRCO....


    al ipak sigurno ce bit puno bolji od onog penala filipovica

  14. #8389
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ckamalama View Post
    Kako sam se nadala, super sam se udala..
    taman tako!
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  15. #8390
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Procitas komentare na CDM i sve ti je jasno
    Kakvih tipova ima....
    Umjesto da smo sreci sto se makao Filipovic, dako ista sad uspijemo da uradimo odma se napaze zamjerke jer je Hrvat, Siptar, Albanac..... A mora li se sve gledat kroz to, PIH.
    Moze bit indijanac, ako ce on dobro obavljati trenersku duznost ja sam srecan.
    Eto sad se nadam da sa Kranjcarom mozemo postic nesto
    pa e izbacicemo nase fudbalere pa cemo doves indijance da nam igraju

  16. #8391
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pricas notorne gluposti.

    Od Filipovica je bolji svako ko se bavi trenerskim poslom.

    Kazes da je doso da uzme pare - GLUPOST! Svi znaju kolika je plata bila Filipovicu, koliko para ima savez da da.
    Domaci trener (ja za razliku od tebe u tu kategoriju racunam CG trenere), ko?
    Dejo Vukicevic, Peco Rakojevic? Ne budi smijesan. Grof je odavno reko da nece da se bakce s reprezentacijom. Za Petrovica nema para.

    Tako da prije nego sto nesto bupnes razmisli, mnogo korisna stvar.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  17. #8392
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je moglo bit, prezadovoljan sam...Sa srecom !!

  18. #8393
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Pricas notorne gluposti.

    Od Filipovica je bolji svako ko se bavi trenerskim poslom.

    Kazes da je doso da uzme pare - GLUPOST! Svi znaju kolika je plata bila Filipovicu, koliko para ima savez da da.
    Domaci trener (ja za razliku od tebe u tu kategoriju racunam CG trenere), ko?
    Dejo Vukicevic, Peco Rakojevic? Ne budi smijesan. Grof je odavno reko da nece da se bakce s reprezentacijom. Za Petrovica nema para.

    Tako da prije nego sto nesto bupnes razmisli, mnogo korisna stvar.
    ne prdi ...... sir brano !!

  19. #8394
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    pa e izbacicemo nase fudbalere pa cemo doves indijance da nam igraju
    Da je dosao covjek iz Srbije ne bi ti smetalo, cak mislim da je dosao i neko iz Itaije, Francuske, tako nekih zemalaj opet ti ne bi smetalo, ali posto je Hrvat, e onda smeta

  20. #8395
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da se vratim na temu, ili je proradila veza izmedju Deja i Cica ili su se nasle pare, jer ne vjerujem da bi Kranjcar radio za Filetovu platu...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  21. #8396
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi nije los trener ali ako budemo razmisljali kao ovi sto postavljaju komentare na CDM, nema nam spasa! Izgleda da prvo mora narod u CG da procisti svoje mozgove jer ovako izgleda ne ide! Zasto Hrvatska ima dobar tim, zbog atmosfere u reprezentaciji, drzavi, svi jednako razmisljaju i vole svoju zemlju, isto tako i Srbija a kod nas je obrnuto.... Kod nas postoji 50 % ljudi koji mrzi Crnu Goru, znaci vise vole englesku ili da ne pricam srbiju nego zemlju u koju zive! Dok se sami ne izlijecimo i svi ujkljucimo u razvijanju kako reprezentacije tako i same drzave nema rezultata! EVIVA MONTENEGRO!!!

  22. #8397
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nek nam je sa srecom sa novim trenerom .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  23. #8398
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by UserName View Post
    Ljudi nije los trener ali ako budemo razmisljali kao ovi sto postavljaju komentare na CDM, nema nam spasa! Izgleda da prvo mora narod u CG da procisti svoje mozgove jer ovako izgleda ne ide! Zasto Hrvatska ima dobar tim, zbog atmosfere u reprezentaciji, drzavi, svi jednako razmisljaju i vole svoju zemlju, isto tako i Srbija a kod nas je obrnuto.... Kod nas postoji 50 % ljudi koji mrzi Crnu Goru, znaci vise vole englesku ili da ne pricam srbiju nego zemlju u koju zive! Dok se sami ne izlijecimo i svi ujkljucimo u razvijanju kako reprezentacije tako i same drzave nema rezultata! EVIVA MONTENEGRO!!!


    Mislim da je sasvim dovoljno nas kojima je svejedno koje je nacionalnosti igrac ili trener sve dok svoj posao obavlja najbolje sto moze.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  24. #8399
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by UserName View Post
    Ljudi nije los trener ali ako budemo razmisljali kao ovi sto postavljaju komentare na CDM, nema nam spasa! Izgleda da prvo mora narod u CG da procisti svoje mozgove jer ovako izgleda ne ide! Zasto Hrvatska ima dobar tim, zbog atmosfere u reprezentaciji, drzavi, svi jednako razmisljaju i vole svoju zemlju, isto tako i Srbija a kod nas je obrnuto.... Kod nas postoji 50 % ljudi koji mrzi Crnu Goru, znaci vise vole englesku ili da ne pricam srbiju nego zemlju u koju zive! Dok se sami ne izlijecimo i svi ujkljucimo u razvijanju kako reprezentacije tako i same drzave nema rezultata! EVIVA MONTENEGRO!!!
    eto tako ako sam rekao da smo trebali doves nekog naseg odma se misli ja mrzim crnu goru ovo ono ae ne prdite i gore sam rekao bice bolji nego filipovic to sigurno

  25. #8400
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kranjčar: Želim Hrvatsku u kvalifikacijama Eura
    http://sportskiportal.com/crnogorski...jama-eura.html

Page 336 of 2251 FirstFirst ... 2362863263323333343353363373383393403463864368361336 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •