Page 52 of 159 FirstFirst ... 24248495051525354555662102152 ... LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 3951

Thread: Sta citate trenutno?

  1. #1276
    Nabla Guest

    Default

    Pesak i pena, Halil Džubran

  2. #1277
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by renaissance View Post

    'Genom' prekinula na neko vrijeme...
    steta za pauzu - sjajna je...

  3. #1278
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Uzeh knjigu Tunel, rekoše mi da je teška ali uzeh da čitam po preporuci
    od koga je ??

  4. #1279
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cocacolica View Post
    od koga je ??
    Elvis Prisli.
    Ernesto Sabato.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  5. #1280
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mjeseceva_kci View Post
    steta za pauzu - sjajna je...
    Ohhh, 'I'll be back' !

  6. #1281
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by renaissance View Post
    Ohhh, 'I'll be back' !


    I ja uvijek imam nekolike koje citam uporedo. Jedino ako me neka bas uhvati, onda se mora procitati u jednom dahu, bez spavanja, bez pauza...

    Zavrsila napokon Zamak u Pirinejima, Gordera. Dopao mi se u startu, ne znam uopste zasto mi je trebalo toliko da stignem do kraja... Mozda zbog svih ovih ostalih napola zapocetih... ili zbog hronicnog nedostatka vremena... ko zna. Uostalom, zar je i bitno

  7. #1282
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poceh tek Izabrane radove T. V. Spiveta. Ne znam sta jos da ocekujem, prve stranice obecavaju. Najvise su me zantrigirale recenice na koje sam slucajno naisla o njoj. http://www.geopoetika.com/book.php?id=2170 Dovoljno razloga da je makar zapocnem

  8. #1283
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sakrivena u njegovom pogledu,Zarobljena u njegovom srcu,Zauvjek u njegovom toplom zagrljaju...
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    My Sister's Keeper...Jodi Picoult
    ~ Peace Love & Gucci ~

  9. #1284
    Nabla Guest

    Default

    Kuća plime i oseke, Kenet Vajt

  10. #1285
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,388
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Jeff Lenburg - The Encyclopedia of Animated Cartoons

    ;-)

  11. #1286
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ernesto Sabato - Tunel

    Nisam pročitao knjigu do kraja. Na trenutke me glavni lik mnogo iznervira nekim razmišljanjem, tj. zbog previše razmišljanja
    o nekim običnim stvarima koje bi trebao da uradi, a na trenutke pronađem sebe u glavnom liku...
    Super je knjiga, govori o čovjeku koji razmišlja o svakom potezu u životu, misli da kontroliše svaki segment života a opet
    postaje nejak nakon samo jednog susreta sa ženom prema kojoj osjeća strast...

  12. #1287
    Nabla Guest

    Default

    Volvo kamioni - Erlend Lu
    Nastavak romana Dopler.

  13. #1288
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Ernesto Sabato - Tunel

    Nisam pročitao knjigu do kraja. Na trenutke me glavni lik mnogo iznervira nekim razmišljanjem, tj. zbog previše razmišljanja
    o nekim običnim stvarima koje bi trebao da uradi, a na trenutke pronađem sebe u glavnom liku...
    Super je knjiga, govori o čovjeku koji razmišlja o svakom potezu u životu, misli da kontroliše svaki segment života a opet
    postaje nejak nakon samo jednog susreta sa ženom prema kojoj osjeća strast...
    Virtuozno djelo.Fascinantno kako je napisano tako nešto.U potpunosti osjećaš da je to pogrešan pravac u razmišljanju,ali savršena logika.Kao situacija poređenja između Marije i prostitutke.Fantastično.
    Počeo 'Plato and a Platypus Walk Into a Bar - Understanding Philosophy through Jokes'.
    Dobra knjiga.Zanimljiv pogled na problematiku.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  14. #1289
    Nabla Guest

    Default

    Volvo kamioni su bili odlični. Kompletna priča o Dopleru je odlična.
    Sad čitam Bušido - kodeks samuraja.

  15. #1290
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslije Tunel-a tražio sam po preporuci Čika Džoa "Sto godina samoće" od Markesa, ali ga ne nađoh...

    Sad uzeh da čitam "Hansenova djeca".

  16. #1291
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Poslije Tunel-a tražio sam po preporuci Čika Džoa "Sto godina samoće" od Markesa, ali ga ne nađoh...

    Sad uzeh da čitam "Hansenova djeca".
    Dobar izbor,fina knjiga.
    Ako ne nađeš 'Sto Godina Samoće',pm kad budeš raspoložen,pa ti mogu pozajmit',imam jedan primjerak.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  17. #1292
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sarafr View Post
    Kad zavrsis prijavi utiske
    iygubljeni simbol jos jedan prav braunovski roman, ne znam fenomenalna priprema puno preokreta ako volite taj zanr i stil Dena Brauna uzivace .

  18. #1293
    Nabla Guest

    Default

    101 zen priča (priredio Pol Reps)

  19. #1294
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,438
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Studije o drami - Peter Sondi
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  20. #1295
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    trenutno cak ni mejlove

  21. #1296
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mjeseceva_kci View Post
    trenutno cak ni mejlove
    Ne ti, putuješ svaki čas.
    Ja evo uzeh da čitam Utočište od Stiven Kinga. Odlična priča o smrtonosnom gripu. Idealna tema za ovo vrijeme.

  22. #1297
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Ne ti, putuješ svaki čas.
    Ja evo uzeh da čitam Utočište od Stiven Kinga. Odlična priča o smrtonosnom gripu. Idealna tema za ovo vrijeme.

    Hahaha... Sta cu, it's my blessing and my curse to live a Gipsy life

    Svidjelo mi se Utociste. King je ipak king...

    Razmisljah juce da li da se podsjetim Pekicevog Besnila u istom kontekstu, ali... kad?! Dani su kratki, a noci jos krace mah-mah
    Last edited by Mjeseceva_kci; 26-12-09 at 11:28.

  23. #1298
    Nabla Guest

    Default

    Rašomon i druge priče - Rjunosuke Akutagava

  24. #1299
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,600
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    11 minuta - Paulo Koeljo
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  25. #1300
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lovac na zmajeve
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

Page 52 of 159 FirstFirst ... 24248495051525354555662102152 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Sta citate trenutno?
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3549
    Last Post: 21-01-26, 00:39
  2. Sta Trenutno Radite
    By robi in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 22-03-07, 21:49
  3. Sta citate trenutno? (2004)
    By AIRBoy in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 197
    Last Post: 03-01-05, 14:09
  4. Navigacija ili znate li da citate mape?
    By Makica in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 20-07-04, 15:31
  5. sta slusate trenutno
    By moon safari in forum Muzika
    Replies: 853
    Last Post: 10-03-04, 16:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •