
Originally Posted by
cpu
Poslije Tunel-a tražio sam po preporuci Čika Džoa "Sto godina samoće" od Markesa, ali ga ne nađoh...
Sad uzeh da čitam "Hansenova djeca".
Dobar izbor,fina knjiga. 
Ako ne nađeš 'Sto Godina Samoće',pm kad budeš raspoložen,pa ti mogu pozajmit',imam jedan primjerak.
"And if they didn't believe me, they believe me now."
Bookmarks