Quote Originally Posted by cpu View Post
Poslije Tunel-a tražio sam po preporuci Čika Džoa "Sto godina samoće" od Markesa, ali ga ne nađoh...

Sad uzeh da čitam "Hansenova djeca".
Dobar izbor,fina knjiga.
Ako ne nađeš 'Sto Godina Samoće',pm kad budeš raspoložen,pa ti mogu pozajmit',imam jedan primjerak.