Page 35 of 144 FirstFirst ... 253132333435363738394585135 ... LastLast
Results 851 to 875 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #851
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zombieland ,smece za predskolski uzrast

  2. #852
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Thumbs down primitivci u bioskopu

    ne znam dje da napisem ovo, ali... moram nedje dusu otvorit'...

    sinoc sam gledao na twilight, bar sam pokusao... necu komentarisati film, svakako vrijedi pogledati... nego hocu da spomenem, ako su uopste vrijedni, primitivci koji su cijelo vrijeme telefonirali, slali poruke, dozivali se, navijali, ustajali, pricali... :mad:

  3. #853
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    ne znam dje da napisem ovo, ali... moram nedje dusu otvorit'...

    sinoc sam gledao na twilight, bar sam pokusao... necu komentarisati film, svakako vrijedi pogledati... nego hocu da spomenem, ako su uopste vrijedni, primitivci koji su cijelo vrijeme telefonirali, slali poruke, dozivali se, navijali, ustajali, pricali... :mad:
    ja sam prestao da chitam posle ovoga
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  4. #854
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default

    Ahahahahahah i ja
    \\
    OFL•GIC

  5. #855
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    sinoc sam gledao na twilight, bar sam pokusao... necu komentarisati film, svakako vrijedi pogledati... nego hocu da spomenem, ako su uopste vrijedni, primitivci koji su cijelo vrijeme telefonirali, slali poruke, dozivali se, navijali, ustajali, pricali... :mad:
    Ja još poslije ovoga.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  6. #856
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    ne znam dje da napisem ovo, ali... moram nedje dusu otvorit'...

    sinoc sam gledao na twilight, bar sam pokusao... necu komentarisati film, svakako vrijedi pogledati... nego hocu da spomenem, ako su uopste vrijedni, primitivci koji su cijelo vrijeme telefonirali, slali poruke, dozivali se, navijali, ustajali, pricali... :mad:
    Da nisi neki drugi, ovo nikako ne ide zajedno

  7. #857
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ja čim sam vidio da ima negativnu reputaciju.

  8. #858
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja cim sam vidio avatar
    Cetinje Forever!!!

  9. #859
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ovaj sa dzim kerijem jel cemu
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  10. #860
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,743
    Thanks Thanks Given 
    9,161
    Thanks Thanks Received 
    6,615
    Thanked in
    2,592 Posts

    Default

    ako je to neki krismas i tako nesto dobar je nisam ja isao ali mi ga preporucise na posa da je lijep film za pogledat

  11. #861
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje su sjedjele te fukare te upropastise onako bozanstven film,mozda mozemo da ih identifikujemo ?

  12. #862
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,254
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    ne znam dje da napisem ovo, ali... moram nedje dusu otvorit'...

    sinoc sam gledao na twilight, bar sam pokusao... necu komentarisati film, svakako vrijedi pogledati... nego hocu da spomenem, ako su uopste vrijedni, primitivci koji su cijelo vrijeme telefonirali, slali poruke, dozivali se, navijali, ustajali, pricali... :mad:
    ja sa drugom gledao ovaj film sa dzim kerijem,i grupa momcica i curica njih jedno desetak...citavo vrijeme pricaju i uznemiravaju narod okolo,jedan momak sa curom ih je opomenuo a oni opet nastavili...momak sa curom izasao jer nije mogao vise,zatim dolazili da ih opomenu opet i oni opet nastavili...katastrofa od nekulture...pa dje se podizu ta djeca ???
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  13. #863
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    jedno vece su i meni isto smetali pa sam se izdra na njih ka ludak.Bili su mirni kasnije do kraja ka bubice.
    Ajde bre,dam 10eura da s andjelima pogledam film i dodju mi kretencad da mi se useru u film...Bjazi
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  14. #864
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ja htio da pogledam ovaj Dobrodošli u Zombilend u 20:00, bar tako stoji na sajtu www.desavanja.me, kad tamo trt, tek u 22:00, te ja odgledah ovaj animirani Bozicna prica, milijardu djece oko mene ali nije losh film, za pogledati.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  15. #865
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    ja sa drugom gledao ovaj film sa dzim kerijem,i grupa momcica i curica njih jedno desetak...citavo vrijeme pricaju i uznemiravaju narod okolo,jedan momak sa curom ih je opomenuo a oni opet nastavili...momak sa curom izasao jer nije mogao vise,zatim dolazili da ih opomenu opet i oni opet nastavili...katastrofa od nekulture...pa dje se podizu ta djeca ???
    Kako se ono kaze, saka-nos-patos?

    Pa neka pricaju
    rm -rf /

  16. #866
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne gledajte paranormalnu aktivnost... meni je ok al drugima ocigledno ne...
    ---Chelsea Fc---

  17. #867
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    ja sa drugom gledao ovaj film sa dzim kerijem,i grupa momcica i curica njih jedno desetak...citavo vrijeme pricaju i uznemiravaju narod okolo,jedan momak sa curom ih je opomenuo a oni opet nastavili...momak sa curom izasao jer nije mogao vise,zatim dolazili da ih opomenu opet i oni opet nastavili...katastrofa od nekulture...pa dje se podizu ta djeca ???
    Nije mi jasno sto nisu poizbachali ta go*na no izgleda da ih boli tuki. :?
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  18. #868
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    odgledah couples retreat sinoc ... bash mi se svidja

    volim Vince Vaughna i Jon FavreauAAA.
    Malo nepotrebne romantike i preseravanja na kraj ali sve u svemu, bash simpatican film.
    Posle Twilight mi je svaki dobar
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  19. #869
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    odgledah couples retreat sinoc ... bash mi se svidja

    volim Vince Vaughna i Jon FavreauAAA.
    Malo nepotrebne romantike i preseravanja na kraj ali sve u svemu, bash simpatican film.
    Posle Twilight mi je svaki dobar
    Ja ti rekoh da ne gledas tvajlajt :blah:

  20. #870
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    stiže nam Avatar dan pred američku premijeru...rispekt

    http://stercinemas.co.me/index.php?o...k=detail&id=79

    nešto nisam naložen toliko, al će se svakako odgledat...

  21. #871
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    kad bude imaginarium of doctor parnassus predlazhem da umjesto toga odete u neku kafanu i popijete koje pivo umjesto para koje biste dali za kartu

  22. #872
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni taj avatar lici na crtani film, barem po ovim najavama...sto su se u zadnje vrijeme bacili na losu naucnu fantastiku, nije mi jasno

  23. #873
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ovaj novi Twighlight necu ni da gledam. Prvi sam odgledao,potpuno prosjecan film. Ne znam kakva se to pompa digla oko toga filma...
    DICIOTTO

  24. #874
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Ja ovaj novi Twighlight necu ni da gledam. Prvi sam odgledao,potpuno prosjecan film. Ne znam kakva se to pompa digla oko toga filma...
    zato što američke tinejdžerke masovno masturbiraju na onoga glavnog vampira...

    jedan od najprecijenjenijih filmova ikad...pogledah prvi jedva, a ovaj drugi samo nek mi je zdrao...

  25. #875
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bih se prijavio da kasljem i pricam na telefon dok se pusta Tvajlajt no ne znam dje..
    Bijo si poziw koi se neodbija

Page 35 of 144 FirstFirst ... 253132333435363738394585135 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •