“people will judge you on what you can build, not what you destroy"
srce boli al se ne da.....
"Tiha voda brijeg roni..."
Last edited by Artemis; 01-12-09 at 21:38.
"Tiha voda brijeg roni..."
jos jedna ali za moju dusu mada off
kako su dobree!!![]()
"Tiha voda brijeg roni..."
klip je poseban![]()
"Tiha voda brijeg roni..."
moja definitivno...)))
"Tiha voda brijeg roni..."
lijepa pjesma
Numerous cats
"Tiha voda brijeg roni..."
tako vas volim ljudi nesto ste mi bili stali sa pjesmama u poslednje vrijeme![]()
"Tiha voda brijeg roni..."
Sto put pozhelim da se ne budim, zore bjele da nikad ne vidim.
Da se vjechno u mrak zatvorim i da ne postojim... Da zhivot ne osjetim.
Ref:
I tad na zemlji Bog nas ostavi, mene i tebe da smo jedini.
I sve zhelje da mi ispuni, a to si mi samo ti. (2x)
Stoput razmislim shto te izgubih, proklet da sam shto ne popustih.
Suzom mushkom da te zamolim, da mi ochi otvorish... Iz sna da me probudish.
Ref:
I tad na zemlji Bog nas ostavi, mene i Tebe da smo jedini.
I sve zhelje da mi ispuni, a to si Mi samo Mi. (2x)
Ref:
I tad na zemlji Bog nas ostavi, mene i Tebe da smo jedini.
I sve zhelje da mi ispuni, a to si mi samo Ti! (2x)
da ne izadjem iz forme
Bako, jebeš li što?
aaaaaaaa treca smjena me izludi![]()
:cry:
"Tiha voda brijeg roni..."
Aj da otvorimo topic dje se oporavljamo od ovog muzickog izbora?
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks