Nema prob.
Samo sam te pitao ko si,jer nepoznajem te :$
Nista,i drugi put![]()
[----------Instaliraj krekovane APP--------]
Autor: Fatmir Sukalic
Datum: 01.10.2009
[----------------------------------------]
Procitaj prvo: postoje mozda i na milione programa koji se prodaju na iTunes Store,ali za one koje ne zele trositi novac,ili nemaju karticu,postoji brzi bolji nacin..
[+]MobileInstallation.bak
je fajll koji instalira programe na iPhone,on je programiran od strane iPhone Programera da instalira samo autorizovane kompjutere znaci korisnike na APP STORE (ili itunes) gdje vam trazi email ili password,mi moramo krekovati mobileinstallation.bak fajll da bismo mogli besplatno instalirati sve programe,to cemo uraditi preko CYDIA,preko cydia moze samo na firmware 3.0 i 3.1,a za 2.2.1 je malo drukcije,mada mislim da niko ne koristi 2.X.X tako da sam napisao tutorial za 3.0 i ove zadnje firmware-ove..
<<>>Krekovanje MobileInstallation.bak fajlla preko CYDIA
-Moramo otvoriti CYDIA
-Pa ici na PACKAGES zatim EDIT ,pa ADD i adujte sledeci link http://cydia.hackulo.us
-Posle ovoga morate da instalirate AppSync program preko CYDIA znaci program koji smo sada addovali na Cydia listi
-Kada budemo potrazili "AppSync" na Cydia,dobit cemo dva rezultata,pogledajte dole informaciju za koji je Firmware da ne biste pogresili..
<<>>Instaliranje Programa na iPhone besplatno
-Moramo imati iTunes instaliran
-Najbolji sajt za krekovane iPhone APP je http://appulo.us/appdb/
-Format iPhone App je .IPA
-Veoma je lako,samo moramo skinuti jedan .ipa file (program) i posle otvoriti klikujuci na njega 2 puta i ici na iTunes kod iPhone na APPLICATIONS i kliknuti SYNC
Hvala,
Fatmir Sukalic
Nema prob.
Samo sam te pitao ko si,jer nepoznajem te :$
Nista,i drugi put![]()
Zaboravio si da dodaš da svako mora da ima kreiran nalog na itunes -u i da skine jednu free aplikaciju.
Ne treba da ima..
to je kada neko zeli da kupi ali ovo je za krekovane igrice
skines
ovde
http://appulo.us/appdb/
Ne, to je ako neko želi da skida free aplikacije sa iTunes -a. Ima i free stvari tamo.
Znam znam,al moj tutorial pokazuje kako da skine i one sto se placaju za free![]()
a mora li imati creckovan iphone?
samo treba imati instaliran CYDIA nista vise![]()
Da, to znaci imati jbkovan telefon
Upravo tako![]()
sta je sa ovim sajtom, ne mogu uc na njega sto necu neka pitanja da odgovorim, ko da sam na kvizu![]()
Trenutni pass je Cavern
@Rhamses
Hvala
Od sada mozete naci sve odgovore ovdje:
http://www.taranfx.com/blog/you-ssh-...ulo-us-answers
![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks