Ispracem jesen,dolazi zima,sve manje nade za nas dvoje ima,
mozda cu naci neke slicne oci,ali bez tvojih ja necu moci...
Ispracem jesen,dolazi zima,sve manje nade za nas dvoje ima,
mozda cu naci neke slicne oci,ali bez tvojih ja necu moci...
"Tiha voda brijeg roni..."
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks