sale i dalje cekam da me prosvetlis
da li sam napisao da emitujete u full hd ? jesam , da li grijesim ?
da li sam napisao da je to reklamni kanal ? jesam . da li grijesim ?
da li sam napisao da mi svaki mjesec kredete po jedan evro ? jesam , da li grijesim ?
PA MOLIM TE PROSVIJETLI ME U CEMU GRIJESIM





Reply With Quote
Bookmarks