sale i dalje cekam da me prosvetlis

da li sam napisao da emitujete u full hd ? jesam , da li grijesim ?
da li sam napisao da je to reklamni kanal ? jesam . da li grijesim ?
da li sam napisao da mi svaki mjesec kredete po jedan evro ? jesam , da li grijesim ?


PA MOLIM TE PROSVIJETLI ME U CEMU GRIJESIM