Imam Samsung 37" 686 i slika je vrlo pristojna na većini kanala. Naravno, ne koristim 16:9 osim kada se u tom omjeru "isporučuje". To se najčešće dešava na Eurosport 2.
Ne znam kojem operateru će prvom pasti na pamet da ponudi 5-6 dobrih HD kanala, ali za to zadovoljstvo bih bio spreman plaćati dodatnih 10-ak € mjesečno.





Reply With Quote
Bookmarks