Ma tu mogućnost zoom gore zoom dole ima svaka televizija i nije smart nego trt tehnologija. Procenat vlasnika 16:9 televizora je više toliki da je zločin što nam rade sa tim 4:3 programom. Svi oni imaju mogućnost emitovanja filmova u 16:9 ali rijetko se "zajebu" da ne puste u 4:3. Nedavno su ovi na OBN- pustili nekoliko filma sa "izduženim glavama ". Milina !




Reply With Quote
. Milina !
, ali ne visi od 37 inca jer se malo gubi na kvalitetu slike , vide se pixeli ...

Bookmarks