[quote=BlackVelvet;1354358]Na tv-u Sony Bravia 42inca full hd, bukvalno uocavam kockice po ekranu na nasim jadnim kanalima... a i stranim, ruku na srce .. svi koji ne emituju u hd rezoluciji.
Postoje li kakva podesavanja da iskljucim hd na odredjene kanale kako te kockice ne bi bile vidljive???[/quote

Postoji, gledaj u 4:3 sa crnim štraftama na 42" ostane još dosta slike