moze li objasnjenje kako da instaliram aplikacije na iphone ? p.s imam taj cydia ili kako se vec zove verzija iphonea mi je 3.1 e sad nemam wireles, tako da moram da skinem na komp prvo pa da prebacim na iphone, je li to moguce i kako...
otvaram ja aplikaciju preko itunesa, ali mi ne da da je instaliram...



Reply With Quote




Bookmarks