Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
u subotu je bilo toplije u vodu no napolje!

danas obijelio malo lovcen i 18 metara snijega na zabljak nesretni

e sve se ambisalo...
A nije no 22 metra vidjeh nedje danas,no inace danas je na CT biloooo,hladno,da hladno gospodo...