Originally Posted by CaseLogic u subotu je bilo toplije u vodu no napolje! danas obijelio malo lovcen i 18 metara snijega na zabljak nesretni e sve se ambisalo... A nije no 22 metra vidjeh nedje danas,no inace danas je na CT biloooo,hladno,da hladno gospodo...
" Ko te kara,nek ti pie pjesme! "
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Forum Rules
Bookmarks