View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 285 of 2251 FirstFirst ... 1852352752812822832842852862872882892953353857851285 ... LastLast
Results 7,101 to 7,125 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #7101
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Boze, pa naravno da je ovo uspjeh, i svaka im cast zbog toga.

  2. #7102
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zakljucak sa danasnje press konferencije je da ukoliko ne bude povreda u zadnji cas Andrija Delibasic startuje.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  3. #7103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Ne znam da li da se radujem mogucoj pobjedi,ili porazu.
    Eventualna pobjeda ustolicila bi ovog BOGALJA od Filipovica.....
    Sto je za nas,kako vec ranije rekoh-DNO.
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  4. #7104
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sidewinder,
    stekao sam utisak da i ako izgubimo filipovic isto ostaje, niko mu ne daje nikakav ultimatum niti ga kudi, jednostavno kao da ih nije briga za to...
    AJMO CRNA GORO !!!

  5. #7105
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja jos uvijek potajno vjerujem da ce mu se Dejo zahvalit na kraju kvalifikacija bez obzira na rezultat sjutrasnje utakmice, jednostavno ne mijenja nista..
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #7106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Ima i toga,ono sto mugosa radi u Buducnost,dejo radi u FSCG.
    Chemer...
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  7. #7107
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ja jos uvijek potajno vjerujem da ce mu se Dejo zahvalit na kraju kvalifikacija bez obzira na rezultat sjutrasnje utakmice, jednostavno ne mijenja nista..
    ima li ko da se i Deju zahvali za dosadašnji rad i da ga pošalje kući ? :twist:

  8. #7108
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Calexico View Post
    ima li ko da se i Deju zahvali za dosadašnji rad i da ga pošalje kući ? :twist:

    Jedino ako se Milo zainteresuje za tu funkciju
    Bijo si poziw koi se neodbija

  9. #7109
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,750
    Thanks Thanks Given 
    9,169
    Thanks Thanks Received 
    6,619
    Thanked in
    2,595 Posts

    Default

    Nema srece ljudi. Ko god ima i malo mozga nece dolazit da trenira nase. Prvo dejo, taj covjek sve sam odredjuje, jedan od momaka je pricao kako se pita filipovic kad se igralo na kipar u pluvrijeme kad je uletio dejo i sam je sve reka kako treba i sto. Drugo opet dejo i kumovi braca itd. Onaj trener mlade selekcije mu je dobar drug i to mora bit znaci nema micanja a veze nema cak imam osjecaj da se on tripuje da je neki krimos ili tako nesto. A treba vidjet i Deja sa kim sjedi po cijeli dan i prostom logikom zakljucit da je to ekipa mnogo daleko od nekih znalaca o fudbalu mada imaju iskustva sa svim drugim stvarima. I sta da se kaze jos, nisam citao postove prije pa ne zamjerite ali kad neko kaze da je i ovo dosta i da je super mala zemlja i tako to, pa treba se ugledat i na ostale male drzave nije ni slovenija nesto prevelika pa ide na velika takmicenja a nema ni primirista igrace ka mi, da ne pominjem trinidad i tobago koji ima milion ljudi pa se nije izblamira kad je otisa na svetsko takodje i letonija i majstor maris verpakovskis. Mislio sam i nadao se da ce prve kvalifikacije dobre bit cak sam mislio da mozemo i do baraza jer obicno prve kvalifikacije svi dobro odigraju jer ima tog naboja ali ipak nista. Hvalio je dobar trener i neko ko ne utice na trenera. Filipovic je vodio zvijezdu do rekordnih -30 od partizana i to mu je to. Znaci Dejo ako ode i ona mrcina koja ne moze motivisat ni djedove na sah ima nade a ovako katastrofa. Sto se tice reprezentativaca steta je sto su nekima da bi zaigrali za svoju zemlju dopustili da mud..a zemlju dodiruju. Respect za Poleksica a oni igraci tipa zverotic i jos nekolicina nemojte molim vas. Malo se oduzih no mi se nije spavalo pa ajd reko da olaksam dusu

  10. #7110
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zar moze neko od CdM da napise vise neku vijest na naslovnoj da posra** RTCG ponovo nedaje utakmicu koja se igra u CG preko satelita.
    umjesto Crna Gora - Gruzija mozemo vidjeti:
    19:05 Sat spot
    19:20 Kalendar
    19:25 Tržište valuta, Berza
    19:30 Dnevnik 2
    20:00 Muzički mix
    20:30 SAT TV: Zborite li kanadski?

    a to nije prvi put. do sada nismo mogli ni protiv Slovenije i Kipra da gledamo utakmicu. a kad se igra u gostima nemoram ni spominjat koje utakmice se nisu mogle vidjeti ni u cg a kamoli putem satelita (Madjarska, Italija, Estonija,.....)
    cak i sjutra Buducnost - Borac mozemo u snimku od 20:05 sati vidjeti, a u vrijeme kad se igra utakmica gledamo Sjećam se: Gojko Kastratović, kvalifikacije za SP 201 - pregled i Muzički mix.

    a vazda kad se RTCGu pise mail, dobije se odgovor da emituju mnoge sportske desavanje i da nemaju toliko para pa zato pustaju reprize po 5 puta dnevno

    sry sto je mozda pogresna tema za ovo, ali ipak se radi o vecerasnjem prenosu

  11. #7111
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno. TVCG SAT na programu nema ni jednu fudbalsku utakmicu od dvije koje se igraju danas, oni i kad se ne nadaš znaju da iznenade.


    No da sačekamo petu uru, a mislim da snjihove strane ne može bit čuda.

  12. #7112
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by denxho View Post
    zar moze neko od CdM da napise vise neku vijest na naslovnoj da posra** RTCG ponovo nedaje utakmicu koja se igra u CG preko satelita.
    umjesto Crna Gora - Gruzija mozemo vidjeti:
    19:05 Sat spot
    19:20 Kalendar
    19:25 Tržište valuta, Berza
    19:30 Dnevnik 2
    20:00 Muzički mix
    20:30 SAT TV: Zborite li kanadski?

    a to nije prvi put. do sada nismo mogli ni protiv Slovenije i Kipra da gledamo utakmicu. a kad se igra u gostima nemoram ni spominjat koje utakmice se nisu mogle vidjeti ni u cg a kamoli putem satelita (Madjarska, Italija, Estonija,.....)
    cak i sjutra Buducnost - Borac mozemo u snimku od 20:05 sati vidjeti, a u vrijeme kad se igra utakmica gledamo Sjećam se: Gojko Kastratović, kvalifikacije za SP 201 - pregled i Muzički mix.

    a vazda kad se RTCGu pise mail, dobije se odgovor da emituju mnoge sportske desavanje i da nemaju toliko para pa zato pustaju reprize po 5 puta dnevno

    sry sto je mozda pogresna tema za ovo, ali ipak se radi o vecerasnjem prenosu
    pisi redakciji
    http://www.cafemontenegro.com/index....icpage=contact
    AJMO CRNA GORO !!!

  13. #7113
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zna li ko oce li bit karata za sjever ispred stadiona posto ne uzeh u klub navijaca?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  14. #7114
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Trebalo bi..
    Are you suggesting coconuts migrate?

  15. #7115
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ne prenose mlade, u 18:30 pa vjerovatno vrhunac koji, vjerovatno, nijedna tv neće nikad dostić.:yipiiii:Svaka čast vrhunskoj TVCG SAT nema ni je usvijet.

  16. #7116
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Zna li ko oce li bit karata za sjever ispred stadiona posto ne uzeh u klub navijaca?
    za koju tribinu ti treba

  17. #7117
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo link za MNE-GEO:
    mms://93.188.8.81/1tv

    link ukucajte kod url i otvara se windows media player

  18. #7118
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    javljajte rezultat jer debili sa satelitskog 358. put repriziraju neke emisije

  19. #7119
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1:0
    13' Damjanovic

    zamalo da nam gruzija u 21' zabije gol

  20. #7120
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by denxho View Post
    evo link za MNE-GEO:
    mms://93.188.8.81/1tv

    link ukucajte kod url i otvara se windows media player
    Ima li neki drugi link?
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  21. #7121
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za sada nisam nasao. trazim i ja posto je bilo do 5. minuta extra slika, a od tada sran**

  22. #7122
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  23. #7123
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by denxho View Post
    Trazi IE .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  24. #7124
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni radi na FF

  25. #7125
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [poluvrijeme]
    crna gora 1:0 gruzija

Page 285 of 2251 FirstFirst ... 1852352752812822832842852862872882892953353857851285 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •