Ni 3.0 sa novim basebandom (znaci koji je regularno update-ovaj iz iTunes) nisu uspjeli da otkljucaju tako da je ta nada jaaaako slaba![]()
Brzo ce probit i 3.1 tako da su dzabe krecili.
Ni 3.0 sa novim basebandom (znaci koji je regularno update-ovaj iz iTunes) nisu uspjeli da otkljucaju tako da je ta nada jaaaako slaba![]()
www.jaredic.com
˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı
Sto je to 'novi baseband'? Toliko je termina i zajebancija, treba covjek sve to da pofata.
www.jaredic.com
˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı
Ako dobro kapiram, verzija baseband-a ima veze samo sa otkljucavanjem mreze, dok ne utice na jailbreak telefona? Samo me tolko zanima.
Dobro si pokapirao![]()
www.jaredic.com
˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı
Aleluja
Ko uzima tel. preko t-com, dovoljan mu je jailbreak.
Probaj probaj![]()
A kako si inace mislila da probas![]()
@Stivi.....Dobar dan :-))))
Uradio sam kako si rekao i uspio da instaliram Cydia-u...hvala ti...
E sada samo mi jos reci kako da instaliram onu navigaciju IgoMyWay sto je iz 3 dijela ?
Da li dio po dio preko iTunes-a ,pa sinhronizacija .... ili kako ?
Izvini sto te smaram !
Moci ce.. ali kad bude Jailbreaks za 3.1do tada ja sam off sa ove teme jer kao sto vidim zaebali ste sve pa i Dev-Team od kojih se u skorije vrijeme ocekuje resenje za OS 3.1... teleefon sa T-mobile posle upgrade mozes koristiti samo kao ipod lol !!! Nadam se da ce posle 12 okt... biti resenja kao sto kazu! poz...
Livera,puna si nepoznanica.
ada ne smarash me, no slobodno pitaj sto god treba tu smo jedni drugima da pomognemo to sto mozemo
pazi to je ustvari jedan file koji je podijeljen u tri dijela da bi mogao da se uploaduje , morash skinuti sva tri dijela i kad ih sve skinesh prvi taj extractuj i on ce se sam spojiti kao jedan fajl koji je oko 1.4-1.5GB
i onda ga sasvim normalno instalirash u iTunes (samo ne zacudi se instalacija zna da malo potraje ~30min)
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Moze al ce da srkne bateriju cas posla![]()
www.jaredic.com
˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı
moze moze , ali kao sto Fenix kaze , brzo jede bateriju![]()
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Izasao 3.1.2
iPhone OS 3.1.2 Software Update
This update contains bug fixes and improvements, including the following:
• Resolves sporadic issue that may cause iPhone to not
wake from sleep
• Resolves intermittent issue that may interrupt cellular
network services until restart
• Fixes bug that could cause occasional crash during
video streaming
Products compatible with this software update:
• iPhone
• iPhone 3G
• iPhone 3GS
For feature descriptions and complete instructions, see the user guide for your iPhone at:
<http://www.apple.com/support/manuals/iphone>
For more information about iPhone, go to:
<http://www.apple.com/iphone>
To troubleshoot your iPhone, or to view additional support information go to:
<http://www.apple.com/support/iphone>
This update contains security content originally included in previous iPhone Software Updates. For more information, please visit this website:
<http://support.apple.com/kb/HT1222>
Zna li ko dje mogu kupiti Masku za 2G ?![]()
evo mene bilo jutros malo dosadno pa reko da probam![]()
http://www.isrbija.net/showthread.php?t=3853
3.1 Custom , kod mene radi odlicno![]()
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Koja je fora sa tim custom 3.1?
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks