A neće ni da Bog,ni Sveto
Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
Fransoa la Rošfuko, francuski filozof
A neće ni da Bog,ni Sveto
:lolblue: sredio Sveto preko partije, uclanio je zemljotres u DPS ...
On ga je upisao u katastar.
Bitno je da smo pripremili drva za zimu.
ja mislim da bi se moga organizovat docek zemljotresa u Budvu.Vele nema nista ljepse no na otvoreno ga docekat
i lepabrena™ da pjeva za doček
Kako nam je banja dok ne udari...
Tek će onda banja bit, mi obožavamo "vanredna stanja".![]()
opet ljuljnu
kako cemo svi imat pokretnu imovinu ...
kad ? dje? jacina?
If at first you don't succeed, skydiving is not for you.
Mozebit mi ovo bude poslednji post na ovi forum,kako je krenulo...![]()
Raise my hammer,take my aim
valjda zemljotres, dva puta, prvi duze, drugi krace i odsjecno.
evo ga opetzurka pocinje :yipiiii:
History comes to life when you get involved and do it yourself.
slabo je ovo bilo![]()
dva u 3-4 min. ovaj drugi je bio jaci i duze je trajao oko 10 sekundi. ima li ko kakvu informaciju gdje je bio?
Aha..još sam u firmi na 4-5 sprat pa se lijepo drmnuh.
Monitor se njiše
Imam neki osjećaj da će ponovo ljuljnut
drugi jace i duze, prvi krace i slabije.
Roknulo oko Plavnice u 12:20
http://www.emsc-csem.org/index.php?p...ail&id=148220#
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks