Page 163 of 4705 FirstFirst ... 631131531591601611621631641651661671732132636631163 ... LastLast
Results 4,051 to 4,075 of 117606

Thread: Kladionioca

  1. #4051
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    celzi 1, 3+
    celtic 1, 3+
    lyon 1, 3+
    psg 1
    az 1
    wolfsburg 1
    colcester 3+
    Last edited by methodman; 15-08-09 at 23:32.

  2. #4052
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    468
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cekao sam jos jedan tiket nocas i trebalo mi je Lorient-Montpellier 1 do 3 gola.. za 340 eura. I prvo poluvrijeme 0-0 i molim se samo da padne go u drugo. Ja provjerim oko 85 minuta i 1-2.. Ne mogu da vjerujem da su 3 gola pala u drugo, i sva tri u 10 minuta. Reko aj da provjerim je li zavrseno kad 2-2.. U francuskoj ligi na utakmici 4 gola! (sva 4 u drugo).

    Jos ne mogu da se osvijestim.

  3. #4053
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ao brate stvarno maler

  4. #4054
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    468
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    ao brate stvarno maler
    Ne maler, bolje je reci baksuz. Danas me bacio Helsinki (kvota 1.30, da im je*em mater za vazda) za 460 eura.. Moracu malo da pauziram. Stvarno me neki maler dovatio.

  5. #4055
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    468
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pricajte ljudi.. Znam da je vecina popadala, ali je li dobio ko sto ovo kolo?

  6. #4056
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjecam se kad sam sa drugom odigrao prosle zime...
    Lece-Inter 2
    I dva Francuza 0-2....

    Dodje Inter , a u 20h dva Francuza oba po poluvrijeme 1:1 ...
    Uplatili po 15-20e ne sjecam se,a dobitak je bio 165..
    I ostanu Francuzi po 1:1

  7. #4057
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja pukoh 2 tiketa sad cekam za 80 dinamo,fenerbahce i benfiku.Dinamo vodi,benfika jos nije pocela,a fener 0-0 poluvrijeme.E pa ako mi to ne dodje...
    Raise my hammer,take my aim

  8. #4058
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    468
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Ja pukoh 2 tiketa sad cekam za 80 dinamo,fenerbahce i benfiku.Dinamo vodi,benfika jos nije pocela,a fener 0-0 poluvrijeme.E pa ako mi to ne dodje...
    Benfika 1:1.. I to ga dadose u 87 minut, a kakvu ekipu imaju. Noge im se osusile..

    Ne mogu vise, nista nije doslo..

  9. #4059
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Pukoh 2 tiketa na jebene bajern i aston vilu.Boli me ***** nemogu se kontrolisat dacu sjutra jos jedan
    salke 1
    fenerbahce 1
    marsej 1
    united 1
    totenhem-pool 3+
    ako prodje prodje ko ga jebe taman da pokrijem dosadasnje gubitke
    Ovo nisi uplatio? Inace zahvaljujem jer sam pokupio odavde liverpul, marsej i united + colo colo i dobio 40 e. Dovoljno da se pokrije jucerasnji minus i da ostane nesto sitno.

  10. #4060
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,743
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeRa View Post
    Benfika 1:1.. I to ga dadose u 87 minut, a kakvu ekipu imaju. Noge im se osusile..

    Ne mogu vise, nista nije doslo..
    Ja odigrah jacom parom Marseja, Salke i Sampdoriju. Pocelo je dobro, samo da podrzi

  11. #4061
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Thumbs up

    Ja sinoc cekam Palmeiras - Botafogo 3+ ..... 1:1 poluvrijeme, milion sansi promasenih u drugo poluvrijeme i ostalo 1:1 :P

    Nocas cekam Colo Colo 4+.... 3:0 u 75' i + igrac vise, i opet nista...
    Who let the dogs out

  12. #4062
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e stvrano se noge osusile onima iz benfike, jos su uspeli penal da promase, penali jedni, pih
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  13. #4063
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,881
    Thanks Thanks Given 
    128
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Fino otvorismo sezonu
    Last edited by svet0; 19-12-10 at 22:11.
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  14. #4064
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Ovo nisi uplatio? Inace zahvaljujem jer sam pokupio odavde liverpul, marsej i united + colo colo i dobio 40 e. Dovoljno da se pokrije jucerasnji minus i da ostane nesto sitno.
    Ne nego sam uplatio dinamo,united,benfiku,fener i pool 2+ za dvaput manji dobitak i pao:mad::trashcom:Pa *****ti debila
    No ajd bar da se neko okoristio,milo mi je zbog tebe
    Raise my hammer,take my aim

  15. #4065
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobio sam 12 eura na kladionicu gaziii !!!

  16. #4066
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Totenhem-Liverpul GG
    PSV-Ajaks GG
    Bilbao-Barselona GG
    Grashopers-Bazel GG
    Lucern-Jang Bojs GG
    Fereira-Porto 2

    Pogodite uljezza....:mad:
    I to stavim i Porto GG,nego rekoh ko zna umije li ova Fereira go dat,bolje fiks cisti,a inace me Porto stalno ispostuje,kad ono trt........
    A poslije vidjoh Fereira odlicno igrala prosle sezone kuci........

    Ovo je bilo s 5 e. za 75......

  17. #4067
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    doslo je vrijeme da ne treba da ubodes 5-6 dobrih, nego da izbacis uljeza
    Who let the dogs out

  18. #4068
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo gledam sad kvote za kvalifikacije za LE.Jel moguce da je 1.60 na valensiju sa villom,slivom i matom u gostima mrtvom tromsu?1.50 na romu u gostima protiv kosica?1.50 na lacio i genovu sa odenseom i elfsborgom doma?!
    E ako nesto ne uvatim u cetvrtak da batalim kladionicu za citav zivot
    Raise my hammer,take my aim

  19. #4069
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Eo gledam sad kvote za kvalifikacije za LE.Jel moguce da je 1.60 na valensiju sa villom,slivom i matom u gostima mrtvom tromsu?1.50 na romu u gostima protiv kosica?1.50 na lacio i genovu sa odenseom i elfsborgom doma?!
    E ako nesto ne uvatim u cetvrtak da batalim kladionicu za citav zivot
    To su odlicne kvote, treba to loviti odmah. Bice padanja kvota za dan dva.lacio i genoa lome skandinavce. tromso je mrtav za romu. jedino valensija moze da zeza pa tek u goste obezbjedi prolaz.
    Who let the dogs out

  20. #4070
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,944
    Thanks Thanks Given 
    8,682
    Thanks Thanks Received 
    3,843
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Tromso ne igra ni sa Valensijom ni sa Romom,no aj izgleda ste bili nenaspavani obojica

  21. #4071
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Thumbs up

    mislio sam na kosice - roma, zbunio sam se a nisam dobro ispratio momka... i stabek - valensija.. svejedno 1.5 kvota na romu je vrh. mada sam nasao negdje i 1.60 bwin,
    gengamp - hamburger 2, @1.60 .....
    paok - herenven 1, @1.90 vrh
    sivaspor - sahtjor 2, @2.50 vrhhhhh
    bilbao - tromso 1, @1.30 :P

    edit: a tu je i vanredno kolo championshipa nothingam - watford 3+, @1.80
    i schuntorpe - Middlesbrough 2, @2.00
    Last edited by BlackVelvet; 17-08-09 at 12:49.
    Who let the dogs out

  22. #4072
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,944
    Thanks Thanks Given 
    8,682
    Thanks Thanks Received 
    3,843
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    a chitam mnogi kao i ovdje pali na Porto,Benfiku...jbg kad ne obracate paznju no stavljate parove iz Bwin lige koji su namjerno ostavljeni za kalkulisanje !

  23. #4073
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Arrow

    ajde nauci ovdje ove sto padaju na porta i benfiku, i ostale, cime da se sluze i na sto da obrate paznju kad se klade?
    Who let the dogs out

  24. #4074
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije 3 dana citam na jednom stranom zatvorenom forumu da ce Sporting, Porto i Benfika da odigraju nesrijeseno ovo kolo, pricam to drugu u petak . . . i pored svega ja odigram Benfiku 1 , cekam samo nju i . . .

  25. #4075
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    mislio sam na kosice - roma, zbunio sam se a nisam dobro ispratio momka... i stabek - valensija.. svejedno 1.5 kvota na romu je vrh. mada sam nasao negdje i 1.60 bwin,
    gengamp - hamburger 2, @1.60 .....
    paok - herenven 1, @1.90 vrh
    sivaspor - sahtjor 2, @2.50 vrhhhhh
    bilbao - tromso 1, @1.30 :P

    edit: a tu je i vanredno kolo championshipa nothingam - watford 3+, @1.80
    i schuntorpe - Middlesbrough 2, @2.00
    Sion-fenerbahce 1.85?Perfekcija,nemogu da vjerujem
    Da ne pominjem da nema kvote ispod 1.2 a i te su rijetke,a ima bar 7-8 cistih zicera kod kuce.E ako neke pare sad ne skinem neznam kad cu,odavno bolje kvote vidio nisam.I to jos svi jaci timovi nece nimalo da kalkulisu,ako ispadnu propade im sezona.Kazem opet sjajno!
    Raise my hammer,take my aim

Page 163 of 4705 FirstFirst ... 631131531591601611621631641651661671732132636631163 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •