Page 228 of 830 FirstFirst ... 128178218224225226227228229230231232238278328728 ... LastLast
Results 5,676 to 5,700 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #5676
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,450
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Nije isto kad ti prodavačica mazne 30 centi na kasu, pa ako se prevariš - prevariš, kao kada T-Com organizovano, na ko zna koliko mjesta, mazne 9.8 eur mjesečno i to lijepo prikaže na računu bez ikakvog stida! Pa ko se žali - žali... ali nema mnogo vajde od toga...

    Pođoh danas u T-Com vezano za ovu gore lakrdiju. Pokušah da objasnim ovima u T-Com bruku sa računima, ali ništa od toga. U T-Centar je bila tolika gužva, buka i svađa oko čekanja - da sam nakon par minuta objašnjavanja - odustao od molbe za povraćaj otuđenih 19,6 eur. Nije me službenik mogao ni čuti, a umalo se dvojica iza mene nijesu pobila jer je jedan smatrao da je ušao u red za čekanje prije drugog... Srećom - naišao je momak iz obezbjeđenja... ne znam je li T-Com-ov (ali mu piše "security" na majici), pa su se malo primirili kad su viđeli valjda pištolj za pojas...

    Bar sam uspio da potpišem molbu o obustavljanju HBO paketa kad već sam to ne mogu učiniti preko Extra-TV sistema. Učinim ja - ali ono i dalje dolazi na naplatu...

    Sale, treba ozbiljno prokontrolisati sistem! Greške vam se potkradaju, a vas to ne dotiče... Opet ponavljam: 4,9 + 3,2 NIJE JEDNAKO 9,8 već 8,1! I povežite sistem za generisanje faktura sa realnim stanjem aktiviranih usluga! Bruka je da svako malo moramo ići u T-Com da se žalimo na račune, a da nam se oni stalno izvinjavaju zbog javašluka i nemara koji se događa u Podgorici!

    Rade li ti programeri išta i kontroliše li ta služba knjigovodstva to što naplaćuje?! Neka gospoda mrdnu malo zadnjicama. Ja znam da je vrelo i da se svima ide na odmor, ali neka počnu malo da se bave svojim poslom prije no ljudi krenu da obilaze T-Com u namjeri da nekoga izbiju, štrajkuju, tuže ili - ne daj bože što gore...
    Kako se ne zajebu kad aktiviraš uslugu pa da je gledaš 29 dana besplatno, nego uvijek su greške u sistemu kad treba nas lupit po džepu. To je zato što imamo državu od K. koja nije u stanju da zaštiti svoje građane od beskrupulozne pljačke !

  2. #5677
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,587
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anon View Post
    Zahvaljujuci tome istome Stanojevicu sam ja bivsi adsl korisnik I nije ga lako naci na radno mjesto..covjek bas mora da porani ujutro.
    ma oni koji kupuju kod nejga na nista ne cekaju...
    a ionace kad sma bio kod njega jos mi je i prijetio tipa`` ako tako nastavis nikad nikog neces naci da ti to zavrsi nego ti je bolje smiri se``
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  3. #5678
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    @Djoks

    Da li si siguran da je to problem oko HBO ili je to nova cijena Extra TV? U svakom slucaju posalji mi podatke na pm, pa ce biti provjereno za tebe i za sve korisnike. Hvala.

  4. #5679
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Siguran sam da je problem oko HBO, s' obzirom da se te stavke:

    - Extra TV Start paket i
    - Extra TV HBO paket

    posebno fakturišu. Poslaću detalje na PM.

  5. #5680
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    ma oni koji kupuju kod nejga na nista ne cekaju...
    a ionace kad sma bio kod njega jos mi je i prijetio tipa`` ako tako nastavis nikad nikog neces naci da ti to zavrsi nego ti je bolje smiri se``
    e vjerovao ili ne on je od strane direktora u t-com pohvaljen kao najbolji (od svih cg centrala) po pitanju uvodjenja extra-tv-a... a to sto 80% radnoga vremena provede po kafanama izgleda da nikoga ne interesuje....za sad!

  6. #5681
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,587
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anon View Post
    e vjerovao ili ne on je od strane direktora u t-com pohvaljen kao najbolji (od svih cg centrala) po pitanju uvodjenja extra-tv-a... a to sto 80% radnoga vremena provede po kafanama izgleda da nikoga ne interesuje....za sad!
    pohvalje, pohvaljen kad je mene molio da ne idem u pg i kad sma mu trazio an pismeno da mi da da taj kvar moram sam da otklonim, nije bilo sile da mi to da, kaze nemam ja taj fgormular, ja mu kazem rukom napisi stavi pecat i meni je dovoljno i nije htio.....
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  7. #5682
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto je najgore takvi najbolje u t-com prolaze

  8. #5683
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Dobro, ovo nije tema o T-Comu, nego o Extra TV. Zalbe, pohvale i prijedloge saljite preko kontakt forme na www.telekom.me

  9. #5684
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Dobro, ovo nije tema o T-Comu, nego o Extra TV. Zalbe, pohvale i prijedloge saljite preko kontakt forme na www.telekom.me
    potpuno si u pravu
    pa onda odgovori u vezi exta tv . poceste nelegalno da nam uzimate po evro vise pa bi volio znat sta bi sa unapredjenjem ? ako naravno ne smatrate da ste uvudjenjem onog reklamnog kanala zavrsili posao , vama kanal dzabe a u kasu svaki mjesec par desetina evra viska

  10. #5685
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Sigurno nije nelegalno. Novi korisnici su odmah isli sa novom cijenom, a za stare bilo je 30 dana unaprijed najavljeno da ce od 01. biti poskupljenje za 1,05 eur (i to je objasnjeno unapredjenjem servisa sa HD) i bila je mogucnost da se raskine ugovor kome to nije odgovaralo. tako da ti ta konstatacija nije na mjestu

  11. #5686
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,158
    Thanks Thanks Given 
    2,541
    Thanks Thanks Received 
    524
    Thanked in
    250 Posts

    Default

    Koliko ima HD kanala i u okviru kojeg paketa se nalaze?

  12. #5687
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Za sada jedan u osnovnom paketu.

  13. #5688
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Za sada jedan u osnovnom paketu.
    o tome da li je legalno odlucice sud jer u ugovoru koji sam ja potpisao stoji fiksna cijena . uopste me ne zanima sto pise na netu , zasto bi morao znati koristiti net ?
    a sve da je legalno , a nije , u najmanju ruku je pilicarski . sitno sicarski , uvesti jedan besplatni , reklamni hd kanal i zbog toga podici cijenu .

    zasto pises u osnovnom zar ih ima u drugim paketima ? naravno da nema .
    ali tako nam i treba . u vasoj maticnoj drzavi tj vase firme , u njemackoj cak u u madjarskoj za takvo poskupljenje bi toliko novca odvojili na placanje obestecenja da nikom i ne pada napamet da to uradi . naravno i koloniji sve moze .

    sve tuzbe protiv vas sam dobio , vecinom i pre suda . vjeruj i ovi cu . pre ili kasnije cete mi za taj ukradeni evro mjesecno isplatiti pretrpljenu stetu i naneti psihicki bol (eto u dva noci pisem o tome )

  14. #5689
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi izvinjavam se sto nisam po temi.
    Juce kad sam bio u t-shop, cisto informativno u vezi telefona, napravio sam se budalom kao da nista ne razumem, )))))))))))))))), pa kad je to ukopirao radnik t-shop, narednih 20 min ubedjivao me je da je na izlogu ne obican Iphone 3G, a Iphone 3g - S.
    ))))))))))))
    I jos kazete da ste posteni......

  15. #5690
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,450
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by swinger View Post
    o tome da li je legalno odlucice sud jer u ugovoru koji sam ja potpisao stoji fiksna cijena . uopste me ne zanima sto pise na netu , zasto bi morao znati koristiti net ?
    a sve da je legalno , a nije , u najmanju ruku je pilicarski . sitno sicarski , uvesti jedan besplatni , reklamni hd kanal i zbog toga podici cijenu .

    zasto pises u osnovnom zar ih ima u drugim paketima ? naravno da nema .
    ali tako nam i treba . u vasoj maticnoj drzavi tj vase firme , u njemackoj cak u u madjarskoj za takvo poskupljenje bi toliko novca odvojili na placanje obestecenja da nikom i ne pada napamet da to uradi . naravno i koloniji sve moze .

    sve tuzbe protiv vas sam dobio , vecinom i pre suda . vjeruj i ovi cu . pre ili kasnije cete mi za taj ukradeni evro mjesecno isplatiti pretrpljenu stetu i naneti psihicki bol (eto u dva noci pisem o tome )
    Myzen nije više besplatan, 6.5 € je mjesečna pretplata, doduše sa tri audio strima pa možeš izabrati što ćeš slušati . Znači unaPRĐENJE platforme je koštalo 12x6,5=77 € + HD dvb receiver 120 € cca 200 €. Bez žica i kablića.

  16. #5691
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,587
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Dobro, ovo nije tema o T-Comu, nego o Extra TV. Zalbe, pohvale i prijedloge saljite preko kontakt forme na www.telekom.me
    p[osto se osjetih prozvanim, sve sto sma rekao odnosi se na ExtraTV i na ljude koji rade u okviru tog ``sektora``, znaci mogu da ponovim, dzukele, lopovi, fukare, olosi, eto reci cu i cas izuzecima koji je veoma mali broj

    Ti Sale znas da sam ja uvjek ovjde hvalio ExtraTv na pocetku i sve, ako en znas prelistaj arhivu, jer i jeste sve ok dok ti se ne pokvari nesto pa te zezaju dva ippo mjeseca, ili ti nelegaLNO naplate nesto

    Quote Originally Posted by swinger View Post
    o tome da li je legalno odlucice sud jer u ugovoru koji sam ja potpisao stoji fiksna cijena . uopste me ne zanima sto pise na netu , zasto bi morao znati koristiti net ?
    javi mi se na pm da se pridruzim i ja tuzbi protiv te bagre
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  17. #5692
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A interesje me, sad je ova nagradna anketa na extra tv ii ja sam to ispuno i sve tamo uradio kako kaze i sad tamo pise da sam dobio u narednom mjesecu besplatnu pretplatu na HBO paket. .e pa ja nemam trenutno pretplatu na taj paket pa me interesuje jel cu ja da dobijem u Avgust besplatno HBO paket ili necu ili kako to vec ? ako uopste zna ko. . .

  18. #5693
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaGo020 View Post
    A interesje me, sad je ova nagradna anketa na extra tv ii ja sam to ispuno i sve tamo uradio kako kaze i sad tamo pise da sam dobio u narednom mjesecu besplatnu pretplatu na HBO paket. .e pa ja nemam trenutno pretplatu na taj paket pa me interesuje jel cu ja da dobijem u Avgust besplatno HBO paket ili necu ili kako to vec ? ako uopste zna ko. . .
    Pazi sta zelis,da se ne ispuni visestruko :mrgreen:
    Don't argue with an idiot; people watching may not be able to tell the difference

  19. #5694
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,587
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaGo020 View Post
    A interesje me, sad je ova nagradna anketa na extra tv ii ja sam to ispuno i sve tamo uradio kako kaze i sad tamo pise da sam dobio u narednom mjesecu besplatnu pretplatu na HBO paket. .e pa ja nemam trenutno pretplatu na taj paket pa me interesuje jel cu ja da dobijem u Avgust besplatno HBO paket ili necu ili kako to vec ? ako uopste zna ko. . .
    pazi se samo ako ti daju to besplatno, da ti se ne desi iduci mjesec da zaboravis da ga otkazes jer ce ti ga sami produziti i ispostaviti fakturu, to imaju pravo, zakonski je regulisano tako....

    PS obratite paznju svi na to
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  20. #5695
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ocu . . .

  21. #5696
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Dobices HBO od 01. sljedeceg mjeseca i bice ukljucen dok ga sam ne iskljucis.

  22. #5697
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ajte ljudi, smirite strasti. Treba da smo srecni sto koristimo ovaj prakticno jedinstven servis, sto nema vise glupih satelitskih, dodatnih uredjaja za snimanje, itd itd.

    Vremenom ce se sve srediti i unaprijediti, zamijeniti infrastruktura i ostalo.

    Samo treba biti strpljiv.

    Mene od t-com-a samo bole oni postupci koji su bas prave prevare, a nekad i nespremnost da se nadje problem.

    Sto se tice Sala, dajte covjeku malo mira. On cini sve sto moze i maximalno nam je posvecen.
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  23. #5698
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sale je samo prava slika firme za koju radi. Odugovlaci, kad mu to odgovara izbjegava odgovore, nerijetko laze, manipulise i zna katkad da bude vrlo bezobrazan.

  24. #5699
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by =]Vlado[= View Post
    Ajte ljudi, smirite strasti. Treba da smo srecni sto koristimo ovaj prakticno jedinstven servis, sto nema vise glupih satelitskih, dodatnih uredjaja za snimanje, itd itd.

    Vremenom ce se sve srediti i unaprijediti, zamijeniti infrastruktura i ostalo.

    Samo treba biti strpljiv.

    Mene od t-com-a samo bole oni postupci koji su bas prave prevare, a nekad i nespremnost da se nadje problem.

    Sto se tice Sala, dajte covjeku malo mira. On cini sve sto moze i maximalno nam je posvecen.
    molim te da mi ovo objasnis ?

  25. #5700
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vlado, neka je nazdravlje jubilej - 1000-ti post!

Page 228 of 830 FirstFirst ... 128178218224225226227228229230231232238278328728 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •