ne bi reka da betisu ne treba...
ne bi reka da betisu ne treba...
Rain_wind_storm Pusti ih..VIDIS DA LUPAJU
Betisu ne treba za spas...Majko mila kakve se gluposti ovdje pisu..
I ja cekam Betis na jedan tiket i razmisljam da li da se uopste pokrivam..
Procitah da izlaze sa najboljim sastavom + domaci teren..
Najbolje poslusaj svoj instikt.
"krenula" me kladionica u ovih zadnjih mjesec dana. 3 x dobih.
danas:
osasuna 2+p.p
inter 2+ p.p
djenova 2+ p.p
palermo 2+ p.p
juve 1-1
5e- 161 e![]()
Je li moguce da Betis ne dobi nocas?ja sam ga cekao za 500 i nesto eura..Ispadose iz lige.Majko moja..
izbaci me betis
x-x river plata
2 velez
2-3 getafe
1 osasuna
2-3 hihon
pih, ispade najbolji tim od svih fenjerasa....
Po***** se u Betis...
Ne izlazili ga iz 2.lige!
A ja velim da mu treba za opstanak u ligu,dok strucnjaci vele da mu ne treba...
Jedan interesantan predlog od mene za danas:
Peru - Ekvador 2+T2 (ko ne zna, Ekvador treba da postigne najmanje 2 gola), kvota je 2.50, a imam osjecaj da ce doc laganica jer je Peruu gol razlika kao da igraju bez golmana![]()
dje ima igra bez uslova? ne mislim na ovo ka shto lob i olimp tobosh imaju a kad hoces da uplatis ovdje ti fali jedan fix a ovamo 15 prelaza
Haha
Dosta kladionica je promijenilo pravila u posljednje vrijeme, mada probaj u Sportingu, oni su čini mi se 'tolerantniji'![]()
evo da kazem ovo - Meridian
za razliku od lokalnih dzukac-kladionica:burp:
Odigra sam jedan dan 3 kosarke na manje poena,2 vaterpol na golove,i dva fixa na fudbal.A NEMAS TI ODJE MINIMUM-rece mi ova iz LOB-a.
evo cekam 74' Huddersfield T. 2 - 0 Stockport County 3+ za 90 eura..odigrah 9 tekmi 2+ citava tekma i milvol 3+ sa 2 eura....ajde dako mi dodje ovo hihiihhhih ne nece maler sam ja![]()
:)
sporting daje najbolje kvote...+ igra bez uslova.
If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
pareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee
hahahaahhhahahahahahahahhaahaha
:)
kretensko je bilo stavljanje ovog 1-1, ali eto ne dođe ni 1 na kraju.
http://img2.imagetitan.com/img.php?i...7_p1010005.jpg
dobro se sjetiste da osvjezite temu :mad:
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks