1 je za Primorac...
14 iskljucenja je vec imao Primorac... Najbolje da sledecu utakmicu od pocetka igramo sa igracem manje...
1 je za Primorac...
14 iskljucenja je vec imao Primorac... Najbolje da sledecu utakmicu od pocetka igramo sa igracem manje...
Originally Posted by Nk-001
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks