navijam za primorac, ali sa druge strane jadran po meni ima jacu ekipu i sigurno bi mogao da uradi vise od primorca ako prodje
navijam za primorac, ali sa druge strane jadran po meni ima jacu ekipu i sigurno bi mogao da uradi vise od primorca ako prodje
AJMO CRNA GORO !!!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks