ja odgledah
Karantin u 20 do 6 i bilo je masu djece koja su me nervirala tokom filma, a film je inace odlican....i gledala saaaam
The day the Earth stood still u 21 h i prvi put sam bila u onoj najvecoj sali, a sto se tice publike, sramota me je bilo da dishem koliko su svi ljudi mirni bili

e da, i film je odlican

kako je lijepo kad se co'ek vrati srecan iz bioskopa

Bookmarks