View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 194 of 2251 FirstFirst ... 941441841901911921931941951961971982042442946941194 ... LastLast
Results 4,826 to 4,850 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #4826
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A samo nam fali da nam jedan siptar uzima mjesto Djalovicu i ostalima,barem nam napada ne hvali...
    ---Chelsea Fc---

  2. #4827
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Po kom to pravilu?
    U NS Kosova vec pripremaju reprezentaciju koja bi zaigrala u sljedecem ciklusu kvalifikacija za SP. Izbornik je Fadil Muriqi, a najveca zvijezda momcadi trebao bi biti Valon Bahrami iz Lazija. Rijec je o 20-godisnjaku, koji je u kvalifikacijama za SP igrao za Svicarsku (cak je i postigao odlucujuci pogodak protiv reprezentacije Turske), a Vokkri ga je vec nagovorio da ubuduce igra za Kosovo, sto bi po Statutu FIFA-e bilo sasvim legitimno. Naime, mogucnost promjene nacionalnog dresa imaju takozvani apatridi, cija drzava nije postojala kada se odlucivao za koju ce drzavu igrati.

  3. #4828
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Hm, mislio sam da to vazi samo u slucaju igraca koji eventualno igraju za reprezentaciju drzave u okviru koje je bila teritorija.

    E pih, kome pade na pamet da prizna Kosovo.

  4. #4829
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

  5. #4830
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    dobra slika , samo je kolko mi se cini nesto puno blijeda
    AJMO CRNA GORO !!!

  6. #4831
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NAJACI SMO, BILO MALI, BILO VELIKI FUDBAL !!!

    Futsal reprezentacija Crne Gore ostrvarila je fantastičan rezultat na međunarodnom prijateljskom turniru u Kanu - "sokoli" su, u konkurenciji Holandije, Francuske i Engleske, osvojili prvo mjesto. U finalu je naša selekcija bila bolja od Holanđana, koji su savladani nakon boljeg izvođenja sedmeraca 3:2. U regularnom toku bilo je 1:1.

    Gol iz igre za našu selekciju postigao je Božović, dok su se penal dobro izveli Drašković i Miković. Holanđani su iskoristili samo jedan kazneni udarac, dok je drugi odbranio sjajni golman Despotović, što je bio znak da slavlje može da počne.

    Treće mjesto na turniru osvojila je Francuska, koja je deklasirala Englesku sa 8:1.


    www.cafemontenegro.com
    AJMO CRNA GORO !!!

  7. #4832
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.fscg.co.me/ - novi sajt fudbalskog saveza....odlicno je odradjen
    AJMO CRNA GORO !!!

  8. #4833
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Konacno, mocno izgleda, samo da ga azuriraju redovno
    Bijo si poziw koi se neodbija

  9. #4834
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Auuu.... Odlican! Slican template UEFA-inog sajta. Bas je dobar. Samo neka ga updatuju stalno,i to je to,kao sto Mad_dog rece.
    DICIOTTO

  10. #4835
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bio sam i ja na sajtu ,odlican ...
    Samo za utakmicu sa Makedoncima pise:
    19novembar SRE Crna Gora-Makedonija

    dali to treba da znaci u Sredu se igra
    ---Chelsea Fc---

  11. #4836
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Bio sam i ja na sajtu ,odlican ...
    Samo za utakmicu sa Makedoncima pise:
    19novembar SRE Crna Gora-Makedonija

    dali to treba da znaci u Sredu se igra
    pa 19 je srijeda...znaci u srijedu se igra....al pise da se igra u 12:00 sto nije tako
    AJMO CRNA GORO !!!

  12. #4837
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    pa 19 je srijeda...znaci u srijedu se igra....al pise da se igra u 12:00 sto nije tako
    Mislio je na ekavicu..valjda

  13. #4838
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma nema veze....

    vidjoste li MIRKA sinoc....uuuu
    http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=948612 - vidite ocjenu Mirku
    AJMO CRNA GORO !!!

  14. #4839
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    ma nema veze....

    vidjoste li MIRKA sinoc....uuuu
    http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=948612 - vidite ocjenu Mirku
    maximalno zasluzeno, odigrao je najbolju utakmicu u drresu rome do sada
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  15. #4840
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    utakmica sa makedoncima pocinje u 18:00 .... odlicno...za onu utakmicu sa bugarima koja je pocinjala kasnije nisam imao prevoz do NK pa sam morao taksijem kuci jer nije bilo nista organizovanog prevoza navijaca iz NK...ova pocinje malo ranije...super...
    AJMO CRNA GORO !!!

  16. #4841
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Bio sam i ja na sajtu ,odlican ...
    Samo za utakmicu sa Makedoncima pise:
    19novembar SRE Crna Gora-Makedonija

    dali to treba da znaci u Sredu se igra
    Vjerovatno je to skracenica od SREtnuce se Crna Gora-Makedonija.

  17. #4842
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo se danas opet u vijestima pise o Basi, kao o mogucem novom licu za mec protiv Makedonije, e lude kuce
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  18. #4843
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    basi je tajo reka ako zaigra za cg reprezentaciju da ce ga se odreci preko novina tako da taj nece za nas zaigravat a i bolje bi mu bilo da ne zaigrava
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #4844
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    basi je tajo reka ako zaigra za cg reprezentaciju da ce ga se odreci preko novina tako da taj nece za nas zaigravat a i bolje bi mu bilo da ne zaigrava
    MARKO BAŠA - U ovom slučaju teško se ne oteti utisku da je sve odrađeno pomalo brzopleto. Crna Gora, naime, nema toliko kvalitetnih fudbalera da bi ih uslovljavala sa “sad ili nikad”. Ukratko - Baša je dobio poziv za prijateljski meč protiv Slovenije, ali nije došao na okupljanje. Prije toga je dugo vladala misterija koja je njegova reprezentacija - Crna Gora ili Srbiija. Dilemu je prekinuo sam Baša, izjavom da će “igrati za Crnu Goru”. Zašto se nakon toga nije odazvao pozivu to samo on zna, a Filipović je reko da ga više neće pozivati.
    U fudbalskim krugovima se dugo spekulisalo da karijeru bivšeg defanzivca Le Mana, sada standardnog prvotimca Partizana, kontroliše Zvezdan Terzić bivši predsjednik Fudbalskog saveza Srbije. Terzić više nije na toj funkciji a Baša, ko zna, možda i prihvati drugi poziv da zaigra za Crnu Goru. Njegov otac ne krije da mu je to velika želja.

    www.vijesti.cg.yu

    Pa ti vidji, ja ne znam sto sad ispada od svega ovoga!

  20. #4845
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ja bi ipak da on igra, pa cemo o principijelnosti neki drugi put.

  21. #4846
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    MARKO BAŠA - U ovom slučaju teško se ne oteti utisku da je sve odrađeno pomalo brzopleto. Crna Gora, naime, nema toliko kvalitetnih fudbalera da bi ih uslovljavala sa “sad ili nikad”. Ukratko - Baša je dobio poziv za prijateljski meč protiv Slovenije, ali nije došao na okupljanje. Prije toga je dugo vladala misterija koja je njegova reprezentacija - Crna Gora ili Srbiija. Dilemu je prekinuo sam Baša, izjavom da će “igrati za Crnu Goru”. Zašto se nakon toga nije odazvao pozivu to samo on zna, a Filipović je reko da ga više neće pozivati.
    U fudbalskim krugovima se dugo spekulisalo da karijeru bivšeg defanzivca Le Mana, sada standardnog prvotimca Partizana, kontroliše Zvezdan Terzić bivši predsjednik Fudbalskog saveza Srbije. Terzić više nije na toj funkciji a Baša, ko zna, možda i prihvati drugi poziv da zaigra za Crnu Goru. Njegov otac ne krije da mu je to velika želja.

    www.vijesti.cg.yu

    Pa ti vidji, ja ne znam sto sad ispada od svega ovoga!

    Sad ce ti didi rec da i ti vjerujesh u sve shto novine pishu... :mrgreen:

    Ako stvarno zheli da igra za CG zashto da ne... Mozhe da mi se ne svidja kao choek i da je ko zna shta uradio u proshlosti ali dok su u dresu reprezentacije svih jedanaest na terenu su mi isti i ne bih imao obraza ni protiv koga od njih da navijam...
    #fakenews

  22. #4847
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a vjeruj mi da sam i ja da on igra, stvar je u tome sto ima kvaliteta, a to je najbitnije, i cini mi se nije toliko bitno kako se on izjasnjava po nacionalnosti, posto je ipak reprezentacija CRNE GORE!!!

  23. #4848
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e mnogo toga su novinari zeljeli da je tako al ....
    samo da je zdravo sto se tice mene, aplauz ce tesko zaradit al pretesko
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #4849
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ako stvarno zheli da igra za CG zashto da ne... Mozhe da mi se ne svidja kao choek i da je ko zna shta uradio u proshlosti ali dok su u dresu reprezentacije svih jedanaest na terenu su mi isti i ne bih imao obraza ni protiv koga od njih da navijam...
    E taj ga nije zasluzio da oblaci dres Crne Gore i kad bih se ja pitao ne bi ga obukao pa makar donio titulu svjetskog prvaka.
    Ako on nije pokazao da taj dres ne zeli nije niko na svijet i siroko mu polje neka oblaci koji oce i nek kalkulise i preracunava na eure sta hoce.

  25. #4850
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Nijesam ni prichao jel zasluzhio ili ne, samo rekoh ako sluchajno zaigra da protiv njega necu biti dok je u tom dresu, shto ne znachi da cu mu aplaudirati...
    #fakenews

Page 194 of 2251 FirstFirst ... 941441841901911921931941951961971982042442946941194 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •