View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 192 of 2251 FirstFirst ... 921421821881891901911921931941951962022422926921192 ... LastLast
Results 4,776 to 4,800 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #4776
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Njemu je vazda tesko. Nemam nista protiv ostalih, Tanasijevic i Batak su dosta sigurni bili, ali Jovanovic je poslije onog komicnog kiksa glavom dva puta zamalo napravio identican potez (opet opasna povratna glavom), jos dva puta rizikovao crveni ludackim startovima, tako da je njegovih 80 minuta bilo daleko od odlicnog, pa cak i od izdanja svih njegovih suigraca.

    Kolege u odbrani su mu drzale Gilardina, Savo Di Natalea i cesto Zambrotu, njega je zapao jos i najlaksi zadatak, a Pepe je primao loptu i trcao dje i kako mu se svidjelo skoro 60 minuta.

    Momak jednostavno nije dovoljno dobar, to su pokazale sve utakmice do sad, njemu to vjerovatno tesko pada, ali selektor je kriv sto od njega ocekuje nesto sto je ocigledno iznad njegovih sposobnosti.
    Meni se na prvom mjestu nije svidio nacionalisticki nastup ovoga sto je napisao post koji sam citirao, jer znam da je usao u drugu krajnost da bi popio ban.
    Sto se tice Jovanovica, slazem se da je bio los u uvodnom dijelu meca, tada je i dobio zuti, ali je kasnije odigrao odlicno, imao par dobrih intervencija. Mi boljeg na tom mjestu nemamo, jer bi Luku Pejovica u kojeg nema zivota pojeli.
    Sto se Sava Pavicevica tice, njega su u prvom poluvremenu opucili Dosena i Di Natale, da nije znao okle mu puca i ni po cemu nije odigrao bolje od Jovanovica.

  2. #4777
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    Sto se Sava Pavicevica tice, njega su u prvom poluvremenu opucili Dosena i Di Natale, da nije znao okle mu puca i ni po cemu nije odigrao bolje od Jovanovica.
    ne diraj Sava...on svaku utakmicu dobro odigra za razliku od kolega iz odbrane,najbolji je...
    AJMO CRNA GORO !!!

  3. #4778
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    ne diraj Sava...on svaku utakmicu dobro odigra za razliku od kolega iz odbrane,najbolji je...
    Slazem se da je najstandardniji od defanzivaca, ali je i on bio panican u prvom poluvremenu u Leceu.

  4. #4779
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    Sto se Sava Pavicevica tice, njega su u prvom poluvremenu opucili Dosena i Di Natale, da nije znao okle mu puca i ni po cemu nije odigrao bolje od Jovanovica.
    Za razliku od Jovanovica, njega su opucili Dosena i Di Natale zajedno, narocito u prvom poluvremenu dok nije Simon poceo da silazi dolje malo. Ali Savo je bar pokazao kvalitet kada je u dva navrata rutinski zaustavio Zambrotu i iznio loptu da je djelovalo ka da je ovaj igrac Mladosti, a ne Milana. Sve u svemu, daleko sigurniji od Jovanovica.

    Sto se poredjenja sa Lukom tice, Luka je mladji, po meni i dosta talentovaniji, i jos uvijek ima sansu da napravi bolju karijeru nego Jovanovic koji je nestandardan u klubovima za koje je cak i Mogren pojam. I za njega i za reprezenatciju bi bolje bilo da on stice iskustvo i prikaze se na vecoj sceni, eventualno nadje i bolji klupski angazman.

    Kad se uporede predispozicije, nema nikakve logike u tome sto je Jovanovic dobijao prednost od formiranja reprezentacije. Stariji je, ima manje talenta i perspektive, nema neko bog zna kakvo bogato iskusktvo da nadoknadi to, i pravi bukvalno pocetnicke greske u svakom drugom mecu. Sto se Luki nije desavalo, mada cesto nereznoski ispucava lopte naprijed i u aut, bar ne asistira protivnickim igracima.

  5. #4780
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemojte molim vas peticije protiv igrača. oni daju sve što znaju . ako postoji neka krivica ona je selektorova koji ih bira. mada,iskreno,osim toga vujadinovića i kneževića , ne vidim ko bi još mogao doći u obzir.
    Brooclyn Forever !

  6. #4781
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KoniČani su bili prave face. Ne vidim da su iŠta pokvarili na tribini,osim moŽda nabili frustracije nekima koji bi u cg glumili desniČare. Zbog takvih bih ja ladno opiturao moju koŽu u mat crnu.

    Za njihov patriotizam i srce , Čista desetka !
    Brooclyn Forever !

  7. #4782
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast za navijace, a posebno Konicane !

  8. #4783
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gledaj ovoga, od ona tri ostala cutuka iz odbrane, izdvojio je samo Pavicevica..

    Vjerujem da je ovaj tvoj sud zasnovan na tome sto ovaj jedini pjeva himnu, pa ti se to ne svidja, jer slabije od ovih nije odigrao.

  9. #4784
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ludnica je bila! Održali smo im klasični čas navijanja, a i na terenu smo bili u najmanju ruku ravnopravni ako ne i bolji. Momenat kad je Mirko dao gol je jedna od najvećih ekstaza u mom životu...da nije bilo one bodljikave žice uskočih ne teren

    E VIVA!!!

  10. #4785
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Ludnica je bila! Održali smo im klasični čas navijanja, a i na terenu smo bili u najmanju ruku ravnopravni ako ne i bolji. Momenat kad je Mirko dao gol je jedna od najvećih ekstaza u mom životu...da nije bilo one bodljikave žice uskočih ne teren

    E VIVA!!!
    kako se izljubismo :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #4786
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=921220 - tim kola italijansku ligu ove nedelje...nema nasih u prvih 11 ali zato jovetic se nalazi u zamjeni
    AJMO CRNA GORO !!!

  12. #4787
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default slike

    kotorani & koničani...15.10.2008.
    Brooclyn Forever !

  13. #4788
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a zasto to odvajate....kotorane,konicani,podgoricani.....stav ite bre CRNOGORCI
    AJMO CRNA GORO !!!

  14. #4789
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    a zasto to odvajate....kotorane,konicani,podgoricani.....stav ite bre CRNOGORCI


    pa JESMO !

    samo sam stavio KONIČANE(namjerno velikim slovima) da se zna da su i oni bili u LECCE kao i mi kotorani .mi smo ZAJEDNO na slikama .

    ATAMAN, majica duševna bolnica i ruska značka na kapi, čuči na zajedničkoj slici a ovaj u plavoj CHELSEA trenerci je moja malenkost , kozak...ostalo su toni,suad,pipo....


    poz.


    k.
    Brooclyn Forever !

  15. #4790
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li jos slika ili klipova? horto magiko u bari? Didi ako ti nije tesko daj na pm slike sa transparentom Podgoricani ako imas.

  16. #4791
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Uh predobro je bilo

    Tasmanija prava.

    OoooOOOOoooOOooo Crna Gora leeeee aaaa leeeeee...

    OOoooOOOOooOOOooooOOO Crna Goro volim teeeeeeeeeeee!!!!

    U Podgoricu na pobjedu!!!

  17. #4792
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    čekaj čekaj...
    koliko sam ja shvatio
    ataman je rus ??? hahaha
    a
    kozak je gazda šepelj??? oleeeeeeee

    idioti vucite se doma !!!
    šepelj umjesto da visis na forum
    obogati one pizze

  18. #4793
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidim niko nije izbachio higlight veceri...

    Mirko zabija...

    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  19. #4794
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sledeca utakmica je 11 novembra u PG protiv makedonije, jel tako ???
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #4795
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    19 koliko se meni cini
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #4796
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    19 koliko se meni cini
    dobro,brzo ce to.....nego Didi da te pitam nesto posto si ti vodja navijaca...sto ne napravite svoj sajt
    AJMO CRNA GORO !!!

  22. #4797
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Svaka čast fudbalerima i navijačima.
    Da ne pišem previše. Oduševili su me i jedni i drugi.
    Borba do kraja, što jedino i tražim od njih. Svaka čast
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #4798
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Momenat kad je Mirko dao gol je jedna od najvećih ekstaza u mom životu...
    Svaka cast, sa zeljom da u buducnosti sto cesce ekstaziras
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  24. #4799
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    dobro,brzo ce to.....nego Didi da te pitam nesto posto si ti vodja navijaca...sto ne napravite svoj sajt
    sajt je u izradi
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  25. #4800
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da ozivimo malo temu...
    AJMO CRNA GORO !!!

Page 192 of 2251 FirstFirst ... 921421821881891901911921931941951962022422926921192 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •