e samo da dodam ovo. nije da namjerno redjam postove no jbg zaboravih u predhodni da dodam. ja NE koristim pc i net da dodjem odje iako imam pc. jer bi me t-com odrao s racunom i dial-up. zato fino mobilni i edge i pichi.a i nebi dao 15e za 1gb nikad.





Reply With Quote
Bookmarks