Results 1 to 6 of 6

Thread: Bezočne provokacije nekih članova foruma!

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Question Bezočne provokacije nekih članova foruma!

    Neki provokatori kao Slavic pljuju u lice svima koji pišu na ovom forumu!


    Molim, ovo je prevršilo svaku mjeru, ovo nije pdf Književnost i Politika, ovđe se trudimo da postavljamo neke činjenice.

    Slavic drsko i bezočno provocira, pljuje na kompletnu crnogorsku istoriju, najprizemnijim lažima.

    Ovđe je u neke dobro poznate istorijske izvore jednostavno poubačao Srbe, jednostavno ih umetnuo, predstavlja kao dokumenta čiste laži.

    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=935842&postcount=32

    Ovđe je raznorazna stara etnička imena Dalmate, Dačane, Dukljane, Ilire, Peonce ... sve jednostavno i drsko proglasio za Srbe!

    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=935851&postcount=19


    Ima li ikakve svrhe onda pisati na ovom forumu, čoek koga sam sabio činjenicama u ćošak, jednostavno je počeo da provocira čistim lažima!

    Slažete li se da Slavic obesmisli ovaj forum, tako što će jednostavno svaki etnički naziv kroz istoriju proglasiti za Srbina? Što god napišemo, Slavic će jednostavno napisati: "To su Srbi"!
    Je li to najnovija, ili dobro poznata svetosavska KAFANSKA, MITINGAŠKA taktika?
    Last edited by Ćipur; 19-05-08 at 22:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Top 10 moderatora
    By nihil in forum Sve i svašta
    Replies: 70
    Last Post: 25-01-07, 03:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •