U pravu si Detigero)Trebamo se organizovat. Mogli bi ugovorit jednu zajednicku kafu,pa da se svi fino upoznamo i da iznesemo ideje lice u lice
Vjerovatno ce sto konstruktivno ispat iz toga
![]()
U pravu si Detigero)Trebamo se organizovat. Mogli bi ugovorit jednu zajednicku kafu,pa da se svi fino upoznamo i da iznesemo ideje lice u lice
Vjerovatno ce sto konstruktivno ispat iz toga
![]()
narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks