Originally Posted by citostatik juce na BBM nije bilo ni jednog kanala mimo crnogorskih zbog nevremena.kad je doslo nemam pojma ,pustio sam neki film.vjerovatno je to bio problem sa svim "kablovskim" distributerima... Znaci ni da vi niste odmarali glas xD?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks