Quote Originally Posted by citostatik View Post
juce na BBM nije bilo ni jednog kanala mimo crnogorskih zbog nevremena.kad je doslo nemam pojma ,pustio sam neki film.vjerovatno je to bio problem sa svim "kablovskim" distributerima...
Znaci ni da vi niste odmarali glas xD?