Quote Originally Posted by sparco View Post
ha ha haaaaaaa, dobro sad cu zvat ove kuvare sa ovim receptima, i djejmija olivera da mu kazem, da mu na um palo nije da przi na maslinovom ulju , kakav prevaratnt , cujes gluposti , makte se ljudi bez mene, pocecemo jos malo kao vas retardiran i neuhranjen svijet, jest kashice po cio dan i to je sve , jer je tojedino zdravo , no ce i tome nac manu
http://www.coolinarika.com/namirnica/maslinovo-ulje
http://www.plivazdravlje.hr/?section...&show=1&id=579

http://hr.wikipedia.org/wiki/Maslino...lja_u_prehrani
i pred kraj

Nizak sadržaj višestruko nezasićenih masnih kiselina čini maslinovo ulje puno otpornijim na visoke temperature u odnosu na druga ulja, pa je ono savršenije za kuhanje i prženje.

gospodo dovidjenja from the gurman family
tako i ja čuh i saznadoh i držim se toga