To sigurno nije tacno. Sigurno si dobio racun i opomenu, a po nekada bi mogli da procitamo i racun sa zadnje strane. Nego to nije tema. Za sve zalbe pozovi call centar ili posjeti najblizi T-shop.

Oglasicu se kada ovdje bude tehnickih pitanja. Mozete da saljete i PM.