Quote Originally Posted by Sale View Post
@THE BOS
Ne mogu dva routera na jednu paricu.

@MMIJO
Za filmove postoji HBO (i HBO Digital), kao i Videoteka.

@Click
Da, to je PAL (ako si za ovaj primjer snimio full frame) na racunaru koji ima rezoluciju od bar 1024 to izgleda malo, ali SD TV prijemnicima je to Standard Definition
ja ne vidjeh taj hbo sem u dodatni paket sto znaci jos 5 eura mjesecno, sto se videoteke tice ja bih uveo kablovsku da ne placam videoteku vise, a vi biste nam, izgleda, zivot uzeli...kad bi vam moglo bit...
dakle, placam dva fiksna telefona, dva isdn-a, adsl, jedan post paid i dva pri-paida...sve za t-ekipu...i sad treba da platim 40 kanala koje nikad necu upalit, da bi jedan koji me interesuje bio u dodatnom paketu, koji se, zamislite dodatno placa, kome ni to nije dosta - ima videoteku, naravno...