ja ne vidjeh taj hbo sem u dodatni paket sto znaci jos 5 eura mjesecno, sto se videoteke tice ja bih uveo kablovsku da ne placam videoteku vise, a vi biste nam, izgleda, zivot uzeli...kad bi vam moglo bit...
dakle, placam dva fiksna telefona, dva isdn-a, adsl, jedan post paid i dva pri-paida...sve za t-ekipu...i sad treba da platim 40 kanala koje nikad necu upalit, da bi jedan koji me interesuje bio u dodatnom paketu, koji se, zamislite dodatno placa, kome ni to nije dosta - ima videoteku, naravno...







Reply With Quote
Bookmarks