
Originally Posted by
Bonja the Zmaj
Pa zar ne dolaze Zvezde Granda vikendom i do Kelna?
Ili ne postoji direktna avio linija iz Beograda? Aaa... Mora da je to...
Prijatelju ja bih platio da te zvijezde ne gledam ako bih koim slucajem moro da ih gledam.
A za tu liniju te bas ne razumijem i sta ja imam sa BG i sa zvijezdama granda :?:
Last edited by djavoizkrsa; 23-11-07 at 05:02.
Bolje znati cesto po nesto nego rijetko nista koje kude. KARADJORDJE (CRNI GRUJA)
Bookmarks